Skocz do zawartości

arkbogumil01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, też to zauważyłam. Miałam pisać w tygodniu na forum, ale nałożyło mi się kilka spraw i jakoś tak przeleciało. EPG podaje tylko FILM, FILM, FILM, ..., ...., ...., kabarety i to cała ramówka. A już jaki film to szukaj wiatru w polu. @PowerTV kiedy coś z tym zrobicie? Tak dalej być nie może! 
Albo pisali w epg kabaretowy szał, a był film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 13:42, grzegorz_net napisał:

Niekoniecznie.
Jeżeli jest dostępny bezpłatnie w niektórych miastach w cyfrowej telewizji naziemnej to i w kablówkach powinien być w najniższym pakiecie.

Nieraz już było tak, że jakiś kanał nadawał na satelicie FTA, a w kablówkach był dopiero w jakimś wyższym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2021 o 01:20, enski napisał:
Nieraz już było tak, że jakiś kanał nadawał na satelicie FTA, a w kablówkach był dopiero w jakimś wyższym pakiecie.

Tak samo z kanałami nadawanymi w internecie.
Były dostępne za darmo w internecie, a w kablówkach dopiero w pakietach cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wychodzą z założenia że polska codzienność to jeden wielki kabaret ? I dają go w dziennej ramówce ?
 
A mówiąc całkiem serio kanał ten już  jest o wiele gorszy od starego Filmaxu ( tego z czasów Polsatu 2 Cyfrowego ) który był synonimem tandety.
Taka sama pewnie tandeta jak dzisiejsze TNT.
Dawne TNT/TCM było o wiele lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawny polsatowki Filmax był o wiele słabszy od 21 pokazywali dwa, trzy filmy i częste powtórki. Kanał ma potencjał tylko ludzie pracujący dla tej stacji są nieogarnięci. Robią widzą na złość przez trzy miesiące nie potrafią podać ramówki dla kanału filmowego, rozumiem gdyby to był kanał muzyczny ale przy filmowym to podstawa. Takiego przypadku przy polskich stacjach nie spotkałem

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, danielpes5 napisał:

Ramówka Filmaxu :

6-18 Kabarety

18-6 Film fabularny.

To ma być Filmax? Raczej Półfilm.:lol2: Nie mam nic przeciwko kabaretom, a niektóre nawet lubię, ale ogólnie powinien być zakaz ich emisji na kanałach filmowych. Gdyby chociaż w nocy były emitowane, to jeszcze ta ramówka jakoś by wyglądała.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kanalowi zechcialo sie nadawac na polskiej koncesji i musi zgromadzic 8 godzin kabaretow. A te opowiastki o polskich starych filmach to daleka pieśń przyszłości
Tylko dziwi mnie, że kanał nie zdecydował się wykorzystać jakoś te osiem godzin na emisję polskich filmów i bajek dla dzieci.
Wystarczy, żeby puszczał bajki dla dzieci przez te dwie godziny rano.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy EPG nie zawsze się wyrabiają z aktualizacją repertuaru filmowego. Ramówka FILMAX nie jest tworzona na miesiąc wprzód, tylko z dnia na dzień, co praktycznie codziennie rozbudowujemy bazę filmową o nowe tytuły.

Najmocniej przepraszamy widzów za te niedogodności. Zwiększamy obecnie zatrudnienie w naszej firmie, co pozwoli naprawić kilka procesów związanych z dynamicznym rozwojem firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PowerTV napisał:

Operatorzy EPG nie zawsze się wyrabiają z aktualizacją repertuaru filmowego. Ramówka FILMAX nie jest tworzona na miesiąc wprzód, tylko z dnia na dzień, co praktycznie codziennie rozbudowujemy bazę filmową o nowe tytuły.

Najmocniej przepraszamy widzów za te niedogodności. Zwiększamy obecnie zatrudnienie w naszej firmie, co pozwoli naprawić kilka procesów związanych z dynamicznym rozwojem firmy.

O ile się rzadko tu udzielam, tylko, gdy Mnie coś poruszy i wkurzy to tym razem muszę się odezwać. Zawsze Pana szanowałem za inteligentne i generalnie fajne wypowiedzi w których mimo, że nie zawsze się Pan zgadzał to miało to interakcję z widzami i użytkownikami satkurier.pl, a to co Pan napisał to coraz bardziej przypomina korpo-bełkot i myślę, że to idzie w złym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, danielpes5 napisał:

Czy na Filmaxie oprócz filmu fabularnego i filmu fabularnego będzie jeszcze jakiś film fabularny ?

 

Film-fab.jpg

Z jaką rozdzielczością jest to nadawane w kablówce i jakim bitrate? Masz odbiornik z tego co widzę na enigmie2. Da się to oglądać pomimo kiepskich kopii jakie puszczają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PowerTV napisał:

Operatorzy EPG nie zawsze się wyrabiają z aktualizacją repertuaru filmowego. Ramówka FILMAX nie jest tworzona na miesiąc wprzód, tylko z dnia na dzień, co praktycznie codziennie rozbudowujemy bazę filmową o nowe tytuły.

Najmocniej przepraszamy widzów za te niedogodności. Zwiększamy obecnie zatrudnienie w naszej firmie, co pozwoli naprawić kilka procesów związanych z dynamicznym rozwojem firmy.

Mijacie się Państwo z prawdą. Zarówno AKPA jak i Media Press [A+C] potrzebują maksymalnie 7 dni na wprowadzenie zmian do metadanych, a pojedyncze zmiany do 48h są wprowadzane. Państwo nie szanujecie naszej inteligencji jako forumowiczów pisząc takie bzdury.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał tworzony z dnia na dzień ? 

12 godzin temu, PowerTV napisał:

Ramówka FILMAX nie jest tworzona na miesiąc wprzód, tylko z dnia na dzień, co praktycznie codziennie rozbudowujemy bazę filmową o nowe tytuły.

Czyli kanał robiony z dykty, codziennie podklejany taśmą ?

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...