Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, aandin napisał:

No wlaśnie chciałem, żeby mi ktoś to wyjaśnił a nie od rzeczy pisał :doh:

Skoro wszystko Ci działa to po co się pytasz co może być nie tak z twoim oprogramowaniem? Jak jesteś zdrowy to też idziesz do lekarza i się pytasz czy jest z tobą wszystko ok?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, aandin said:

Ja się za bardzo nie znam ale nie wiem w czym problem. Ja castuję normalnie w najwyższej jakości z przeglądarki Chrome i jeszcze nie miałem problemu o którym wy tu piszecie. Coś jest nie tak z moim oprogramowaniem czy co?

Tylko ekran laptopa wszystko jest w porządku. Ale użyj zewnętrznego ekranu, a jakość jest 360p. Zakładam że to jest problem DRM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pozno

Skyworth dekoder z pełną funkcjonalnością 165zl. Wersja 3 Chromecast 99zl. Może popełniłem błąd. Mam 2 dekoder Skyworth, może uda mi się zamienić pokoje. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jeden z powodów, dla których nie podpiszę żadnej nowej umowy. Korzystam w 99% przypadków z aplikacji, płacę stówę za oglądanie przycinek na Apple TV a tamci rozdają dostęp na prawo i lewo. Nie wspomnę o standardowych promocjach. Klientów z dekoderem traktują jak dojne krowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo we Francji do usługi Canal + Online jest oferowany sprzęt od Apple, a u nas takie problemy z apką na tym dekoderze.

Dobrze, ze na Android TV 7 aplikacja dobrze sobie radzi.

 

https://myapple.pl/posts/16918-apple-tv-4k-jako-dekoder-canal-we-francji

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A coś się zmieniło jeśli idzie o jakoś oglądania transmisji na żywo? Wiem, że gdy poprzednio tutaj pisałem, to zdania były podzielone, ale raczej negatywne. Zastanawiam się nad tą opcją 33zł na 6miesięcy, jednak szkoda w to wchodzić jeśli średnio da się oglądać transmisje, a w głównej mierze właśnie na transmisjach sportowych by mi zależało. Dodam, że oglądałbym przez Xiaomi mi box, ktoś tak ogląda i może się wypowiedzieć jak z działaniem canal+ na tym urządzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pare dni temu mecz na c+sport przez google chromecast na tv samsung i nie było problemu. Ok tydzien temu na canal+online zaciął mi się film "Wyspa przetrwania" ale po cofnięciu o kilka sekund wszystko szło dalej. Ciężko stwierdzić czy to wina c+ czy internetu. Była wtedy wichura 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość transmisji sportowych w C+ online jest dobra. Szału może nima ale jak ktoś nie jest maniakiem jakości a interesuje się głownie sportem będzie zadowolony. Ja to widzę, że jest na podobnym poziomie jak Viaplay. Ja akurat płacę 20 zł miesięcznie  i nie mam co marudzić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie pochodzę maniakalnie do oceny transmisji pod kątem spełnienia najwyższych standardów jakości (4K i inne "przyjemności"). To co oferuje C+ Online powoduje, że wydarzenia sportowe ogląda się naprawdę dobrze. W porównaniu z Viaplay na plus na pewno to, że nie występują dziwne/nagłe awarie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...