Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2022 o 22:21, Wodnik Szuwarek napisał:

Od 1 marca już nie ma tej promocji. Można było ją mieć co miesiąc na tym samym koncie.

Dla nowych subskrybentów jest obecnie promocja 20 zł za pierwsze trzy miesiące, potem 45 zł. Przynajmniej taka reklama mi ciągle wyskakuje w mediach społecznościowych. Teraz chyba Janusze muszą bawić się w zakładanie nowego konta na nowy adres e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, swordfish napisał:

Dla nowych subskrybentów jest obecnie promocja 20 zł za pierwsze trzy miesiące, potem 45 zł. Przynajmniej taka reklama mi ciągle wyskakuje w mediach społecznościowych. Teraz chyba Janusze muszą bawić się w zakładanie nowego konta na nowy adres e-mail.

 

Przykro mi, ale Canal+ w jakości 360p absolutnie nie zasługuje by płacić za niego 45zł/mies.

C+ na swojej stronie nie informuje o tych, jak to nazywacie "zabezpieczeniach". Nie lubię tego określenia - co za słowa: zabezpieczenie przed użytkownikami którzy płacą subskrypcję?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko inwestycja np w Mibox S lub Stick czy inny, bo chyba nie chcesz oglądać cały czas na tablecie. Mi na tabletach 7 i 10" z L3, wystarczy do oglądania wiadomości w terenie. Filmy VOD są w 720p, ale nawet gdyby były w FH to i tak nie kaleczę filmu na tak małym urządzeniu. Oglądam na dużym ekranie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na tym samym urządzeniu mam teraz porównanie TVN24 z C+ Online i z Play Now. W C+ widać większą pikselizację łatwą do zauważenia w belkach z napisami i w logu. W Play Now literki są wyraźniejsze, czytelniejsze i w HD. Jedyny plus oglądania TVN24 w C+, że tam jest przesunięcie czasowe do paru godzin wstecz oraz są napisy dla niesłyszących. W Play Now można oglądać tylko "live" - catch up jest zablokowany i brak napisów dla niesłyszących.

Dodatkowo wspomnę, że telewizja FOX ma napisy w C+, a w Play Now ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ircios said:

@Heimdall9

Tak się dzieje jak urządzenie nie wspiera Agent DRM widevine L1. Zapewne masz L3

Resztę bajek między książki można wsadzić. 

Sprawdzę na tablecie. Na telefonie (Redmi Note 8 Pro) też nie działa - tu mam tylko obracające się kółko i tyle z oglądania. DRM info pokazuje że L1 jest wspierane... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra promocja ale na Apple TV usługa w wersji 5.8.0 nadal zacina. Dodatkowo zepsuli jeszcze logo, bo wyświetla się myCanal zamiast Canal+.
 

Czas z tym skończyć, w ten weekend wysyłam wypowiedzenie. Telefonów od nich nie zamierzam dalej odbierać. Od grudnia nikt nie raczył ani odpowiedzieć ani naprawić problemu. Trzeba powiedzieć sobie wprost - Canal+ zostanie wkrótce zniszczony przez Viaplay, Disneya, SkyShowtime i HBO. Po zrezygnowniu starczy mi na opłacenie wszystkich czterech!
 

Zostanie im tylko ekstraklasa i druga liga żużla. Filmowo i serialowo też coraz słabiej, zresztą przy takiej konkurencji, mogą dla mnie przestać istnieć i nawet nie zauważę. I tak nie korzystam bo się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale to nie wszystko. Oczywiście jeśli ktoś jest kibicem, to wykupi choćby tylko dla tej dyscypliny ale dla mnie osobiście to mało. Polsat Box Go też dyskryminuje klientów korzystających z Apple TV oferując niepełną w porównaniu do Androida aplikację. Ale tam przynajmniej obraz się nie zacina, usługa co do zasady działa.

 

Gdyby Canal+ działał równie dobrze to mógłbym dyskutować o zawartości a ta moim zdaniem wciąż jest atrakcyjna, pomimo utraty tego czy owego na rzecz konkurencji. Natomiast jeśli obraz się zacina to owszem, można się zmusić ale zabiera to całą przyjemność z oglądania. Nie po to człowiek inwestuje duże pieniądze w sprzęt, żeby potem godzić się na kompromisy spowodowane brakiem zainteresowania ze strony dostawcy.

 

To tak jak z prądem, niby światło świeci, kuchenka działa ale co 8 sekund delikatnie przygasa światło. Niby można z tym żyć, ale po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2022 o 12:12, regedit32 napisał:

Polsat Box Go też dyskryminuje klientów korzystających z Apple TV oferując niepełną w porównaniu do Androida aplikację.

 

 

Co jest nie tak z aplikacją Polsat Box Go na ATV? Akurat tego serwisu nie mam a przymierzam się posiadając właśnie ATV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podglądzie w dolnej belce podczas przeglądania kanałów nie zmienia się program tv. Wyświetla tylko dla odtwarzanego kanału, a na Androidzie jest to dopracowane.

 

Na podglądzie i w siatce z kanałami tv co kilka kliknięć cofa ruch. Czyli np na kliknięcia 6 razy w dół, siódme skutkuje zejściem w dół i odbiciem w górę.

 

Natomiast odtwarzanie materiału jest poprawne. Da się cofać, ale tylko dotykiem a nie klikaniem co jest bardzo nieprecyzyjne. Jeden mały ruch i zamiast o 4 minuty, przewija o 40. Wycelowanie z dokładnością do minuty jest prawie niemożliwe.

 

Ogólnie Polsat Box Go oceniłbym na 3 gwiazdki z plusem, Canal+ na 1 (dno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cytat z strony Canal+ i wychodzi że pierwszy miesiąc  10zł , później  3 miesiące po 30zł a reszta do końca po 45zł 

 

 

Cytat

Podaj swój adres e-mail, a my wyślemy Ci unikalny voucher na dostęp do pakietu CANAL+ w serwisie CANAL+ online – pakiet CANAL+ w cenie 10 zł za pierwszy miesiąc oraz 30 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące. Potem opłata wzrasta do 45zł/ mies - Podane ceny uwzględniają rabat 5zł/mies. za zgody marketingowe.
Oferta ważna do 10.04.2022 r.

 

https://kup.pl.canalplus.com/kody/wiecejzuzla?utm_source=Facebook&utm_medium=social_organic-nc00&utm_term=epid12345&utm_content=Facebook_social_organic-nc00_epid12345_post-cplus-linia-1_CanalOTT-WiecejZuzla-03-2022-MKT-SAL-PRO-prog-wew&utm_campaign=CanalOTT-WiecejZuzla-03-2022-MKT-SAL-PRO-prog-wew&cmp_channel=SOCIAL_ORGANIC&cmp_entity=MKT-SAL-PRO&cmp_date=032022&cmp_crea=SOCIAL_ORGANIC-NC00-POST-CPLUS-LINIA-1&cmp_support=WEW&cmp_name=PL-WIECEJZUZLA-03-2022&cmp_thematic=LINIA-1&cmp_placement=FACEBOOK&cmp_target=NA&cmp_type=SOCIAL_ORGANIC

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 22:21, Wodnik Szuwarek napisał:

Od 1 marca już nie ma tej promocji. Można było ją mieć co miesiąc na tym samym koncie.

Serio? To słabo. Mam jeszcze miesiąc za 0 zł. Zawsze korzystałem z tej promki 20 zł za "pierwszy miesiąc". W takim razie trzeba będzie się mocno zastanowić bo cena regularna 45 zł za c+ to dużo za dużo. Dzięki za cynk. Są jakieś inne dostępne promocje w c+ online?

Też sobie znaleźli moment na likwidację tej promocji jak zaraz tracą Premier League 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...