Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mają na wyłączność Anglię, Hiszpanię, Polskę i Francję, do tego dojdą wszystkie puchary typu Liga Mistrzów i Liga Europy. Prawdopodobnie także włoska, chyba że raz na tydzień mecz będzie mógł pokazać Orange Sport. Eurosport ma Bundesligę, a żadna inna stacja nie ma znaczącej ligi u siebie, nawet w niewielkim wymiarze. Bez wykupienia dodatkowo pakietów z C+ w inea nie ma praktycznie żadnego sensownego sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast sportu miałeś na myśli chyba tylko piłkę nożną , innych sportów jest pełno na innych kanałach kanałach. Cieszmy się , że mamy NSport , bo w UPC to byśmy sobie niczego nie pooglądali bez płacenia 50 zł za C+. Swoją drogą ten pakiet kosztuje w inei 70 złotych , podczas gdy w Netia jest za 35 zł. Ciekawi mnie dlaczego , czyżby za oglądanie meczy na Inea Stadionie kazali sobie dodatkowo płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na nową infolinię :)

Dowiesz się, że jeśli przyjedzie pan technik i stwierdzi, że masz felerne okablowanie, to zapłacisz za wizytę.

Dziś to usłyszałem :)

Na pytanie, kto decyduje o felerności okablowania, uzyskałem odpowiedź, że uznaniowo decyduje o tym jednoosobowy zespół w osobie "pana technika".

I w ten sposób ta śmieszna monopolistyczna firemka załatwiła kwestię zgłoszeń awarii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie kogoś przybywających z Inei "technikiem" obraża wiele osób. Ci ludzie nie mają nic wspólnego z tytułem technika, a na pewno już nie posiadają takiej wiedzy, żeby ich tak tytułować. 99% osób tam zatrudnionych nie spełnia nawet minimalnych wymagań. Kiedyś widziałem takiego "technika" jak próbował dokręcić "efkę" w lewą stronę i stwierdził, że gwint jest zepsuty. Ręce opadają, czyż nie? Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kiedyś widziałem takiego "technika" jak próbował dokręcić "efkę" w lewą stronę i stwierdził, że gwint jest zepsuty. Ręce opadają, czyż nie? Miłego weekendu.

No i w takiej sytuacji zapłacisz za nieuzasadnione wezwanie "pana technika"

Efka zepsuta - Twoja wina :mrgreen:

Mniejsze ryzyko zadzwonić po pogotowie do chorego z katarem, niż po "pana technika" z inei do awarii.

W inei wykasują na 100% :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie myślałem o tym, nawet przejrzałem oferty "konkurencji". I poważnie zastanawiam się nad wyborem pakietu nc+ premium a do tego internet z Netii 100. Cenowo wychodzi podobnie jak dwupak inei

 

Jakoś mało osób widzę na osiedlach z talerzami przy oknach, więc chyba większość siedzi na Inei dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie myślałem o tym, nawet przejrzałem oferty "konkurencji". I poważnie zastanawiam się nad wyborem pakietu nc+ premium a do tego internet z Netii 100. Cenowo wychodzi podobnie jak dwupak inei

 

Jakoś mało osób widzę na osiedlach z talerzami przy oknach, więc chyba większość siedzi na Inei dalej.

 

U mnie na bloku 4 talerze... mój będzie 5 w październiku jeśli INEA nic nie poprawi... nawet net od nich ostatnio to loteria... przerosło ich tempo rozwoju... infrastruktura nie nadąża za liczbą abonentów i nie są w stanie zapewnić wszystkim obiecanych w umowie warunków... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ta firma już dawno przestała sie liczyc z klientem

 

leci na ilosc , a jakosc to żenada ,

jedynie skargi do UOKiK trzymaja ich jeszcze w ryzach bo tak to byśmy placili jeszcze wieksze pieniadze

 

a tak pozatym opisalem sytuacje konfliktu w liscie jakim jest tak naprawde wyciaganie KASY przez inee w kwestii gdy przyjezdza technik ... na zasadzie przyjedza sprawdza nie dosyc ze udaje ze cos naprawia to na koniec stwierdza ze usluga i tak dziala poprawnie a oplata za nieuzasadniony przyjazd jest naliczana ... mysle ze czas wziac sie za te firme skoro firma wziela sie na sposob na nas abonentow ...

 

przykre ale prawdziwe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie myślałem o tym, nawet przejrzałem oferty "konkurencji". I poważnie zastanawiam się nad wyborem pakietu nc+ premium a do tego internet z Netii 100. Cenowo wychodzi podobnie jak dwupak inei

 

Jakoś mało osób widzę na osiedlach z talerzami przy oknach, więc chyba większość siedzi na Inei dalej.

 

Generalnei w blokach, takich jeszcze gomułkowskich 4-piętrowych, talerze znajdują sie na dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...