Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

a juz chciałem rezygnowac z NC+ na rzecz inei pomyslalem ze wezme wyzszy pakiet np z canal+ za 199 plus 3x multiroom ale musialbym za to placic prawie 245 ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!!! plus za kazdy dekoder jednorazowo po 49 zł czylo 100zl znow na rachynek INEA !!!!!!

 

o zgrozo , a w inei wiele kanalow braKUJE ktore ogladam w NC+ ... myslalem ze nic taniej nie bedzie a tu niespodzianka ... wiecej i taniej niz place teraz w NC+ dostałem, niz oferuje INEA

 

inea dziekuje Ci żeś tak niereformowalnie zacofana ... z korzyscia dla mnie , jesli tylko zmadrzejecie i dojrzejecie by byc prawdziwym operatorem z prawdziwa oferta i cena dla klienta ktory za to ze z Wami jest naście lat dostaje upust na abonament i gratis wtedy zawladniecie rynkiem ktory po cichu wykupujecie a tak udławcie sie swoja [beep]oscia i jakoscia uslug ... moze dostaniecie refluksu finansowego :lol2::lol2::brawo::brawo: !!

 

Adieu !! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym powiedział że weszła na teren EastWest w odwecie za Swarzędz i CityNet, który jak wiemy jest powiązany z E&W.

 

Swoją drogą moim zdaniem to przygotowanie pod ujednolicenie marki INEA i INOTEL, wcześniej wprowadzenie umów na czas nieokreślony teraz światłowód na Sobieskiego.

 

Prędzej czy później się tego doczekamy.

 

W każdym bądź razie bliżej do tego niż dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych cenach nc+ telewizja z Inei się nie opłaca :) Zwłaszcza jak jesteś dawnym klientem Cyfry i możesz korzystać ze splittera. Jeśli nie to zaletą kablówki jest analog, czyli darmowy prosty multiroom. Bo ceny cyfrowego MR (14,90 za sztukę!) to jakaś paranoja. Wiem, że niektórzy operatorzy mają takie ceny, ale zawsze im się dziwiłem, jak mogą tak zdzierać, teraz i droga Inea zdziera za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea zawsze byla droga ale jakos sie tego nie odczuwalo gdy oferta byla zadowalajaca, ze nawet wybredny klient z niej korzystal ... a po roszadach panoszeniu sie i cieciach w programach stala sie jedna z gorszych sieci a w odczuciu wielu ze statystycznie najgorsza oferta TV ... ze cena teraz za to co mamy wydaje sie wyjeta z DU...

 

nie mowiac juz o fatalnej obsludze i wymysle by z opcji kiedys ktore byly bezplatne i sa u wielu innych , u nas sa PLATNE !!

 

zachłanny 2 razy traci i juz ... a marazm zastoj w rozwijaniu i uatrakcyjnaniu oferty w strone klienta predzej czy pozniej odbije sie na rachunkach ktore wplywaja z klienta . bo jak kogos zachecic do czegos skoro sprzedaje sie oferte ponizej wartosci i jakosci ktora moze z 5 lat temu byla czegos warta ...

 

to moje zdanie ... skromne dosadne ale moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@papryk

 

Ja wcześniej już też pisałem o ocenie wg. mnie to słyszałem tylko odpowiedź że to jest moje zdanie.

Dlatego już nie liczę że INEA się otrząśnie i może kiedyś zrobi ofertę tak jak to było kilka lat temu, ludzie zazdrościli nam oferty TV mimo wielu braków, a teraz to nas wyśmiewają.

 

W tym roku Inea nic konkretnego nie dodała do oferty niż tylko to co musiała, oraz kilka dubli w HD. Tak długiego okresu bez nowych kanałów nie było od czasu powstania SUPER HD.

A jak pisałem żeby stworzyć dodatkową paczkę kanałów z oferty które się nie znalazły w INEI i byłym TESACIE - wyszedłby całkiem dobry pakiet. To odpowiedź była że byłby bardzo drogi.

(POLSAT C&I, FOX LIFE, 13 ULICA, UNIVERSAL CHANNEL, SCI - FI CHANNEL, AXN WHITE, AXN BLACK, CBS ACTION, CBS DRAMA, BBC LIFESTYLE, BOOMERANG, POLSAT JIMJAM, NICKELODEON SD, DUCK TV SD, BABY TV, SPORTKLUB, FIGHTKLUB, EXTREME SPORTS, HISTORY CHANNEL, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT VIASAT EXPLORER,TV DISCO, TVP HD) - tych kanałów nie ma w nowej ofercie, ale jako dodatkowy pakiet mógłby uatrakcyjnić pakiety TV w INEI, dodatkowo jeszcze uzupełnić o DISCOVERY HISTORIA, oraz POLSAT VIASTA NATURE.

 

Ale tego nie dostaniemy bo INEA tego nie chce i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie taki pakiet byłby bardzo drogi - to Inea jest droga. W Toya masz pakiet z tymi kanałami i innymi których nie wymieniles jak Motowizja, MGM HD czy English Club TV , za 72 zł + 15.90 z pakietu tematycznego ekstra, w którym znajdują się Cinemaxy.

Wychodzi pięc zlotych więcej niż za nasz "SUPER" HD. W nazwie zgadza się tylko HD. Jak widać, można zrobić taką oferte. Pakiet do 100 złotych zrobić z tymi kanałami, niech bzdur nie gadają, że bardzo drogi wyjdzie, bo w Toyi wyszedł za prawie taką samą cene jak ich ubogi Super HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zaczynam dochodzic do podobnych wnioskow. Niestety inea zrobila sie bardzo [beep]a, chce brac dajac bardzo malo. Necenie internetem... A na co komu przeoustowosc 100mb????

Telefon... W dobie skype i innych to juz naprawde rzadko korzysta sie ze stacjonarnego.

A jesli chodzi o tv to oferta jest naprawde zenujaca!

Inea zeruje na ludziach, ktorzy albo nie maja mozliwosci albo nie chca robic sobie klopotu by zalozyc antene, plus wygodnie im miec wszystko w paku.

Ja sama namawialam rodzicow na inee jeszcze gdy z nimi mieszkalam. Wpierw kablowka, bo byla swietna, potem internet, bo byl wygodny i tani, plus cudowna obsluga, po ludzku, niezawodnie o szybko.

Potem telefon bo oferta wygrywala w tp.sa

To bylo 10 lat temu, teraz mi wstyd, ze ich do tego przekonalam!

Postanowilam znalezc czas i przywrocic star dobra antene tv (chyba oferta nc+ jest poki co najlepsza) i pozukac innych ofert na internet i telefon

Macie moze jakies ciekawe plany taryfowe na internet i telefon?

Szkoda ze lazarz nie ma upc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te posty o inei świetnie wyglądają :) Zaden post nie jest pozytywny a 99% wypowiedzi to wylewanie żali na INEe. Ciekawe czy czytają to ludzie odpowiedzialni za ofertę i cennik bo zapewne Szanowny Pan Prezes tejże firmy ma czas tylko na liczenie pieniędzy i zysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby problem z Ineą był jedynie z ich ofertą ale oni nawet nie potrafią porządnie świadczyć usług które oferują dzisiaj znowu 100/4 po kablu:

3634513307.png

O ile z alternatywą jeśli chodzi o TV to nie problem bo mogę wywiesić talerz tyle że nie ma sensownej alternatywy na neta bo do neostrady mi się po prostu nie opłaca wracać.

A pomyśleć żre przed ta super petardą tak źle nie było :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel, Rataje, pakiet 50/2:

 

3634996656.png

 

ale obciążenie mniejsze, bo w ten upał pewno większość nad wodą siedzi ;)

 

Zgodzę się w jednym - oferta TV i MR w Inei to niestety dramat. Przeszedłem na "talerz" z ofertą nc+ (własny dekoder Vu+, karta conax) i absolutnie nie żałuję rozstania z telewizją Inei.

Internet stacjonarny to jedyna usługa jaką mam od nich i, odpukać, na nią narzekać wielce nie mogę jeśli chodzi o stabilność. Fakt, że upload jest mierny, o ile nie niedostateczny, ale o tym już wcześniej nie raz pisałem :twisted:

 

Miłego weekendu 4 all!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...