Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To co inea zrobiła z publicznymi IP i sposób w jaki to zrobiła jest smutne. :(

Rozumiem, mieli jakieś techniczne wskazania aby to zrobić (zanatować nas), ale dlaczego nie można było wprowadzić np dodatkowej płatności np 5 zł chociaż.

 

A tak dzwonię na infolinię i dowiaduję się, że brak publicznego IP nie obniża jakości usługi i jako osoba prywatna mogę zapomnieć o łączeniu z moją siecią z zewnątrz...

 

Czy tak ciężko jest wystawić opcję w eboa lub po prostu włączać publiczny IP tym 5% osób którym go brakuje, :(

 

INEO proszę o jakiś komentarz w tej sprawie bo brak publicznego IP to duży dla mnie problem i jeżeli nie ma możliwości uzyskania go ponownie to niestety to jest mocny argument za zmianę dostawcy Internetu.

 

PS. I jak wyłączenie publicznego IP ma się do informacji ze strony http://www.inea.pl//strefa_abonenta/faq ... ecia_inea/ ?

 

Publiczny adres IP był ważny dla wielu osób. Teraz tak "wysoki" upload jest bezużyteczny dla dużego grona abonentów czego INEA jest oczywiście świadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej inei to sa poważne zawirowania, dziś na ich stronie przedstawiciel inei pisze

 

INEA - Życie nabiera tempa Jak najbardziej, wystarczy skontaktować się z infolinią i zgłosić zapotrzebowanie na publiczny adres. Nie ma przy tym żadnych dodatkowych opłat.

około godziny temu

 

a kilka dni temu rzecznik klienta na moje kłopoty z ip odpisuje

 

Z uwagi na dynamiczne przyznawanie adresu IP klientom INEA, by uniknąć podobnych sytuacji, mogę zaproponować Panu skorzystanie z możliwości wykupienia stałego adresu IP.

 

i co na to inea????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej inei to sa poważne zawirowania, dziś na ich stronie przedstawiciel inei pisze

 

INEA - Życie nabiera tempa Jak najbardziej, wystarczy skontaktować się z infolinią i zgłosić zapotrzebowanie na publiczny adres. Nie ma przy tym żadnych dodatkowych opłat.

około godziny temu

 

a kilka dni temu rzecznik klienta na moje kłopoty z ip odpisuje

 

Z uwagi na dynamiczne przyznawanie adresu IP klientom INEA, by uniknąć podobnych sytuacji, mogę zaproponować Panu skorzystanie z możliwości wykupienia stałego adresu IP.

 

i co na to inea????

 

Bo co innego to publiczne IP, które jest dynamiczne a co innego stałe publiczne IP.

 

Ja dzisiaj dzwoniłem na infolinię i mam wrażenie, że Pan nie bardzo wiedział co to publiczne IP ale przyjął zgłoszenie ale kazał mi uargumentować po co mi publiczny adres IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavulonik, pamiętaj, że do Oszczędnego HD na światłowodzie dają IPTV, czyli jeśli masz w domu światłowód to musisz wziąć minimum Standard HD.

Dzisiaj byłem w BOK i podpytałem się, czy do pakietu Oszczędny HD można dobrać pakiet C+ i się okazało, że można. Czy w takim przypadku nie jest to równoznaczne, że dekoder będzie odbierał programy z tego mieszkania co jest wyższy pakiet ? Pamiętam, że kiedyś nie można było dobierać sobie pakietu C+ do tańszego abonamentu dlatego się jeszcze dopytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HbbTV udostępniają następujące programy TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Info, TVP Rozrywka, TVP Regionalna, TVP ABC, Eska TV, Polo TV, Fokus TV oraz VOX Music TV którego nie ma w INEA i TV Puls, Puls 2 prowadzą testy. I co ważne w różnych dosyłkach programy wymienione mają lub nie mają parametr HbbTV np. TVP tylko z przekazu z ASTRA i DVB-T ma dołączony sygnał HbbTV. Pytanie tylko czy to jest na razie forma testowa HbbTV w INEA z programami TVP 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...