Jump to content

Siwariusz

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Siwariusz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Wykaz kanałów, ale dlaczego nie ma numeracji. Trochę bez sensu.
 2. Może trochę za ogólnie, dużo lepszy zasięg Wifi. Nie mam sprzętu, żeby porównać prędkości na 5 GHz powyżej 300 mb/s. Jest też z nim dużo mniej problemów. Nokie psują się nagminnie. Ale i tak jak wyżej pisałem, nie ma wyboru między Nokią a Huaweiem.
 3. Huawei 8245Q jest dużo lepszy niż Nokia WC. Jak masz Huaweia to nie ma moźliwości podłączenia Nokii bo nie będzie działać. Nie, Nokia nie będzie działać. Podpisz umowę na 1 gb/s to ci dadzą Huaweia 8245Q lub ZTE f680.
 4. Tak jak napisałem. Ściągnij i zainstaluj speed test pro. Masz certyfikowane pomiary. Uznawane przez UKE. Inea, też uznaje pomiar tylko z niego.
 5. Łap, jest jak byk. https://www.dropbox.com/s/pr0am9bxpnvfb6h/Docu_Pack_dla_Exclusive_v_1.0_regulamin_promocji_06_11_2019.pdf?dl=0
 6. To masz drugą osobę. Ja jestem bardzo zadowolony. Mam w domu na 3 TV. Jeden po Wi-Fi. Zero problemów. Ściągasz speed test pro, robisz certyfikowane pomiary i wysyłasz do UKE. Ale z doświadczenia wiem, że na świetle nie zdarzają się problemy z prędkością. Żeby była jasność Inea gwarantuje 70%, prędkości z umowy.
 7. Inea coś po[beep]ała, i dlatego nie masz tych kanałów. Zadzwoń na Infolinię to ci włączą nie musisz dodatkowo płacić.
 8. Przecież sam mnie "poprawiałeś" i napisałeś, że da się uzyskać. A teraz masz pretensje do operatorów, że tyle oferują. FTTH to pikuś. Na miedzi masz w Orange do 80 mb/s, a tak naprawdę możesz mieć 21 mb/s.
 9. Nie wiem dokładnie, o co ci chodzi. Przecież napisałem, że nie będzie. Chyba, że chcesz udowodnić, że jest. Ale puszczanie dwóch speedtestów na 2 kompach dla samej idei jest bez sensu. Zresztą Orange gwarantuje 90% prędkości, a Inea 70%. Więc wszystko się zgadza.
 10. Zarówno w Inei jak i w Orange masz prędkość taką jak w umowie, nie licząc 1Gb/s, gdzie jest trochę ponad 900 Mb/s. Oczywiście po kablu.
 11. W Orange przy włączonym nagrywaniu w chmurze nie działa nagrywanie na HDD.
 12. Teoretycznie nieskończoną ilość, ale masz limit godzin. 100h (podobno jest 120) w PVR, lub 20 bez.
 13. @andrea Kiedyś robiłem porównanie, tego co mam. Satelita o Orange w porównaniu do DVB-T ma opóźnienie około 3 sekundy. Światełko z Inei aż 23 sekundy.
 14. TV4 i TV6 ma możliwość nagrywania jak i cofania więc trzeba by zaktualizować tą listę.
×
×
 • Create New...