Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do @inea.pl

 

Czy coś modernizujecie może? Teraz oglądam na TVP ROZRYWKA "Życie to kabaret: M jak majówka"

Ja rozumiem że mogą występować jakieś problemy ale tutaj już nie wytrzymałem obraz rozciągnięty do jakiegoś formatu

 

 

07558461330343088084_thumb.jpg

 

Dodam że na DVB-T i sat obraz jest poprawny! Dzisiaj na TVN HD około 21 była pikseloza.

 

Nie wiem może za mało płacimy, żeby usługa była na możliwym poziomie?

Zaczyna mnie to już irytować. Więcej nie piszę bo brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo... michalx1974 jest freakiem.

 

Michał, Ty pracujesz w branży czy jesteś po prostu pasjonatem?

 

A może na PP miałeś zajęcia z Domańskim?

 

 

Niestety nie pracuję w branży TV.

Bardziej jako pasjonat - do tego mam antenę satelitarną (DX) trudno mówić o hobby w kablówce :) (kablówka przy okazji - tym bardziej że za płacimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od dziś miała działać nowa karta sim do internetu bezprzewodowego (przy okazji inea dała większy pakiet). Super, tylko że nie mogę złapać internetu. Mam komunikat: "jesteś poza zasięgiem sieci macierzystej".

Stara karta działała wszędzie i zawsze, więc o co chodzi?????

Ktoś wie?

Po chwili:

Ok, już wiem (infolinia pomogła), trzeba potwierdzić komunikat, że połączenie może się odbywać poprzez roaming, bo i tak przez roamingu łączyć się nie będzie, tylko wybierze inną sieć niż play, z którą inea współpracuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, 23 kwietnia zgodziłem się na podpisanie nowej umowy. Do dziś nikt się nie pojawił, nie zadzwonił, nie przyniósł dodatkowego dekodera, za który od tygodnia płacę. Po prostu inea - jedyna tak badziewna firma w Poznaniu.

 

Diabels, witam w klubie :jupi:

U mnie dzisiaj na wypasie - łącze 100/4

84692617

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, 23 kwietnia zgodziłem się na podpisanie nowej umowy. Do dziś nikt się nie pojawił, nie zadzwonił, nie przyniósł dodatkowego dekodera, za który od tygodnia płacę. Po prostu inea - jedyna tak badziewna firma w Poznaniu.

 

Diabels, witam w klubie :jupi:

U mnie dzisiaj na wypasie - łącze 100/4

84692617

 

Ja również posiadam 100/4 ale jak widać u mnie nie jest tak źle.

 

Szkoda, że czasami muszę wyłączyć router, modem a potem wyciągnąć kabel (rada od INEI) :) Ważne, że pomaga.

 

Takie rzeczy mam dość często, w końcu musiałem się wyżalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta cala niestabilność występuje u Was tylko po wifi, czy kablem także?

To jest jakaś plaga już drugi miesiąc z rzędu.

Niestety mój post usunięto, więc powtórzę - tak, wszystkie wrzucone przeze mnie na forum wyniki są mierzone zawsze po bezpośrednim połączeniu ineowego grzejnika do peceta.

BTW, ciekawe co było w moim poście (o treści identycznej z powyższą) niezgodnego z regulaminem.

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu Panie Moderatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...