Skocz do zawartości

Podwyżka familijnego od 1 września


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciebie podwyżka nie dotyczy więc właściwie nie masz się o co martwić :) no chyba, że myślisz o innych :jupi:

Oczywiście ta podwyżka dotyczy wszystkich abonentów. Dla każdego abonenta jest to zmiana warunków umowy i każdy tą zmianę odczuje po zakończeniu umowy na czas określony. Więc każdy abonent ma prawo zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to extra:D teraz juz nie mam watpliwosci i uciekam do multimedi tymbardziej ze dali promocje na 2 lata i lepsze kanaly bede mial za 19zl a do tego c+ za 29zl wiec 48zl za taki pakiecik w ktorym mam wsyztko a w tym przez rok za free telefon i internet a potem tez po 19:)

 

A mówisz o cyfrowej czy analogowej ofercie? Bo te 19zł przy cyfrowej to się chyba dodaje do abonamentu za tv analogową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ludzie, przecież to nie jest potwierdzona informacja jeszcze :D

 

pożyjemy zobaczymy, ja mam póki co do grudnia 2009 umowę więc mi naskoczyć mogą :D

a później się zobaczy :)

 

Potwierdzona. Na pierwszej stronie jest skan pisma przecież. Pismo zresztą to banialuki. Euro spada, dolar spada, a przecież gro rozliczeń mają w tych walutach właśnie.

Zdaje się że akcjonariusze działają. A może to dobrze - czas na odpływ abonentów, bo ostatnimi czasy czuli się zbyt pewnie. Przy obecnie bardzo atrakcyjnej promocji "n" chyba czas na pożegnanie po tych kilku latach. Czekam tylko do wrześniowej konferencji "n". Jeśli coś ciekawego dojdze do oferty to bye, bye. Nie zamierzam finansować ich eksperymentów telefonicznych i innych pomysłów "multimedialnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i wy piszecie że Cyfra jest droga. Ja za pakiet komfortowy wraz z opcjami canal plus i hbo płacę aktualnie 66.75. Oglądania jest full i cyfra zaczyna dbać o klienta. A od Polsatu otrzymałem właśnie podwyżkę jako że mam familijny i umowę na czas nieokreślony to chyba mi wyjdzie 47.80 za coś co poza polsat sport jest tragedią. Ludzie wy się nie zastanawiajcie. :read:

 

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ja to pismo otrzymałem dzisiaj i tam jest wyrażnie napisane o podwyżce. Więc proszę nie pisać na forum ze to jest niepotwierdzone. Takie samo pismo jak w skanie na pierwszej stronie. Ci konsultanci to są śmieszni. Albo wystraszyli się promocji N. :read:

 

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda ja także dzwoniłem na info i dowiedziałem że nic się nie zmieni podwyżki nie ma! :jupi:

To wcale nie jest takie pewne... Bo nic nie jest pewne, co jest związane z Polsatem daleko szukac nie trzeba ...

:arrow:https://satkurier.pl/news/40612/polsat-2 ... owany.html

i za chwile jest dementi

:arrow:https://satkurier.pl/news/40648/polsat-2 ... owany.html

po dementi mija krotki okres czasu i pojawia sie informacja...

:arrow:https://satkurier.pl/news/42032/od-26-si ... lsatu.html Wiec Jeśli ktoś coś dmuchnął, bardzo jest możliwe ze w Polsacie sie zastanawiają, może nie we wrześniu ale wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSUMUJMY

Informacje o podwyżce mogą być prawdziwe, bo:

:arrow: Obecne umowy na pakiet dodatkowy HBO, albo RM + HBO albo Super Film to tylko umowy roczne na pakiet dodatkowy i nie gwarantują stałości ceny Familjnego (co nie oznacza że jak familijny zdrożeje to że nie możemy zrezygnować - zawsze wtedy możemy !!!)

:arrow: Trudno ufać zapewnieniom konsultantów - część z nich nie ma bladego pojęcia o rynku telewizji cyfrowej ani nie wykazuje zainteresowania własną ofertą.

:arrow: Cyfrowemu Polsatowi generalnie trudno ufać skoro do samego końca nie mogli się zdecydować czy kodować Polsat 2 czy nie ;)

:arrow: Być może 5 zł w Familijnym ma być swego rodzaju brakującą ukrytą opłatą za HBO które w CP kosztuje 20 zł a na platformie N - 25 zł

:arrow: Być może 5 zł ma być opłatą za obecność Polsatu Sport HD i Eurosportu HD w Familijnym

 

Informacje o podwyżce nie mogą być prawdziwe, bo:

:arrow: Dziwnie, prawie identyczne pismo z informacją o podwyżce otrzymałem już na początku roku (podwyżce z 35 na 37,90) mając umowę na czas nieokreślony, wtedy też podwyżka była motywowana wzrostem cen i kanałami BBC - raczej dziwne że się argumentacja powtarza.

:arrow: Zostało zbyt mało czasu do końca sierpnia żeby zdążyli rozesłać pisma do abonentów

:arrow: Druga podwyżka w roku jeszcze wyższa od pierwszej raczej nie wyszła by na dobre firmie debiutującej na giełdzie

:arrow: Taka podwyżka była by raczej dziwna w przypadku CP biorąc pod uwagę że ich strategia opierała się na utrzymywaniu cen niższych od Cyfry a taka podwyżka spowodowała by, że Familijny przekroczyłby cenę Podstawowego w Cyfrze+.

:arrow: Nie wiadomo do końca jaką ofertę, za ile, na ile i kiedy zawartą posiada sprawca tego zamieszania, być może te dziwne 5 zł uwzględnia opłatę za użytkowanie dekodera HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do andrzej101.

Aktualnie płacisz za pakiet komfortowy wraz z opcjami canal plus i hbo 66,75 zł. Będziesz płacił tę kwotę do końca umowy? Bo w CP za wszystkie kanały do końca umowy (bez promocji jeśli się nie mylę) płaci się 87,80 zł. To chyba nie aż tak drogo a nawet jeśli będzie podwyżka to i tak nie będzie tak drogo. Powiedz mi jeśli będziesz miał wszystkie kanały z Cyfry to w ostatnim miesiącu ile zapłacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka w zamian za dodanie tych trzech kanałów + TVP HD oraz TVP1 i TVP2 w lepszej jakości, no i może jeszcze jakieś inne kanały, ostatecznie byłaby raczej do przyjęcia, ale kanały od naszej TV publicznej (a powinno nazywać się ją pseudo publiczną :evil:) powinny być dostępne bez dodatkowych opłat :/ ale poczekamy i zobaczymy czy CP rzeczywiście nam ją przyszykował albo nie przyszykował na tego 1 września :> i która wersja naszych gdybań okaże się prawdziwa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do eMTI

W ostatnim miesiacu czyli w styczniu zapłacę około 100pln, ale wtedy wyślę im wypowiedzenie i mam nadzieję, że zaproponują mi jakiś rabat (standart jakieś 25%) i dalej będę na porównywalnym poziomie co CP ful opcja jednak bez canal plus. Gdyby zszedl z komfortu do podstawowego który jest podobny do CP Familijny to wyszło by mi taniej wraz z dwoma opcjami premium Canal plus + Hbo. Polsat przestał być tani mówię to bo mam CP Familijny, ale po tej podwyżce to ja od nich uciekam i zostaję przy C+. :read: . eMTI ja już trochę platform miałem i naprawdę Cyfra(mam ja z przerwami krótkimi 8 lat) z kanalami premium i CP z HBO to jednak jak niebo i ziemia.

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...