Jump to content

luk76

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About luk76

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdyby to było takie proste nikt nie skarżyłby się na fatalną jakość hiway. Dziwne tylko, że na infolinii takie bzdury gadają. Tym bardziej, że przecież dekoder ma swój dedykowany przewód hdmi.
 2. Jak nc+ czy UPC potrafiły się dogadać to chyba jest to możliwe. W winogradzkiej kablówce PSP jest bez dodatkowych opłat w pakiecie podstawowym. Na smart tv w samsung tizen, na nvidia shield i rzutniku czy na tablecie efekt ten sam: PSP 1 i 2 ok ale PPV 3-6 tragedia. Więc ipla nie rozwiązuje problemu braku polsat sport premium w inea.
 3. Bazując na wypowiedziach użytkowników - nie tylko byłych ale i obecnych - za to niezwiązanych w żaden sposób z inea widać wyraźnie, że hiway to jakieś nieporozumienie i kpina z abonentów. To są fakty. A bajeczki o fantastyczności i perspektywiczności platformy tylko dla naiwniaków zostają. Pół roku i zero progresu. Jakość do d... jak była ,taka jest. A uparte zaprzeczanie faktom przez klakierów prowadzi do tego, że inea nic w tej kwestii nie robi i pewnie nie zrobi. Tak jak z polsat sport premium: przecież jest ipla jak pisze @radier. To wykup sobie człowieku pakiet na 7 dni i zobacz jak jest jakość transmisji na PSP PPV 3-6 a potem pisz głupoty w stylu: "wystarczy chcieć".
 4. Nie zgadzam się. Wersje beta mają to do siebie, że się rozwijają. Hiway stoi w miejscu od momentu uruchomienia usługi Ja też zostałem z nc+ i cp - normalna jakość obrazu i polsat sport premium bez łaski.
 5. Jak miałem hiway próbowałem skonfigurować w samsung tizen ale bezskutecznie. Tego dekodera nie ma w bazie a że sprzęt jest niszowy to o kompatybilność musi zadbać inea. Pisałem w tej sprawie ale oczywiście zlali temat. Jak chcesz mieć obsługę jednym pilotem hiway + funkcje smart tv to tylko jakiś uniwersalny - np. logitech harmony zostaje.
 6. Miałem u siebie hiway przez 14 dni i zrezygnowałem (odstąpiłem od aneksu) więc doskonale wiem co mówię. Fatalna jakość obrazu nie dotyczy tylko kanałów sd co potwierdziło na tym forum wielu użytkowników tej "telewizji". A piszę o możliwości sprawdzenia w salonach inea po to by przestrzec innych. Hiway to obecnie jakościowy niewypał i nie zmieni tego żaden marketingowy bełkot. Zmienić ten stan rzeczy może sama inea - pytanie czy potrafi i czy chce.
 7. W podwyżkach nic dziwnego akurat nie ma. Wystarczy spojrzeć jak zdrożała energia elektryczna dla podmiotów gospodarczych, jak rosną koszty pracy. To oczywiste, że operatorzy muszą w jakiś sposób to sobie zrekompensować. Ale to nie usprawiedliwia nieudolności inei w poszerzeniu oferty programowej o PSP. Po prostu maja klienta w d...
 8. Dokładnie. Ja na szczęście zrezygnowałem z hiway po 14 dniach i zostawiłem nc+ i cp płacąc przy okazji dużo więcej za oba abo niż miałbym w inea w ramach jednego pakietu. Po prostu oczekuję normalnej jakości przekazu a tego w hiway nie ma i pewnie długo nie będzie skoro od premiery nie zmieniło się praktycznie nic.
 9. Mi nic udowadniać nie trzeba bo mam dobry wzrok, przyzwoite tv i doskonale widzę ułomności hiwaya. A teksty o napinaczach to sobie daruj kolego albo gdzie indziej zachwalaj tą super telewizję Tu nikt w twoje bajeczki już nie uwierzy.
 10. Po pierwsze: z tą szybkością to bym dyskutował, może w porównaniu do starych dekoderów tak ale nie do cam czy sprzętów na linuxie. Po drugie: problem tragicznego obrazu dotyczy nie tylko kanałów SD ale i części HD. Po trzecie: jak tam testy porównawcze hiway-koncenrtyk? Znowu czasu nie było czy ciężko napisać prawdę? I najważniejsze: koń jaki jest każdy widzi. Hiway można sobie obejrzeć w salonach i na wysepkach inea i wyrobić sobie własne zdanie nt. rzekomej "jakości". Do czego zachęcam.
 11. Gdyby był wybór to nikt hiway by nie brał. Więc wyboru nie ma
 12. Sam net to oczywiście że lepiej światło ale nie w konfiguracji z tv. A przynajmniej nie w wydaniu inea czyli nie z hiway.
 13. W pełni się zgadzam. Lepszy koncentryk i normalna tv niż światłowód i beznadziejny hiway. Gdybym miał taką możliwość nawet sekundy bym się nie zastanawiał nad zmianą. Wybierz się do inea i powiedz, że chcesz zawrzeć aneks ale na zmienionych warunkach i np. zostawić sam net.
 14. Oczywiście, że się da ale jeżeli światłowód to tylko hiway możesz dobrać.
 15. Fajnie istnieją możliwości doprowadzenia hiway do stanu przypominającego normalną telewizję. Tym bardziej szkoda, że inea nie uczyniła do tej pory nic w tej kwestii a od czasu premiery minęło prawie pół roku. Dlatego nie liczyłbym, że raptownie coś się zmieni.
×
×
 • Create New...