Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie TVP Kultura stała się w najgorszej sytuacji przez to, że dyrektorem stacji została pani Katarzyna Janowska, która zmieniła ramówkę na gorszą:

 

-emitowany od poniedziałku do piątku polski film, który jest emitowany podwójnie o 9:00 i 15:00 (gdzie wg. mnie powinni poranne pasmo uzupełnić o seriale typu ''Dom'', czy pasmo z filmami dla dzieci).

-ciągle powtarzane filmy koprodukcji TVP i Woody Allena (chodzi mi raczej o najnowsze filmy tego reżysera).

-brak filmów takich twórców kina jak np. Zhang Yimmou, Sergio Leone, Sofia Coppola czy Roman Polański.

-brak wielu światowych imprez kulturalnych na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał to obecnie totalne :evil: dno,sam kiedyś oglądałem TVP Kultura m.i.n.europejską i amerykańską klasykę filmową.A dzisiaj trzy Polskie filmy powtarzane na okrągło do obrzydzenia,pamiętam też jak obecna dr.programowa jak obejmowała stanowisko zapowiadała rewolucyjne zmiany na plus a co mamy jedno wielkie nic.Więc pytam się gdzie są nasze pieniądze z abonamentu? :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał to obecnie totalne :evil: dno,sam kiedyś oglądałem TVP Kultura m.i.n.europejską i amerykańską klasykę filmową.A dzisiaj trzy Polskie filmy powtarzane na okrągło do obrzydzenia,pamiętam też jak obecna dr.programowa jak obejmowała stanowisko zapowiadała rewolucyjne zmiany na plus a co mamy jedno wielkie nic.Więc pytam się gdzie są nasze pieniądze z abonamentu? :read:

 

Jeszcze w zeszłym roku było lepiej ale teraz to tylko powtórka za powtórką - wszystko idzie na o.Mateusza, M jak mdlistość, Barwy nieszczęścia inne gnioty no i oczywiście ulubienicę prezesika Agatkę M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się ze Sentencem zgadzam - ramówka się również zmieniła na gorsze m.in z tego że wprowadzili powtórki porannych filmów (szczególnie polskich) po południu. Co do oprawy graficznej - to najbardziej mi się podobała oprawa stworzona przez pana Mariusza Wilczyńskiego.

 

@bogdan425

Filmy akurat mają wady, ponieważ w kółko wciąż oglądamy ''Rififi po sześćdziesiątce'', ''Lekcje pana Kuki'' czy filmy Andrzeja Barańskiego, Jana Jakuba Kolskiego, braci Kondratiuków i Woody Allena. Szkoda że TVP Kultura straciła licencję na emitowanie japońskich animacji, czy filmów znanych światowych reżyserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie -leciał film "Zabij mnie glino " miał pojawić się w listopadzie w TVP Kultura

 

Taka ciekawostka - ten film znowu poleci w najbliższą środę w "Kino Polska" ,która posiada cyfrową rekonstrukcję .Z opisu wynika że wykonała to firma The Chimney Pot - która również wykonała napisy w serialu "Ranczo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie w sobotę 23 listopada na żywo o 18:30 (do 22:09) rozpocznie się uroczysty koncert w 80. rocznicę urodzin Krzysztofa Pendereckiego.

Bardzo dobrze, że ten koncert będzie pokazany na żywo, bo takie wydarzenia powinny stanowić credo tego kanału, nie powtarzanie wielokrotnie widzianych filmów tylko relacje z ważnych imprez kulturalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kolejne filmy-powtórki w TVP Kultura takie jak np. ''Rewers'', ''Cudze szczęście'', ''Wino truskawkowe'' (który leciał w październiku), ''Niepochowany'' (który leciał niedawno w TVP Historia), ''Deja vu'' czy ''Pułkownik Kwiatkowski'' (który był emitowany wczoraj). Natomiast spośród ciekawych pozycji w tej stacji to np. ''Weiser'' czy ''Vicky Cristina Barcelona'' z doskonałą rolą Penelope Cruz. A spośród premier w tej stacji będą takie filmy jak np. ''Kogel-Mogel'', ''Galimatias, czyli Kogel-Mogel 2'', ''Daas'', ''Ki'' i ''Nic do oclenia''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...