Jump to content

Eleonor

Users
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Eleonor

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. VPN plus Synology Router - wszystkie kanały otwieram
 2. Problemu nie mam Pytam ponieważ chcę usunąć duble - nie wiedziałem o umowach z dostawcami ...... czyli że nie ma różnicy który usunę tak ?
 3. Panowie poproszę coś o zdublowanych kanałach HD Zapytałem i nikt nic nie wie ?
 4. Mam CAM i po przeskanowaniu mam 5 zdublowanych kanałów HD Tvn Turbo HD na 446 oraz 507 TVN Style HD na 19 oraz 445 TVN 24 HD na 333 oraz 9 Polsat News HD na 8 oraz 335 HGTV HD na 957 oraz 962 Po co te duble są ? Które zostawić a które usunąć ?
 5. Napisy widzę że sa .. ale wiadomo że bez sensu, natomiast polski dźwięk występuje ale rzadko ... nie wiem czy to tak ma być docelowo
 6. Na cam mam : Viasat History i Explorer są w SD ale logo HD jet widoczne -- może przełączą te kanały na HD Natomiast na DocuboxHD nie mam po polsku - są trzy audio polski , angielski ,rosyjski ( na polskim jest po angielsku )
 7. Aktualizacja kanałów gotowa .. dobrze że są do tego programy ..
 8. Zmiana częstotliwości kanałów w nocy 23-24 września. Dla CAM trzeba będzie ręcznie ustawiać .
 9. Czyli że jakbym wypowiedział umowę to żeby zatrzymać klienta nie dadzą 3 cam ? Łaskę robią ... po co mi ten Hiway skoro jest do d.... Ogólnie wystarczyły by mi kanały TVP1 HD ,TVP2 HD , POLSAT HD TVNHD TVN2HD oraz wszystkie Animal ,Discovery .... reszty nie potrzebuję
 10. Mam światłowód , bez lojalki już 3 rok , net , telefon i 2 karty cam Zastanawiam się czy jest możliwość by otrzymać trzecią kartę cam -- pewnie technicznie nie ma problemu natomiast teraz Inea silnie promuje to swoje ułomne dziecko Hiway ...i twierdzi że u mnie nie można już modemów cam Nie chcę tego Hivey-a nawet za darmo , nie potrzebuje kolejnych pilotów , dekoderów , zasilaczy ... wystarczy mi moduł cam Cz jest to do zrobienia ? może gdy wypowiedziałbym umowę z nimi ? Macie jakieś doświadczenia z tym ?
 11. To albo masz ,, salony ,, w domu albo córka była na spacerze z pilotem
×
×
 • Create New...