Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

wyczytałem na waszej stronie taka wypowiedz inei

 

W kwestii IP jest to zmiana wynikająca z nowej technologii adresacji publicznych adresów. Rozwiązanie jest w tej chwili testowane i stopniowo wdrażane, ale jeśli istnieje potrzeba u klienta przydzielenia publicznego adresu to prośba o zgłoszenie poprzez infolinię, nie będzie z tym problemu.

 

i mam pytanie, bo nie rozumiem fragmentu jeśli istnieje potrzeba , co to za potrzeba, może dobrze swiadczonej usługi,

a drugie pytanie, czy ta zmiana jest nieodplatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam pytanie, bo nie rozumiem fragmentu jeśli istnieje potrzeba , co to za potrzeba, może dobrze swiadczonej usługi,

a drugie pytanie, czy ta zmiana jest nieodplatna?

 

Jeżeli istnieje potrzeba = jeżeli użytkownik potrzebuje publicznego adresu do wykorzystywanych usług, narzędzi itp. Uprzedzając atak - dla 95% użytkowników wdrożenie tej technologii nic nie zmienia, bo z takich funkcji nie korzysta. Uszczypliwość z "dobrze świadczoną usługą" niepotrzebna, bo usługa wykorzystyjąca technologię CG NAT jest zgodna z regulaminami. Zmiana jest nieodpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem informację od pana z infolinii, że wiedzą o zrywaniu się internetu w niektórych rejonach (np. u mnie na północy Poznania) i zajmą się tym kompleksowo ale dopiero za kilka dni.

Ja tą bajkę słyszę na infolinii od czterech miesięcy.

Poprawia się na tydzień, a potem znowu wracają zwiechy.

Niestety nie wierzyłbym w opowiastki biedaków z infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ineo,

 

Wnioskuję o przeprowadzenie kursu obsługi telefonu u pracowników działu technicznego. Trzeba im łopatologicznie naświetlić, że po jednym sygnale ktoś ma prawo nie zdążyć odebrać. A że dział techniczny radośnie wydzwania z numeru, który rozmówcy wyświetla się jako numer ineowej infolinii to nie ma fizycznej możliwości oddzwonić. Po takim jednorazowym (a jakże, bo po co podejmować kolejne próby kontaktu...) telefonie szanowny dział techniczny najwyraźniej łapie focha z przytupem i zamyka zgłoszenie usterki. Nie wiedziałem, że puszczanie głuchaczy może komuś naprawić usterkę internetu stacjonarnego.

 

W dodatku mam wrażenie, że pisałem o podobnym zjawisku jakiś rok temu i nic się od tamtej pory nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałeś coś żeby się zmieniło? Ja zauważyłem gdy były usterki - co innego mówił pracownik, a za chwilę przyszedł sms o usunięciu usterki (która tak naprawdę nie została usunięta - ja znalazłem na INEĘ sposóB).

 

TVP ROZRYWKA zatrzymywanie obrazu !!! DVB-T i TVSAT sygnał poprawny.

 

Pytanie do @INEA.PL

 

Czy na kanałach KINO VOD 1-11 coś jest nadawane? Skoro nie to może warto by było je wyłączyć i poprawić jakość na tych częstotliwościach kanałów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino VOD 1-11 jest rzekomo potrzebne dla osob ktore nie maja dekodera z VOD , wtedy jak wiesz oni zamawiaja film przez sms i ogladaja na jednym z tych kanalow, wiec nie usuna CI tych kanalow . Wiec nie męcz tematu bo inea i tak to , " zleje " jak zawsze inne kwestie ktore tu poruszamy , iniech INEA.PL nie zaprzecza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanału w chwili obecnej nie emitują żadnego sygnału i są nieaktywne od dłuższego czasu. To po co zajmować częstotliwość na 11 kanałach jeżeli tam nic nie leci i nawet jakbyś chciał coś zamówić na jednym z tych kanałów to nie zamówisz. A tak przy okazji na tych kanałach niema już szyfrowania to jak zamówić coś co nie jest szyfrowane i nie leci żeby było rozszyfrowane i leciało? Co? Możesz to wyjaśnić @papryk bo oto chodziło @michalx1974

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać @papryk chyba nie zrozumiał @michalx1974

na kanałach VOD 1-11 od ok pół roku nic nie jest nadawane, wogóle brak sygnału, ja już zadawałem w priv wiadomości do @INEA zapytanie, niestety do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozumialem doskonale o co chodzi

wiem ze tam nic nie leci bo nikt nie korzysta z kosmicznie drogiego VOD w inea ...

nawet na stronie w zakladce KINO vod nie ma pozycji zadnych wiec jak dla mnie koncept tego upadł ...

i faktycznie mogliby zaczac robic z tym porzadek

 

bo jak zawsze jest bajzel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...