Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Strona WWW INEI to jakieś nieporozumienie. Zero konkretów, półsłówka, niedoprecyzowanie. Chodzi o to, żeby zadzwonić, a tam konsultant odpowiednio "wkręci" mało bystrego klienta.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując jedynie @radier zachwala HIWAY , nie wnikam dlaczego. Internet od Inea światłowodowy to faktycznie najlepsze co oferują   w tym segmencie , oferta tv wraz ze wspomniana usługa HIWAY to kpina i jawne śmianie się w twarz abonentom - z "zasady " pakiet MAX EXCLUSIVE czy jak się go nazywa to coś co nazywa się FULL a INEA zawsze tak wymyśli by jeszcze wydoić z abonenta dodatkowe hajsy za dodatkowe kanały - powiecie że wielu tak robi na rynku - jakoś tego nie zauważyłem - wiele razy u innych operatorów miałem usługi dla rodziny w wersji MAX i gdy cokolwiek  dodawano nowego z oferty kanałów tv to je po prostu miałem ... współczuje jedynie tym którzy serio nie maja innej alternatywy , brak możliwości zawieszenia talerza czy móc skorzystać z oferty Orange !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisałem - z  czystej  ciekawości, będąc  w KingCrossie, wziąłem   ulotkę ,, nowej oferty '' , w której nie było nic poza ilością kanałów, nazwami pakietów  oraz, że są  dwie opcje internetu - także bez cen . Jedyną  informacją na ulotce , było napisane, ile kosztuje  usługa telefonii komórkowej .

dostałem Odpowiedź pt., masło maślane '' 

Oferta   na ulotce różni się od tej na stronie , ze względu na obszary, na których zbudowana jest sieć . 

Nie powiem, że ta odpowiedź  mnie usatysfakcjonowała, ponieważ nie wiem  co ma wspólnego obszar  budowanej sieci , z ulotką na której brak konkretnych informacji. 
Nie drążyłem już tematu. 

@radier:nie rozumiem po co @wezyriusz miałby iść do salonu jednego i drugiego operatora, mając a wyczerpujące opinie o Inei , a  także  opinie @apollo, który  niedawno przeszedł  do Orange. Opisane są najważniejsze kwestie usługi w Orange. . 
To, że wszystko drożeje - nie oznacza, że  Inea  ma się nie rozwijać i pozytywnie  zaskakiwać . Nie chodzi już o dodawanie aplikacji  do dekoderów, jednak mogliby  przestać pakietyzować kanały, jakie trafiają do oferty dla każdego pakietu. Skoro i tak wprowadzenie  czegoś nowego  do oferty, wiąże się z długim oczekiwaniem, chyba dłuższym niż gdziekolwiek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że nie oczekujemy już taniości te czasy już dawno minęły i od lat wiemy że ten kto się decyduje na INEE musi mieć w portfelu  , oczekujemy jedynie adekwatnej oferty i tego by operator przestał żyć tym gdzie myśli , że skoro ma monopol to może tyle i więcej  , ba ma w poważaniu to co oferuje , na szczęście czasy ida w innym kierunku , łącza światłowodowe powoli zostają uwalniane i Inea o tym wie , ale zanim do nich dotrze ten fakt upłynie sporo czasu . Śmiesznym jest wiele faktów jakimi  idzie ta sieć , kanały w hd zanizane do jakosc SD !!! stagnacja w ofercie tv ,  kanały w SD gdy rynek mediów wymusza już dawno standard HD i nie jest on juz luksusem , żenujący standard obsługi technicznej , technicy widmo - zamykanie zgloszen bez ingerencji osob trzecich itp itd ... mozna wymieniac i wymieniac ... !!!

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu - wycieczki osobiste wobec innych Użytkowników forum.
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, radier napisał:

Ale nawet jeśli to kolega wspomniał o różnicy pomiędzy TV. Ja posiadam już nie młody model, ale z bardzo udanej serii Samsunga H6400 z matrycą 120Hz. Być może tu leży tajemnica.

Chciałbym tylko nadmienić, że telewizor który posiadam był wcześniej podłączony do dekodera INEA. Nie jest tak że zmieniłem i telewizor i dekoder i teraz jestem zachwycony. Różnica jest duża....

Jeszcze taka ciekawostka. Monter, który instalował światłowód "wyznał" że lada chwila na ratajach pojawi się.... UPC a późniejszym czasie jeszcze jeden gracz. Mając światłowód w mieszkaniu tak naprawdę zamieniasz tylko dekoder od danego dostawcy i korzystasz z jego usług. Wygląda na to że wreszcie doczekamy się konkurencji o której marzyliśmy od lat.

Edytowane przez apollo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, patryszq napisał:

zamykanie zgloszen bez ingerencji osob trzecich

Ja do dzisiaj mam  problem z jednym kanałem.  Zgłaszałem problem, przesłałem zdjęcie,  które obrazowało problem. 
Poinformowano mnie, że najprawdopodobniej  przyjedzie technik. Następnego dnia dostaje smsa, że usterka została naprawiona. Finalnie  okazało się, że jednak nie.

Jest to program muzyczny WH1 Classic.  I tylko dlatego nie ponowiłem zgłoszenia. 

Fonia jest, ale obraz wygląda jakby był zakodowany. Same paski na ekranie, zmieniające kolor. 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić , iż ze strony internetowej lichwiarza i parabanku jestem wstanie więcej się dowiedzieć , niż ze strony operatora Inea , wszędzie odnośniki o kontakt telefoniczny , brak jasnego przekazu , zawartości - drobny druk u dołu strony kierujący do marnej zawiłej jakości merytorycznej w PDF nie zachęca by nawet zagłębiać się w ofertę skoro wygląda ona tak jak na stronach Inea , a najśmieszniejsze jest to , że kiedyś było to czytelniejsze i szerzej informowało o tym co operator sprzedaje oferuje . Teraz to jakaś kpina i śmiech !!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, apollo napisał:

Chciałbym tylko nadmienić, że telewizor który posiadam był wcześniej podłączony do dekodera INEA. Nie jest tak że zmieniłem i telewizor i dekoder i teraz jestem zachwycony. Różnica jest duża....

Jeszcze taka ciekawostka. Monter, który instalował światłowód "wyznał" że lada chwila na ratajach pojawi się.... UPC a późniejszym czasie jeszcze jeden gracz. Mając światłowód w mieszkaniu tak naprawdę zamieniasz tylko dekoder od danego dostawcy i korzystasz z jego usług. Wygląda na to że wreszcie doczekamy się konkurencji o której marzyliśmy od lat.

 

Dopóki nie zobaczę oficjalnej informacji to nie uwierzę, UPC w Poznaniu???? Z jednej strony niemożliwe, ale właściwie skoro na "światełku" INEI jest już Orange, za chwilę T-Mobile, to dlaczego nie miałby być operator kablowy, np. UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq
Przyznam szczerze,że długo zastanawiałem się  czy zostać w Inea.  Długo nie  było wiadomo, kiedy #Vectra  zacznie świadczyć swoje usługi.  Było wiadomo, że na 100%  będzie dostępna w Poznaniu, w  mojej lokalizacji.A jedynym argumentem za, aby zostać w Inei, to szybki internet  po światłowodzie. M. in. dlatego kupiłem nowszy komputer, ponieważ wiedziałem, że Inea  ma tylko dwie opcję internetu 1Gb/s  i 10Gb/s 

Teraz już nie będę się zastanawiał i podziękuję jej w odpowiednim czasie, na pewno za TV, a cała reszta się okaże. Szczególnie, że zwróciłem się do  mieszkańców  osiedla, aby  wpisywali swoje adresy, w celu przyśpieszenia instalacji  usług światłowodowych od  Orange.  
U mnie póki co - nie są dostępne.

Mimo wszystko alternatywa już jest :)

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji tylko inea i orange , mieszkam w ścisłym centrum przy manufakturze stare miasto tej nowej wybudowanej , tam kładli światło od inei bo widziałena budowie te pseudo zabawki od operatora i pseudo techników w kaskach inea , i orange tez się kręcił 

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzięki za zwrócenie uwagi :) Nowa klawiatura, palce jeszcze  nieprzyzwyczajone,  dlatego też często  edytuję posty.. 

Co do UPC- nie powiem- byłoby spoko. Od zawsze chciałem, aby ich usługi były dostępne w Poznaniu. 
Niestety, w Internecie  są artykuły, że owszem, będzie można mieć UPC, ale tylko internet na infrastrukturze Inei,opartej na POPC 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radier napisał:

Podejmowanie decyzji na podstawie anonimowych opinii ludzi w internecie. Świetna rada. Ale nawet jeśli to kolega wspomniał o różnicy pomiędzy TV. Ja posiadam już nie młody model, ale z bardzo udanej serii Samsunga H6400 z matrycą 120Hz. Być może tu leży tajemnica.

 

W takim razie twoje peany nt Inei też trzeba odbierać w kategorii żartu, bo również anonimowe. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem @radier, ale  zarówno ja  jak i kilku innych osób, nie zabierałoby  głosu, nie mając omawianej usługi.  Prawda  jest taka, że to już prawie roczna oferta, a  podmianek  kanałów z  SD  na HD  jest niewiele. 

Nawet CC Family ze znaczkiem HD, wygląda  jak SD. Często nawet loga nie widać, taka  jest jakość.

@apollo:

Ja jestem Tobie wdzięczny, że podzieliłeś się tym, jak działają usługi  konkurencji :) 
Nie wiedzieć czemu, kolega @radier  nie lubi, jeśli ktoś  ma odmienne zdanie  nt.  jakości oferty TV w HIWAY.

 

Rozumiałbym, gdyby  to była opinia  jednej, maksymalnie dwóch osób. Jednakże  nie trudno zauważyć, że jest ich kilka.

Fakty są  takie, że Inea stała się droższa od Canalplus(i nie tylko). Oni  w dodatku  dają  na rok  Netflix'a na zachętę.
 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście taki problem z Inea? Bo dziwnym trafem, jak miałem prędkość 300/300 to wszystko działało wzorcowo i ww. prędkości były bez problemów osiągane. Po aneksowaniu umowy i zwiększeniu prędkości do 1Gb/s prędkość spadła do 250/270 max. Żaden sprzęt nie był wymieniany, bo nie musiał (światłowód). Inea nie widzi żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...