Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zrobić to samo i usuwać wersje SD. Nie mówię tutaj o kanałach występujących w analogu ale o następujących : RUSSIA TODAY SD , RUSSIA TODAY DOC SD, ALE KINO SD, TVP SPORT SD , NSPORT SD , DTX SD , NAT GEO WILD SD , ID SD , STARS SD , KUCHNIA SD , DOMO SD , POWER TV SD, TVS SD.

 

Tyle tylko, że ja np. TVP Sport SD mam w abonamencie, a HD już nie, więc bym się tak nie rozpędzał... Poza tym, co z tego, że TVP jest w HD, skoro dźwięk jest w PCM? Takie "pół HD" co najwyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na epoznan.pl o tym piszą. Co ciekawe nie można tam dodawać komentarzy , a obok artykułu jest napis " reklama" . A przez ich monopol w całym Starym Mieście jestem skazany na ich ciągłe awarie , wolny internet i ofertę TV przepełnioną brakami dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sakurai najpierw rano pojawiła się reklama INEI z tą informacją (tak, dobrze wszyscy widzimy - to reklama, w końcu WTK/epoznan mają jakieś tam powiązania z Ineą), dopiero po południu normalny news o konflikcie pomiędzy PSM a Ineą.

 

Z jednej strony źle, bo cierpią abonenci, ale z drugiej lepiej, bo Inea jako monopolista pasożytuje na sieciach innych operatrów, zamiast wybudować swoje instalacje. W Swarzędzu City Net wyp...l tych pasożytów ze swojej sieci, szkoda tylko, że znowu abonenci są poszkodowani, bo nie wiedzieli, że można zostać przy starej sieci, a nie dać sobie wcisnąć świałowody i nowe umowy od Inei.

 

Tak trudno im zrozumiec, że jak umowa skończyła się, to się skończyła, a oni poskarżyli się UKE i urzędasy na siłę zmuszają PSM do przedłużenia umowy. Inea miala dużo czasu na zbudowanie własnej sieci, a oni czekali do końca umowy, myśląc, że będą nadal działać po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie w WTK powtórkę programu w którym pani z INEA rozpacza nad tym jak to przez wredną spółdzielnie Winogrady panuje tam monopol i jest tak strasznie źle dla mieszkańców. INEA strażnikiem wolnej i zdrowej konkurencji *badum tssss*

Też mnie to śmieszy :D Wprawdzie WTK nie oglądałem, ale czytałem na epoznan i ton tych artykułów jest żałosny, biedna Inea jest poszkodowana. Fakt, że wygląda na to, że spółdzielnia faktycznie działa niezgodnie z prawem, ale nie trafiła na biedną lokalną firemkę i Inea sama gra w podobny sposób.

 

Rancor, z tym Citynetem i biednymi mieszkańcami Swarzędza bym nie przesadzał, bo za bardzo to oni nie stracili, Inea strasznie im zeszła z ceny i dla tych, którzy przeszli na światłowód oferuje tańsze usługi niż Citynet, to raz. Dwa, że mam znajomego w Inei i opowiadał mi, że jak już było wiadomo, że Citynet wyłączy sygnał to sprzedaż w Swarzędzu mocno wzrosła, podobnie po samym wyłączeniu klienci masowo zamawiali instalację światłowodu. W samym Citynecie, który ma od dłuższego czasu dwa biura w Swarzędzu długo nie dało się zamówić usług a przedstawiciele Citynetu, którzy chodzili dawali tylko do wypełnienia formularze z zamówieniem. Do tego słyszałem, że mówili ludziom, że Inea buduje swoją sieć w Swarzędzu bezprawnie i różne inne bzdety. Tak więc nie wiem ilu abonentów ma Citynet, ale raczej nie za dużo, faktem jest jednak, że na pewno osłabili Ineę, bo zmusili ją do sporych wydatków w nową sieć, do dawania klientom kilku miesięcy za darmo i obniżenia cen. Inna sprawa, że za Citynetem stoi E&W i równie potężna kasa. Inea próbowała kilka razy kupić E&W, ale właściciel podobno nie chce tego sprzedać za żadną kasę i na moje to są takie zagrywki między jednymi wujami a drugimi. I podobnie jest w sprawie z Winogradami. Tak samo Inea gra na Ratajach, gdzie ma układy ze spółdzielnią i tak samo PSM kryje swoją firmę. W sprawie na Ratajach wiadomo, że każdy rozsądny człowiek cieszy się z postępów Mavericka, bo to triumf małego nad dużym i zwycięstwo wolnej konkurencji a te zagrywki Citynetu i WTvK to tylko walki jednych wujów z drugimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w radiu słyszałem, jak to mieszkańcy PSM są pokrzywdzeni bo nie mają dostępu do internetu z Inei.

To ja mogę powiedzieć, że czuję się pokrzywdzony bo nie mam dostępu do internetu z oferty WTVK 300/300 mbit za 48,60 zł.

 

Inea nie z nami te numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://epoznan.pl/news-news-50390-INEA_ ... inogradach - news na stronie głównej pod hasłem "reklama". Ciekawe ile im płacą za te reklamy. Zamiast zajmować się bzdurami powinni lepiej zacząć się dogadywać z nadawcami kanałów z brakiem dostępu. Wiadome jest , że oni chcą być w Inei obecni , ale Inea ich nie chcę. Jako przykład TVP HD czy FOX Life.

W Inei brakuje bardzo wiele kanałów , ale najdziwniejsze jest to , że dwa lata temu było ich więcej. Usunięto tyle kanałów a z nowych to tylko Sundance i Superstacja. FOX zastapił FOX Life więc nawet nie ma co pisać , że to coś nowego bo tak nie jest. Ciekawą sprawą jest fakt , że Inea dyskryminuje kanały dla kobiet. Jest jedyną kablówką w której jednocześnie brak CBS Drama , FOX Life i BBC Lifestyle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...