Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To zamów przez stronę Orange, będziesz dokładnie wiedział ile zapłacisz a dodatkowo zyskasz 14 dni na rezygnację jak coś Ci się nie spodoba. Z salonu warto skorzystać gdy np. masz jeszcze kilka miesięcy ważną umową z konkurencją - karę z tytułu wcześniejszego rozwiązania umowy częściowo zrekompensują Ci  darmowymi miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzion19:

 

powiedzmy sobie szczerze -  nie ma za bardzo sensu nastawiać się na jakieś duże zmiany. Pozostaje czekać na koniec okresu lojalnościowego, i  wtedy będzie można po prostu podziękować  za TV. Dzisiaj na FB przeczytałem komentarz do byłego  już abonenta Inei ( od samej inei),w którym padło stwierdzenie, że oni nie muszą nic proponować, ponieważ  umowa przechodzi na czas nieokreślony.  Super podejście nie ma co .  
 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aadacho250 napisał:

@radzion19 Dzisiaj na FB przeczytałem komentarz do byłego  już abonenta Inei ( od samej inei),w którym padło stwierdzenie, że oni nie muszą nic proponować, ponieważ  umowa przechodzi na czas nieokreślony.  Super podejście nie ma co .  

 

Też czytałem ten komentarz i fajnie było by gdybyś przytoczył całość. Wydźwięk był taki, że skoro klient się nie zgłasza to znaczy, że oferta mu odpowiada i jest zadowolony. Dlaczego operator czy sprzedawca czegokolwiek miałby zachowywać się inaczej?

 

Rozumiem, że gdybyś sprzedawał ziemniaki na bazarze to każdemu klientowi, który kupiłby u ciebie towar ze straganu po upływie kilku dni przynosił byś kolejną porcję ziemniaków do domu tańszą o 50 %?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator mógłby się zachowywać inaczej, gdyż przedstawienie nowej oferty daje mu możliwość przywiązania klienta na umowę okresową. Najwyraźniej Inea nie jest zainteresowana taką strategią i dopiero wypowiedzenie umowy może coś zdziałać (dodatkowe możliwości w moim przypadku pojawiły się dzień lub dwa przed ostatecznym wyłączeniem usług).

Edytowane przez mrSpectro
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mattem napisał:

Monopolista nie musi się starać :)

 

Z tym monopolem to Inea powoli już tak łatwo nie ma. Inna sprawa, że w większości platform jak nie wypowiesz umowy to nie masz co liczyć na ich zainteresowanie przedłużeniem. A i tak na jakieś super rabaty nie ma co liczyć bo koszty im stale rosną więc poniżej określonego poziomu nie zejdą. Wolą mieć klienta na nieokreślonym niż za psie pieniądze na 2 lata.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radier napisał:

 

Też czytałem ten komentarz i fajnie było by gdybyś przytoczył całość. Wydźwięk był taki, że skoro klient się nie zgłasza to znaczy, że oferta mu odpowiada i jest zadowolony. Dlaczego operator czy sprzedawca czegokolwiek miałby zachowywać się inaczej?

 

Rozumiem, że gdybyś sprzedawał ziemniaki na bazarze to każdemu klientowi, który kupiłby u ciebie towar ze straganu po upływie kilku dni przynosił byś kolejną porcję ziemniaków do domu tańszą o 50 %?

Chciałbym, żeby inea nie nękała abonentów ofertami w okresie nie oznaczonym umowy jednak w moim przypadku było inaczej. Proponowano mi warunki gorsze - droższe więc systematycznie odmawiałem po czym zagrożono mi zmianą cennika na nie promocyjny co też uczyniono.

Po tym akcie inea przyjąłem te nowe "super" warunki tylko po to aby definitywnie podziękować za Hiway w ramach prawa do odstąpienia 14 dni.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was kilka dobry wieści:

 

 1. CBS Reality w HD

 2. Fan Klub w HD

 3. Da Vinci w HD

 4. Polsat Sport Fight w HD

 5. Kino Polska w HD

 6. TVP Kultura w HD

 7. TVN 24 bis w HD

 8. Comedy Central Family w HD

 9. HGTV w HD

10. Discovery Life w HD

 

Zmiany powinny wejść od dzisiaj. Nowy wykaz kanałów od jutra.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was kilka dobry wieści:
 
 1. CBS Reality w HD
 2. Fanclub TV w HD
 3. Da Vinci w HD
 4. Polsat Sport Fight w HD
 5. Kino Polska w HD
 6. TVP Kultura w HD
 7. TVN 24 bis w HD
 8. Comedy Central Family w HD
 9. HGTV
10. Discovery Life
 
Zmiany powinny wejść od dzisiaj. Nowy wykaz kanału od jutra.
Radier ale poz. 9 i 10 już są w ofercie, chyba, że chodzi o opcje HD, której nie dodałeś?
Czy te zmiany dla wszystkich? Czy tylko hiway?

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy pamiętasz, ale operator  rozważa  świadczenie swoich usług   poza Wielkopolską i  mając takie podejście , o jakim  wspomniałem , opisaną 

 przez @andgoldi, słabą ofertą TV za dużą kasę - nie mają szans z konkurencją  . Szczególnie, że w  naszym województwie  ma już niemałą konkurencje .
To  usługi są dla klientów, nie odwrotnie 

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może podać pełna listę kanałów które dziś przeszły na HD? Czy też są wersję HD kanałów Super Polsat, Travel Channel, MTV Polska, Polsat Music oraz Polo Tv? 
Przecież parę postów wcześniej kolega Radier podał listę

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...