Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, u mnie również sygnał z tego transpondera już "wrócił". Jednak w chwili obecnej jest on bardzo słaby. U mnie jakość sygnału mocno się waha, w granicach 10-35°C. Mimo to nie ma u mnie zakłóceń w odbiorze.

TVP 1 HD aktualnie nie jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem twardy dysk na nieszczęsnego dekodera nc+ ustawiłem nagrywanie na noc i okazało się, że wtedy dekoder nie wyłącza się i nagrywa! Szkoda, że spece z nc+ tego nie wiedzą...

Mam Sagemcoma DSI83. Chciałbym nagrywać na pendrive. Jaką prędkość zapisu i odczytu powinien mieć, żeby nie było żadnych problemów z nagrywaniem i odtwarzaniem? Pendrive to dobry pomysł (czy są jakieś problemy z tym związane) czy jednak lepiej nagrywać na twardy dysk? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej polecam zewnętrzny dysk twardy, niż pendrive. Ten ostatni też może być, ale jednak dysk twardy to przede wszystkim znacznie większa pojemność, a więc i dostępny czas nagrań (zwłaszcza kanałów HD) i też większa szybkość zapisu/odczytu, co też jest ważne. Ogólnie twardy dysk w takim przypadku to rozwiązanie bardziej komfortowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak, ale nie potrzebuję dużo miejsca, bo nie będę robił archiwum, tylko nagrywał, jeśli nie będę mógł czegoś obejrzeć. Mam twardy dysk, ale szkoda mi go  tylko na nagrywanie, bo ma 1,5 TB pojemności. Na nim będę przechowywał pliki z kompa. Nie mam, więc potrzeby wydać 200-300 zł na kolejny dysk, tylko po to, żeby nagrać coś od czasu do czasu. Więc wolałbym pendrive, dlatego pytam jaka prędkość ma być, żebym później nie wkurzał się, że coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o informację czy istniej sposób / możliwość sprawdzenia jakie programy były odbierane na dekoderze kilkanaście dni temu (chodzi konkretnie o kilku godzinny przedział w dniu na początku maja)? Dekoder SAGEMCOM DSI87. Za każdą pomoc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z niedziałającym dyskiem przenośnym 2,5 cala 500gb LG pod dekoder "mydelniczka" 2851S.

Dekoder nie widzi dysku, a po podpięciu na ekranie pojawiają się pikseloza i kwadraciki jak przy słabym sygnale.

Jakieś sugestie co w tej sytuacji zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...