Skocz do zawartości

Podwyżka familijnego od 1 września


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanko do znawców prawa!

dostałem dziś piękne pismo ze od pierwszego września 2008r "nieznaczna podwyżka pakietu Familijnego" do 42,80zł

czy teraz jest to podstawa do wypowiedzenia umowy terminowej? z powodu braku akceptacji

 

Nie ma TVP sport wiec nie ma mojego atlasa ani mojego wks ślask w kosza wiec może można zmienić operatora na N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj,napisz wypowiedzenie,i za miesiac przysla ci odpowiedz,ja tak zrobilem napisalem wypowiedzenie tydzien temu w srode,i jak pojawila sie ta promocja n-ki to juz nie mam chwili zawachania,,a propo tej promocji jesli jestes nadal abonentem polsatu,to wez ta druga promocje „Korzystna zmiana”,ja ja tez biore bo ona jest najaktrakcyjniejsza,3 miechy za darmo,aktywacja nbox HDTV(38zl),recordera tak samo,nie mam nad czym sie zastanawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci? Właśnie tak podglądałem statystyki sprzedaży N i zastanawiałem się jak oni chcą sprzedać 200000 dekoderów w ciągu 4 miesięcy (czyli 50k dekoderów miesięcznie!), ale nabieram przekonania, że przy podwyżce Polsatu i promocji "Korzystna zamiana" może im się to "jakoś" udać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwyzka2.jpg

http://primo24.lanet.wroc.net/podwyzka.jpg

jestem na umowie na czas określony do końca prawie marca z pakietem HBORM i z kaucja 5pln za dekoder HD

 

w sumie jestem bardzo zadowolony i do szczęścia brakuje mi tylko tvp sport a dekoder z nagrywarka jakos mnie nie kreci gdyz mam nagrywarkę z HDD osobno i jej jakoś nie używam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżki raczej nie obejmą abonentów związanych umową na czas określony. Ja mam na umowie 57.80 zł co miesiąc i jeszcze przez prawie półtora roku nie zamierzam płacić ani grosza więcej. Tak samo miałem na wcześniejszej umowie, po jakimś czasie weszła podwyżka, ale dla nowych abonentów, natomiast ja płaciłem po staremu do końca mojej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale istnieje taka możliwość, tym bardziej, że autor tematu podaje o fakcie iż ma umowę na czas określony, jeżeli dostał takie pismo może je zakceptowaći płacić więcej, lub może wypowiedzieć umowę w terminie 14 dni od dnia otrzymania zawiadomienia. Ciekawe co to będzie :> . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nigdy nie zmieniał ceny abonamentu dla klientów w okresie podstawowym (jhestem ich klientem na tyle długo że zdążyłem sie przekonać) a cena 42,80 obowiązuje klientów bez podpisanej umowy więc nie ma co panikować dwie podwyżki w trakcie roku to za dużo CP na pewno nie zdecydował by się na taki ruch poza tym podwyżka na 37,90 nie objęła jeszcze wszystkich odbiorców, brawo dla Pana co sieje panike :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...