Skocz do zawartości

Podwyżka familijnego od 1 września


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jak to prawda to CP zobaczy jak zaczną ze ścian znikać anteny CP a powrócą siatki. Dodali BBC prawie rok temu, ale nagle się obudzili że te kanały są - i podwyższają. Tak się chwalili że co miesiąc dodają nowy kanał w tym roku nie dodali właściwie żadnego porządnego kanału no może poza Polsat NEWS. Oj no tak zapomniałem o TVS, ale jeszcze jeden "potężny" kanał odpadł TV Promocja, więc w tym roku jak się nie mylę dodali średnio jeden kanał. A kanały HD to nic nowego to samo co w ich odpowiednikach SD. W końcu ta poprzednia podwyżka miała być dlatego że wchodzą BBC. Ktoś tu kręci, weszli na giełdę to tam powinni zarabiać a nie na swoich klientach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info, że nowa cena miała obowiązywać już od stycznia br. Miało to być właśnie 42,80. Co to ma oznaczać? Co? Odłożyli wtedy podwyżkę? :shock: Ktoś to potrafi wytłumaczyć?

Wydaje mi sie że ta podwyżka dotyczy tylko abonamentów, którzy nie posiadają umów na abonament, ja takie pismo dostałem pół roku temu na stary zepsuty dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż już tłumaczyłem wyżej, że takie podwyżki przerabiałem na własnej skórze, że one nie dotyczą umów na czas określony, tylko dla nowych abonentów oraz dla posiadaczy umów na czas nieokreślony. Abonenci związani umową na daną kwotę, będą ją płacić do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż już tłumaczyłem wyżej, że takie podwyżki przerabiałem na własnej skórze, że one nie dotyczą umów na czas nieokreślony, tylko dla nowych abonentów oraz dla posiadaczy umów na czas nieokreślony. Abonenci związani umową na daną kwotę, będą ją płacić do końca umowy.

@tomekb1976 To których wkońcu :roll: :> bo to co zaznaczyłem na niebiesko raczej samo sobie zaprzecza :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16 wyglada to tak :

 

Na czas określony - cena bez zmian do końca umowy.

Na czas nieokreślony - cena się zmienia wraz ze zmianą w cenniku od 1 września.

 

 

Ja mam ostatni miesiąc ceny pakietu familijnego i relax mix za 48.90. Teraz mam dylemat. Czy brać dekoder HD w promocji dla starych klientów którzy maja juz umowę na czas nieokreslony do końca sierpnia (w starej cenie pakietu familijnego, umowa na czas okreslony i bez wiedzy ile będą kosztować kanały HD) czy poczekać na cenę kanałów HD i płacić później za familijny w nowej cenie. To mi Polsat zafundował łamigłówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczekał, 5zł to nie są wielkie pieniądze, a jeśli zaszaleją z ofertą HD to możesz być niemile zaskoczony... Chociaż ja akurat gdybym myślał o HD to poszedłbym tam, gdzie jestem teraz, czyli do N, która w HD się specjalizuje... Nawet jeśli Polsat doda 2 czy 3 zapowiadane na jesień kanały HD to i tak będzie z tyłu (Polsat, Polsat Sport, BBC, HBO, Eurosport, MTV vs. TVN, TVP, MGM, Discovery, Nsport, Eurosport, MTV, Filmbox, HBO). Dla mnie przynajmniej polityka Polsatu jest czytelna - na HD przynajmniej na razie przeznaczony zostanie 1 TP, a to oznacza, że można tam wepchać co najwyżej 5 kanałów (o zgrozo!) + wpuścić do oferty kanały spoza tego TP. 4 miejsca Polsat ma już zajęte, niewiadomą jest więc tylko 1 kanał (może Voom lub History?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że będzie podwyżka abonamentu na Pakiet Familijny od 1 września 2008 roku ponieważ:

- tylko jeden abonent dostał niby pismo o podwyżce,

- muszą chyba chociaż jeden miesiąc wcześniej o fakcie podwyżki poinformować abonentów, których przecież już część zapłaciła abonament za wrzesień (abonament płacimy z góry),

- z powodu podwyżki abonamentu można rozwiązać umowę z dniem wejścia podwyżki, tylko jak to zrobić, skoro już abonament jest zapłacony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16 wyglada to tak :

 

Na czas określony - cena bez zmian do końca umowy.

Na czas nieokreślony - cena się zmienia wraz ze zmianą w cenniku od 1 września.

[...]

Tyle to ja wiem, bo CP już ładnych kilka lat posiadam, a na tym forum jestem już ponad rok :> więc jakby tu to napisać :roll: tak jakby mam teorię i praktykę :wink: :> zwracałem tylko uwagę na błąd, który się tam wdarł no i został poprawiony :D ale ty chyba nie za bardzo dostrzegasz to co jest na niebiesko zaznaczone i jaki to miało sens w całości tamtej cytowanej przezemnie wypowiedzi :roll: za przeproszeniem, ale czytanie ze zrozumieniem - tego już w egzaminie gimnazjalnym wymagają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już zastanawiałem sie czy nie zasilić polsat przechodząc z mini na familijny no ale jest za dużo tych minusów :evil:

- ile można czekać za nową kartą

- brak konkretów co do oferty hd

- kolejna podwyżka na 43 zł

I ten ostatni minus spowodował,że piszę wypowiedzenie do cyfry /ostatni miesiąc umowy/ i czekam na ofertę z ich strony czyli 25% rabatu za podstawowy wyjdzie coś ok 30 zł. /a to jest już dość znacząca różnica /i jeszcze jakieś hd z pół ceny.

A już myślałem ze będzie rozwód z cyfrą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest napisane, że oni się cieszą, że ty się cieszysz. I jednocześnie oznajmiają ci to radośnie = 42,80 :lol2:
Tak nawiasem mówiąc Bogdan to jak Polsat przeszedł z jedynej telewizji bez abonamentu na pay TV to jak tłumaczył ,że spełnił przecież jedynie życzenia tych że abonentów a teraz każe się cieszyć-Super. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...