Jump to content

luk76

Users
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Dobra

About luk76

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Na większości kanałów jakość jest bez zarzutu, ale na części fatalna. 3. Wiesza się raz, czasem dwa razy w tygodniu. 4. Nie, dekoder działa tylko w sieci INEA. 5. Dzięki koledze @mrSpectro wszystko jest świetnie oznaczone tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t8kzDGGUWcyhtfULVqdeZDeiCL09fRIGJz5ggGTC-zg/edit#gid=0 6. Tylko VOD z INEA. 7. Tylko youtube. 8. Jakość w Hiway zdecydowanie lepsza niż w ipla i player+ (za wyjątkiem części kanałów gdzie jest b.słaba). 9. Interfejs ok, łatwo się przestawić. Przełączanie kanałów sprawne.
 2. Ja akurat w stosunku do pc+ zyskałem na kanałach sportowych: eleven w 4k i paczka polsat sport. Jeżeli chodzi o jakość to na istotnych kanałach różnicy w stosunku do sat na vu uno 4k większej nie widzę (za wyjątkim c+ family)
 3. Faktycznie trochę szkoda ale nawet mi do głowy nie przyszło żeby ktokolwiek chciał przejmować superpemium na nieokreślonym.
 4. U mnie podobnie, po 11 latach rozstanie z C+. Cameleon zdany, wybrałem ineę - dekodery 4K z własną numeracją i listą kanałów, do tego nagrywanie w chmurze z dostępem do nagrań z poziomu każdego z dekoderów w multiroom. Dodatkowo internet 600/600 więc z pakietem tv premium sport i 2 dekoderami w multi płacę za wszystko 200 zł Nie ma za czym płakać.
 5. Ja rezygnując z nc+ rozważałem ineę i orange. Wybrałem hiway ze względu na soft dekoderów (funkcjonalność, własne lista i numeracja kanałów, dostęp do nagrań z poziomu każdego dekodera w multiroom) i multinagywarkę (w orange bez dysków sprzętowych niewiele programów jest do nagrania w chmurze a te które są to raczej niszowe). Orange ma dobrą jakość na wszystkich kanałach, hiway niestety tylko na części. Na szczęście na tych co oglądam jest ok. W orange jest polsat sport premium, przy hiway konieczna ipla.
 6. Potwierdzam, Eleven 4K gubi obraz i pomaga tylko przełączenie na inny kanał i powrót. Potrafi się to zdarzyć kilkukrotnie w czasie jednej transmisji. A ostatni mecz Lecha z Jagiellonią na C+ Family znowu w jakości tragicznej.
 7. Usługa ma spore możliwości, ale faktycznie dekoder wiesza się dość często. Po prostu czarny ekran i nie reaguje na nic innego niż reset żółtym przyciskiem. Większość kanałów jest w jakości dobrej, ale niektóre to tragedia. Wczorajszego meczu Lecha z Cracovią na C+ Family nie dało się oglądać, a przekaz łączony na C+ Sport z tego meczu był OK.
 8. Nadzieja umiera ostatnia A tak na serio: oczywiście, że skoro do tej pory to się INEI nie udało to perspektywy są marne, tym bardziej że rozgrywki wracają już w najbliższy wtorek. Z drugiej strony Polsat ma LM gwarantowaną jeszcze tylko 1,5 roku więc sami mogą być zainteresowani dodatkowym zarobkiem na prawach. Jeżeli INEA może to wykorzystać to właśnie teraz.
 9. Za darmo na pewno nie ma szans. To że jest tak w orange wynika z ich współpracy z nc+.
 10. Ja zakładam, że Polsat Sport Premium - jeżeli w ogóle będzie - to za 30 zł/m-c, tak jak jest u konkurencji (w orange jest za darmo tylko w opcji z c+ prestige). Tu chodzi o to, żeby po prostu pojawił się w końcu w ofercie.
 11. W sumie zostało im raptem kilka stacji do podmiany na HD względem np. Orange: TV6, Superpolsat, CBS Europa, Travel Channel, Nickelodeon, MTV Polska No i dodanie Polsat Sport Premium 😀
 12. Discovery Historia jest zdaje się natywnie nadawany w SD i w kablu i na satelicie.
 13. 👍 Mam nadzieję, że to zapowiedź właściwego zaangażowania Inea w zapewnienie jakości usługi na odpowiednim poziomie. A Polsat Sport Premium ma szansę dołączyć do tej listy czy raczej nie ma na to perspektyw?
 14. Z tym monopolem to Inea powoli już tak łatwo nie ma. Inna sprawa, że w większości platform jak nie wypowiesz umowy to nie masz co liczyć na ich zainteresowanie przedłużeniem. A i tak na jakieś super rabaty nie ma co liczyć bo koszty im stale rosną więc poniżej określonego poziomu nie zejdą. Wolą mieć klienta na nieokreślonym niż za psie pieniądze na 2 lata.
 15. To zamów przez stronę Orange, będziesz dokładnie wiedział ile zapłacisz a dodatkowo zyskasz 14 dni na rezygnację jak coś Ci się nie spodoba. Z salonu warto skorzystać gdy np. masz jeszcze kilka miesięcy ważną umową z konkurencją - karę z tytułu wcześniejszego rozwiązania umowy częściowo zrekompensują Ci darmowymi miesiącami.
×
×
 • Create New...