Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to Inea przedstawi, to była GLOBALNA awaria:) Trzeba uderzyć ostro do UOKiK, bo jakość sprzedawanych usług nijak mam się do treści zawieranych umów. Awaria za awarią, a jeśli już się uda czegoś nie z[beep]ać, to np. prędkości jakie deklaruje Inea są osiągalne może dla garstki ludzi. Dzisiaj piątek 13-tego, więc trzeba trzymać kciuki, żeby awaria nie osiągnęła rozmiaru KOSMICZNEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w Inotelu, który od jakiegoś czasu w 100% jest własnością INEI. Od wczorajszego popołudnia są problemy z internetem, nawet tv chwilami wysiadała. Nawet teraz internet nie idzie bez oporów, niektóre strony ładują się czasami po kilkukrotnym odświeżeniu. DNS-y mam googlowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed startem ligi przejdę się do punktu i obdzwonię z dwa razy konsultantów, zobaczymy czy po kilkunastu latach korzystania z usług od czasów ICP mają coś dla stałego klienta do zaoferowania, czy będzie totalny olew na tych samych warunkach. Jeśli to drugie, to i tak będę już z gotowym wypowiedzeniem, żeby dwa razy nie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież INEA nie ma nic do zaoferowania w dobrej cenie. Mogą tylko liczyć na to że ktoś nie zauważy kruczków.

 

Sąsiadka podpisała umowę w czwartek z dekoderem ADB - w sobotę już się zepsuł. Wiem że umowa ma od 1 lipca dopiero, ale przynajmniej do tego czasu mógłby działać :) Ale tylko takie kity potrafią wciskać osobą "mało zorientowanym".

 

Ja ostatnio miałem telefon z INEI w sprawie internetu, nie byli wstanie mnie przekonać. Póki co mam TV i do końca umowy nic już raczej się nie zmieni - chyba że oferta TV zostanie poprawiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili większość przedłużanych umów to zwykła niewiedza użytkownika. Niektórzy do dziś nawet nie wiedzą, że za to samo co mają w kablówce jako trzy osobne usługi, w pakiecie płaciliby po 70-80zł na miesiąc mniej i to u tego samego operatora. Operatora drogiego i bez sensownej oferty, ale jeszcze mu przepłacają bo od lat nie interesują się nawet tym, za co płacą.

Jeśli takich ludzi jest mnóstwo to gdzie oni jeszcze mają myśleć nad przejściem do konkurencji. Nikt o zdrowych zmysłach mający możliwość założyć talerz nie weźmie latem nowej umowy na TV z Inea, tylko jeszcze trzeba chcieć myśleć i przejrzeć oferty, zamiast gnić w tym samym bagnie, w którym za ciężkie pieniądze nie ma nic atrakcyjnego.

 

Doszło do takich absurdów, że to nie internet z Orange/TP jest wyśmiewany i nie telewizja z drogiej kiedyś Cyfry, tylko śmiech wzbudza oferta INEA, a przez lata było co najmniej przyzwoicie, tak programowo, jak i cenowo. Nie myślałem, że dożyję w Wielkopolsce takich czasów, w których kablówka nie będzie miała czym przekonać wieloletniego abonenta :shock:

Przez kilkanaście lat wychodziło najkorzystniej stosunkiem ceny do jakości i zawsze można było coś sobie dobrać pod własne potrzeby, teraz nawet szkoda czasu na przeglądanie cennika i rzekomych "promocji".

Ciekawe, kiedy odbije się to na wynikach sprzedaży, wydaje mi się, że ludzi potrafiących samodzielnie myśleć, trochę mimo wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Neostrady i mam FUN PACKA może nie najtańszy, ale przynajmniej działa, a jeśli jest awaria to szybko jest usuwana, już nie wspomnę o ewentualnych reklamacjach - dają upusty bez problemów. A w Inei to przeszli na jakąś dziwną technikę wykorzystując nie wiedzę abonentów - taki marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Papryk, a ostatnio wlasnie inea dzwonila i wciskala dekoder pvr do mojego dwupaka :lol2:

Jedyne 20zl wiecej

 

 

a jak ja przedłużałem umowe to za nic w swiecie sie zgodzic nie chcieli , i musialem wziąć 3pak z telefonem z ktorego nie bede korzystac wiec i tak w sumie wyszlo na to samo , ale za to im STATYSTYKI podwyzszylem bo juz przeciez wcisneli mi telefon HAHAH .. żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pisał, że telefon wciskają na chama, bo dotacja z Unii jakaś na to była, pewnie jak nie będzie statystyk to im ją zabiorą, tak jak zabiorą pieniądze za zbyt małą liczbę PEKA w mieście :)

Teraz już wiecie, dlaczego lansują 3-pak, a w 2-paku mimo że jest podobny cenowo sporo opcji jest niedostępnych i wszystko utrudniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...