Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.02.2022 o 17:49, dewu napisał:

U mnie na win10 ostatnio też nie działają kanały live na edge... A jakość była lepsza niż na chromie, jakaś inna przeglądarka polecana?

Potwierdzam. Trochę pokombinowałem i, może to się wydać głupie, ale działa, jeśli transmisja live nie chce się załadować, to w Edg'u włącz narzędzia dla deweloperów i wtedy odśwież stronę. Transmisja powinna się załadować. Narzędzia wtedy można zamknąć. 

Problem zgłaszałem już oczywiście do C+ tydzień temu, na razie bez żadnych skutków, jak widać. U mnie również wciąż maksymalnie mam 480p na transmisjach live. Porażka. 

 

Aktualizacja - faktycznie w oknie prywatnym odtwarzacz działa normalnie i to w najwyższej jakości. 

Edytowane przez adnage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 godziny temu, Pawop napisał:

Ja chyba nie nadążam za tymi mózgami z C+. Dublują dwa mecze Premier League na dodatkowych kanałach, a meczu Brentford-Newcastle nigdzie nie pokazują. W takich momentach cieszę się, że następny sezon będzie w Viaplay.

Chłopaczki już się dawno pogubili. Dobrze, że chociaż mają 4 streamy online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 1.09.2021 o 07:44, Wodnik Szuwarek napisał:

W ogóle to anulowałem wcześniej wszystkie pakiety i dzisiaj aktywowałem od nowa. Znowu mam zniżkę 25 zł za pierwszy miesiąc. Wychodzi na to, że można ją mieć cały czas, tylko co miesiąc trzeba anulować wszystko i ponownie aktywować. C+, Eleven i PSP za 35 zł zamiast 60 zł.

Ten patent już nie działa, a to oznacza, że na forum jest kapuś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2022 o 16:05, Dr.STech napisał:

Jest promocja, że dla wszystkich z pakietem CANAL+ dodają za darmo do końca marca Fun&News.

No i mam okazję zobaczyć jak wyglądają kanały z innej paczki niż CANAL+ i jest słabo, tzn. brak płynności na kanałach informacyjnych. (25kl/s) Nie wykupiłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie. Wykupiłem Canal+Online. Na Apple TV wszystko śmiga bardzo dobrze, obraz i płynność nawet podczas transmisji sportowych - wszystko OK. Miałem wcześniej Vectrę i albo jest porównywalnie, albo nawet ciut lepiej.

Niestety sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy odpalam wszystko w przeglądarce na kompie (macbook). Jest kompletna pikseloza, obraz jakby 480p. Gdzie może leżeć problem? Dodam, że sprawdzałem różne przeglądarki i na każdej to samo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Rafcio777 napisał:

Niestety sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy odpalam wszystko w przeglądarce na kompie (macbook). Jest kompletna pikseloza, obraz jakby 480p. Gdzie może leżeć problem? Dodam, że sprawdzałem różne przeglądarki i na każdej to samo.

 

U operatora. Wymyślił sobie że w ten sposób "zabezpieczy" swój drogocenny content przed piratami. Od przełomu października i listopada na jednych urządzeniach działa dobrze, a na niektórych pikseloza.

Mogę polecić tylko wyłączenie subskrypcji żeby zobaczyli że im to się nie opłaca.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Wykupiłem testowo, bo potrzebuję sportowych kanałów Canal+ do pracy. Miałem Vectrę z różnymi pakietami, ale tak naprawdę telewizji już w ogóle nie oglądam, więc zrezygnowałem i wziąłem sam C+Online, bo wychodzi dużo taniej. No cóż, pozostaje, kiedy się da, korzystać z Apple TV, a w pozostałych sytuacjach trzeba cierpieć przy pikselozie. Dzięki za odp.

Edytowane przez Rafcio777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedno - za co w takim razie człowiek płaci? Załóżmy, że ktoś ogląda C+ Online tylko na komputerze i musi znosić to żałosne 480p. W takim razie nie ma możliwości w pełni wykorzystania usługi, za którą płaci dokładnie tyle samo, co użytkownicy oglądający w pełnej rozdzielczości na telewizorach itp.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafcio777 napisał:

Ehh... Wykupiłem testowo, bo potrzebuję sportowych kanałów Canal+ do pracy. Miałem Vectrę z różnymi pakietami, ale tak naprawdę telewizji już w ogóle nie oglądam, więc zrezygnowałem i wziąłem sam C+Online, bo wychodzi dużo taniej. No cóż, pozostaje, kiedy się da, korzystać z Apple TV, a w pozostałych sytuacjach trzeba cierpieć przy pikselozie. Dzięki za odp.

 

Jeśli Ci zależy na kanałach własnych C+, mogę polecić pakiet Canal+ w Playerze TVN. Niestety, nie ma promocji takich jak ma C+ online (Lays'y itd.), natomiast zawartość kanałów i VOD jest prawie taka sama. Za to nie ma cyrków z rozdzielczością przekazu.
 

6 godzin temu, adnage napisał:

A mnie zastanawia jedno - za co w takim razie człowiek płaci? Załóżmy, że ktoś ogląda C+ Online tylko na komputerze i musi znosić to żałosne 480p.


Napiszę więcej - to nawet nie jest 480p, tylko 360p. Według @Zuzia, jest to najbardziej restrykcyjny DRM ze znanych jej serwisów VOD.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...