Skocz do zawartości

Podwyżka familijnego od 1 września


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

andrzej101,

Jeśli dostaniesz ten rabat to i tak to jest 75zł i nie jest to cała oferta Cyfry. Natomiast te 80 pare złotych w CP to jest pełna oferta. W Cyfrze bez promocji (toś one nie są na całe umowy) to aby mieć pełną ofertą to 147 zł plus opcje HD(19zł). Fakt czym przeważa Cyfra nad CP to Canal+(CP ma Polsat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że informację o podwyżce dostał tylko jeden abonent :>

Ostatnia podwyżka była rok temu argumentowana tym, że w 2007 roku dodano kilka kanałów do pakietu podstawowego (BBC, E!, WeddingTV, Superstacja), a w tym roku? Polsat News wciąż jest darmowy i wątpię by 1 września został zakodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze świętami podwyżki nie będzie. Sezon jesienno zimowy jest po to, aby wprowadzić nowe kanały, żeby klient na mikołaja oraz święta walił do salonu drzwiami i oknami. Zostaje później jeszcze ewentualnie nowy rok, a po nim w styczniu spokojnie można podnieść abonament :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne mój sąsiad ma CP i pakiet Familijny dziś jest 20 sierpnia a on nie otrzymał żadnej informacji o podwyżce

powoli mi się potwierdza że podwyżki we wrześniu nie będzie bo jak by podwyżka miała wejść w życie z dniem 1 września

to by już otrzymał takowe pismo :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że Discovery HD będzie w przyszłości w CP. Zmieniać platformę tylko dlatego, że inna ma promocję jest bez sensu (chyba, że promocja wszystko za darmo :D ) Jutro może Cyfra będzie miała jakąś promocję a pojutrze może CP. Poza tym https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=8&t=2483&st=0&sk=t&sd=a&start=300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co zamykać teraz. Niech temat sobie "pożyje" Wszak w każdej chwili może być aktualny.

 

Dlatego, że jest to wprowadzanie abonentów Cyfrowego Polsatu w błąd i rozsiewanie niesprawdzonej informacji o podwyżce. Jak będzie temat aktualny to dopiero można będzie otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiedyś byłaby podwyżka z powodu dodania nowych kanałów do Pakietu Familijnego, powiedzmy TVP Sport, kanały tematyczne (Polsat Play, Polsat Cafe) i inne, to te kilka złotych (około 5zł) można będzie przeżyć. Jeśli natomiast podwyżka spowodowana byłaby dodaniem do Pakietu Familijnego jakiś kanałów HD, to abonenci posiadajacy dekodery HD mieliby tyle samo płacic za Pakiet Familijny co abonenci z dekoderami SD?

 

Wszelkie wiadomości najpierw sprawdza się u źródła, a dopiero potem podaje. Czyż nie ta zasada wymagana jest na tym Forum?

Kompromisem niech będzie dodanie znaku zapytania do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest skan na pierwszej stronie. Myślicie że ktoś się bawi w podróbki? Bez przesady.

 

Ja 3 dni temu dostelem identyczne pismo z CP. I pisze tam o podwyzce do kwoty 42,80. Jest jedno male ale...

Mianowicie pisza tam tak: "... należą Państwo do ponad 2-milionowej społeczności ..." A prawda jest taka, ze ja juz od maja 2008 roku nie naleze do tej spolecznosci, bo z koncem umowy wyslalem rezygnacje i od maja nie mam CP (chociaz cierpliwie czekam na nowa karte do modulu zgodnie z warunkami wowczas obowiazujacej umowy).

Moja rodzina, ktora zas ma umowe na czas nieokreslony takiego pisma nie dostala. Wiec chyba przyjac nalezy, ze dostaly to pismo osoby, ktore juz CP nie maja bo wypowiedzialy i zrezygnowaly z CP. Chociaz jest to o tyle dziwne, ze z tego co sie orientuje to np gdybym dzisiaj chcial miec np na miesiec CP to musze wplacic 42,80 za familijny, wiec po 1 wrzesnie musialbym chyba 47,80 skoro jest podwyzka o 5 PLN. Brawo dla tego, ktory te pisma pisze :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic z tego nie rozumie najpierw było napisane że podwyżka jest dla abonentów którzy mają umowę na czas nieokreślony

a teraz widzę że podwyżka jest dla abonentów którzy mają umowę na czas określony, z jednej strony jest to dziwne ponieważ mój sąsiad ma umowę na czas określony i dekoder SD i żadnego pisma nie dostał. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec chyba przyjac nalezy, ze dostaly to pismo osoby, ktore juz CP nie maja bo wypowiedzialy i zrezygnowaly z CP.
Bo tak zapewne jest. Ja dzisiaj byłem w punkcie CP i tam również żadnej informacji o podwyżce nie ma, a to 42,80 obowiązuje właśnie tych, co zrezygnowali z CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostał to pismo ktoś, kto ma dekoder SD ?

Bo podejrzewam, że może to dotyczyć wprowadzenia kanałów HD, a więc tylko abonanetów odbierających HD :)

 

Bo jak nie to ja już nic nie wiem naprawdę....

Ja dostałem, ale mnie się kończy pre-paid 12.09, więc nie wiem czy to się liczy. W piśmie było, że od 01.09 abonament drożeje do 42,80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zupelnie jasne. Jak w maju zakonczylem przygode z CP to z ciekawosci pytalem ile zaplace, gdybym sobie np w lipcu chcial miesiac ogladania wykupic. I gostek mi powiedzial ze 42,80 gdyz juz nie mam umowy i jestem po jej wypowiedzeniu. Wiec teraz skoro podwyzka jest o 5 PLN to ta kwota powinna wzrosnac do 47,80 a nie byc dalej na poziomie 42,80 bo gdzie tu w takim razie podwyzka. Pisza ze od 1 wrzesnia wzrasta do 42,80 .... z 42,80. Ale ze wrzesniej juz na dniach to wszystko sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...