Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja już nie licze na naszą INEĘ. Pozostawię sobie chyba pakiet Oszczędny dla kanałów lokalnych i resztę dobiorę sobie z sat.

 

(inea oszczędny HD 29.90 zł + CP Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD (6 miesięcy 0 zł.) 59.90 zł. razem wychodzi 89.80 zł.)

Zabraknie kilku kanałów grupy C+ ale jakoś to przeboleję, a i na to jest możliwość dokupienia lub kombinacja innych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w którym miejscu, nie mieszkam na Garbarach, info o tym biurze wyciągnąłem z postu znajdującego się ciut wyżej ;) Swoją drogą ma ktoś jakieś porównanie "z autopsji" jeśli chodzi o internet w City Net/East & West bo domyślam się, że jak E&W jest wpięty do plixa, pixa to City Net z tego też korzysta z internetem w INEA? Nie chodzi mi o samą prędkość ale też ping, jakość łącz zarówno krajowych jak i międzynarodowych itd. Niestety osobiście sam nie znam nikogo kto ma łącze od City Net więc nie bardzo mam jak to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam klopot zwiazany z przekazywaniem dzwięku z dekodera PVR na amplituner - dzwiek puszczam po optyku. Sprawdzalem rowniez wyjacia analogu.

Nie utrzymuje dzwieku na ustawieniach amplitunera oraz nie wiem jak to technicznie napisac.... "dzwiek wycisza sie" po 1 sekundzie od uruchomienia.

Amplituner mam dobry H/K.

Czy ktos z Was, ma podobne przypadki? Czy mieliscie i jak sobie z tym poradziliscie?

Czy to moze wina ustawien dekodera?

Dzieki i pozdro

Piotr

 

Czesc,

Czy moze ktos...., cos....

 

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldstar powstał w 1958r., w latach 70 firma zmieniła nazwę na Lucky Goldstar aby 1995r działy związane z elektroniką przemianować na LG :D

 

Więc nie Samsungi a obecne LG to dawne Goldstary 8)

 

Niestety samsungi, mimo piań i zachwytów różnych znafcuf to nadal Goldstary, tyle, że lepiej opakowane i z kapitalną reklamą.

Wiele rzeczy działa na samsungach dziwnie i niestabilnie. Ale PR robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd :oops:

Przepraszam.

20 lat temu handlowałem i samsungami, i Goldstarami i LG.

Wewnątrz i tak było to samo :)

Co nie zmienia faktu, że samsung wbrew obiegowym opiniom jest producentem super sprzętu. Ot, masówka na ogromną skalę.

TV Samsunga przeróżnie reagują na moduły CAM. Co ciekawe w plazmach panasonika, niezależnie od modelu, moduły są wykrywane prawidłowo i nie jest potrzebna zmiana języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trole z INEI mieli przywrócić publiczny adres IP tydzień temu i nic. Wcześniej musiałem się prosić o publiczny i przez jakiś czas był. Jakoś usług pierwsza klasa. Durni przedstawiciele nie powinni kłamać przy składaniu zamówienia że będzie publiczny adres IP. Trzeba było mówić że może będzie albo i nie będzie. Niby mają problemy z nadawaniem publicznych adresów IP. Niech zmienią sprzęt albo admina skoro nie można rozwiązać tego problemu. Nie wiem czy tylko ja mam ten problem czy u innych też to jest.

Nie muszę im się tłumaczyć po co im publiczne IP skoro takie miało być od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam odnośnie dekodera? Czy jest planowane odświeżenie menu dekodera? Ostatnio NC+ zmieniła oprogramowanie do swoich dekoderów czy INEA planuje jakieś aktualizacje do dekodera?

Czy do aktualizacji oprogramowania dekodera jest wymagany kanał zwrotny w dekoderze? (muszę w końcu się umówić na montaż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...