Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko :)
To, że  jest na stronie - wiem już od wczoraj, o czym zresztą pisałem również w dniu wczorajszym . Dlatego   jestem totalnie zdziwiony. Na ulotce, którą posiadają w salonach,   nie ma 1/4  tego, co na stronie.

Ja mam konkretnie z King Cross'a

3 godziny temu, radzion19 napisał:

Dostał ktoś jeszcze tą aktualizację, bo widzę że kolega dostał 5 grudnia. Minął już ponad miesiąc i cisza. 

U mnie pojawiło  się powiadomienie o nowym oprogramowaniu, ale  samodzielnie nie pobierałem

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mak napisał:

Cześć

Mam pytanie - umowa internet

W lutym kończy mi się okres trwania umowy (24m-c) na internet 39zł za 300Mb

Czy muszę coś robić jeśli obecne warunki mi odpowiadają?

 

Dodam że dwa lata temu przedłużałem umowę przez telefon z działem utrzymania klienta. Macie może numer do tego działu?

 

Jak napisał Andi umowa przejdzie na czas nieokreślony na tych samych warunkach, nowe zapewne będą gorsze w nowego cennika. Ja dzwoniłem do DUK (732 444 111) zaproponowali mi na HFC to co teraz mam w promocyjnej cenie 154,90 (TV Standard + 250Mb/s + telefon stacjonarny) z umową na 2 lata, a obecnie mam umowę na czas nieokreślony i płacę 79,90

Edytowane przez sebczak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aadacho250 napisał:

Żółty przycisk to standard 

Ja przez 1,5 miesiąca musiałem go chyba dwa razy tylko użyć na jednym dekoderze, na drugim wcale. Jeśli mam problem z brakiem sygnału to robię kanał do przodu i do tyłu i jest ok. 

 

Nie twierdzę, że dekodery są bez wad itd. Może akurat trafiłem dobre egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 18:13, aadacho250 napisał:

 

 

Jeśli będziesz miał ochotę , podziel się z nami, wrażeniami korzystania z usług. Chętnie poczytam :)

 

 

Witam wczoraj technik zainstalował światłowód dekoder który wybrałem to Samsung icu 100. Co do samej jakości tv na gołe oko widać różnicę na plus przynajmniej na tą chwilę. Fakt że i konsole i oba dekodery połączyłem przez kabel. Wi-fi działa świetnie ale jakoś bardziej mam zaufanie do kabelka ? wszystko ukryte nic nie widać. Eleven 4k piękny obraz ostry jak brzytwa, akurat obejrzałem super puchar Hiszpanii. Co do reszty wiadomo polsaty premium 6 kanałów. Za wiele nie powiem bo dopiero testuje jak ktoś ma jakieś pytanko z chęcią odpowiem. Pozdrawiam

Edytowane przez apollo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko ze chcąc mieć jak najlepszy PREMIUM FULL na czas nieokreślony od ORANGE :  dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

 

- internet  " 1 GIGA " 

- główny dekoder 4k " premium " Samsung ICU100  

- 3x multiroom dekoder ten sam co główny 

- 3x PVR dla każdego

- nagrywanie w chmurze mutlinagrywarka 

- dysk PVR do dekodera głównego 

- wszystkie dostępne pakiety TV 

- orange TV GO 

 

 

miesięcznie  tv + internet 394.96 zł :)

 

 

 

INEA  opcja dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

 

TELEWIZJA FULL /  INTERNET  FULL

 

tv exclusive 249.90 zł

multiroom 3 x 15 zł 

pvr no limit chmura 15 zł ( rzekomo mimo kilku dekoderów opłata jedna na wszystkie ) 

 

miesięcznie tv + internet 309.90 zł 

 

PLUS JEDNORAZOWO za każdy wydany sprzęt MULTIROOM 3*50 zł + dekoder główny 50 zł 

 

Wybór niby oczywisty , ale w ORANGE jest wiele kanałów które w INEA nigdy nie będą na chwilę obecną 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, patryszq napisał:

 

Wybór niby oczywisty , ale w ORANGE jest wiele kanałów które w INEA nigdy nie będą na chwilę obecną 

A policzyles w INEA 3 x dekoder 4K tak jak w przypadku Orange ?

Ja to widzę tak.....

Co do cen w INEA pakiet hiway  c+ i HBO z internetem 1g i Multiroom wychodzi ze zniżkami 220 zł tyle zaproponował dział utrzymania klienta twierdząc że normalnie za te usługi płacił bym ponad 240zl. A teraz Orange, te same usługi czyli internet c+ i HBO do tego aplikacja Orange tv go gdzie oglądasz swój pakiet i Dodatkowo możliwość logowania do nc+go i oglądanie Canal Plus mobilnie. Dla mnie to największy magnes no i polsaty premium w pakiecie. Czego chcieć więcej?! a cena za to wszystko z Multiroom 229 zł ... No i odchodzi mi opłata abonamentu za telefon komórkowy który też płaciłem 69 zł a więc suma sumarrum. Wychodzi za wypasioną tv i Internet 229 - 69 = 160 zł wniosek jest jeden. Precz z INEA. Pozdrawiam

Edytowane przez apollo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, apollo napisał:

Witam wczoraj technik zainstalował światłowód dekoder który wybrałem to Samsung icu 100. Co do samej jakości tv na gołe oko widać różnicę na plus przynajmniej na tą chwilę. Fakt że i konsole i oba dekodery połączyłem przez kabel. Wi-fi działa świetnie ale jakoś bardziej mam zaufanie do kabelka ? wszystko ukryte nic nie widać. Eleven 4k piękny obraz ostry jak brzytwa, akurat obejrzałem super puchar Hiszpanii. Co do reszty wiadomo polsaty premium 6 kanałów. Za wiele nie powiem bo dopiero testuje jak ktoś ma jakieś pytanko z chęcią odpowiem. Pozdrawiam

 

Miałeś inea na czas nieokreślony? Bo zastanawiam się czy ze względu na tv nie rozwiązać umowy z inea na światło i podpisać z orange gdyby częściowo zrekompensowali moją karę jakimś okresem promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 15:15, apollo napisał:
A policzyles w INEA 3 x dekoder 4K tak jak w przypadku Orange
Ja to widzę tak.....
Co do cen w INEA pakiet hiway  c+ i HBO z internetem 1g i Multiroom wychodzi ze zniżkami 220 zł tyle zaproponował dział utrzymania klienta twierdząc że normalnie za te usługi płacił bym ponad 240zl. A teraz Orange, te same usługi czyli internet c+ i HBO do tego aplikacja Orange tv go gdzie oglądasz swój pakiet i Dodatkowo możliwość logowania do nc+go i oglądanie Canal Plus mobilnie. Dla mnie to największy magnes no i polsaty premium w pakiecie. Czego chcieć więcej?! a cena za to wszystko z Multiroom 229 zł ... No i odchodzi mi opłata abonamentu za telefon komórkowy który też płaciłem 69 zł a więc suma sumarrum. Wychodzi za wypasioną tv i Internet 229 - 69 = 160 zł wniosek jest jeden. Precz z INEA. Pozdrawiam

 

Apollo, niekoniecznie tak "ostro" precz, ale w Twoim przypadku, uwzględniając abo. na komórce to faktycznie wybór oczywisty to Orange.

 

 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacić 69 za abo kom gdy no limit można mieć już za 29 :D

 

Gdy ja brałbym tv dla familii  od innego operatora to tylko na full ze wszystkim inaczej się nie opłaca nawet odpalać tv by i tak w zasadzie  kukać na to samo , wiadomka kazdy inny i ma swoje gusta nawyki  i oglada to na co ma ochote - ale 400 zl w orange to jakas patola :D 310 w inea  tez jest calkiem odjechanym kosmosem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam chyba jakiegoś pecha, albo po prostu dzisiaj nie działa. Nie mogę otworzyć strony onlinetv.inea.pl

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, patryszq napisał:

Tyle tylko ze chcąc mieć jak najlepszy PREMIUM FULL na czas nieokreślony od ORANGE :  dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

 

- internet  " 1 GIGA " 

- główny dekoder 4k " premium " Samsung ICU100  

- 3x multiroom dekoder ten sam co główny 

- 3x PVR dla każdego

- nagrywanie w chmurze mutlinagrywarka 

- dysk PVR do dekodera głównego 

- wszystkie dostępne pakiety TV 

- orange TV GO 

 

 

miesięcznie  tv + internet 394.96 zł :)

 

 

 

INEA  opcja dla rodziny z opcja 3x multiroom :)

 

TELEWIZJA FULL /  INTERNET  FULL

 

tv exclusive 249.90 zł

multiroom 3 x 15 zł 

pvr no limit chmura 15 zł ( rzekomo mimo kilku dekoderów opłata jedna na wszystkie ) 

 

miesięcznie tv + internet 309.90 zł 

 

PLUS JEDNORAZOWO za każdy wydany sprzęt MULTIROOM 3*50 zł + dekoder główny 50 zł 

 

Wybór niby oczywisty , ale w ORANGE jest wiele kanałów które w INEA nigdy nie będą na chwilę obecną 

W Orange przy włączonym nagrywaniu w chmurze nie działa nagrywanie na HDD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Orange pakiet Love Pemium , internet 300, telefon stacjonarny , komórka  do 30GB i nielimitowane rozmowy sms , mms , telewizja najwyższa opcja i płacić będę 209,99 pln z umową na 24 miesiące . Pakiet multiroom x2. Dołożyć można pakiet multiroom do 5 dekoderów Samsung ICU100   . Dodatkowy dekoder 10 pln /msc a zwiększenie do do 600 Mb/s   internet plus 10 pln na miesiąc Byłem bardzo długo w INEA i podziękowałem. Ilość awarii i jakość świadczonych usług doprowadzała mnie do szału. Co do kanału 4k Eleven to moim zdaniem to nie jest 4K , lepszy obraz mam z kamery w HD a 4K to powala na łopatki obraz z telewizji. Dwa lata użytkowania i brak nerwów odnośnie internetu - stabilna prędkość , telewizja też cały czas działa. Jedynie co na początku musiałem robić aby był obraz ok to wymiana czterokrotna dekodera Samsung aby wreszcie był porządny obraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...