Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kfm877 napisał(a):

A na pewno mają lepszą jakość dźwięku, jak to przystało na kanał muzyczny

 

4fun ma wyższy bitrate audio, więc technicznie sam feed nie jest lepszy.

Możliwe, że Music Box bardziej dba o klipy w bazie, podmienia kiepskie audio na wersje z CD i wtedy brzmi to lepiej.

Przede wszystkim mogliby popracować nad normalizacją dźwięku, zazwyczaj trzyma się poziom ok. -10dB, a MBP dobija nawet do -3.5dB, przy przełączaniu kanałów uszy słabo to przyjmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od soboty 20 stycznia nowość - "Top Pop UA" o godzinie 20.00. Powtórka w niedzielę o 16.00. Co ciekawe wczoraj na Instagramie podali 3 nowości w #FreshPiątek, ale tego pasma już nie ma. To taki program widmo niczym "MTV Most Wanted", którego promuje MTV Polska także na social mediach :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja lubię Music Box Polska, za to że w "Kapsule czasu" puszczają tez teledyski klubowe bo np przed chwilą widziałem teledyski Fremansons Love on my mind z 2003r, super że są klayski muzyki klubowej a czy kiedykolwiek w tym programie puszczono Above and Beyond - Satellite lub Miracle albo Cafe del Mar 52 lub Stellar Project - Get up Stand up?  Jakie inne klubowe kawałki można zobaczyć w Kapsule Czasu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2024 o 21:20, TomeQ38 napisał(a):

Ja lubię Music Box Polska, za to że w "Kapsule czasu" puszczają tez teledyski klubowe bo np przed chwilą widziałem teledyski Fremansons Love on my mind z 2003r, super że są klayski muzyki klubowej a czy kiedykolwiek w tym programie puszczono Above and Beyond - Satellite lub Miracle albo Cafe del Mar 52 lub Stellar Project - Get up Stand up?  Jakie inne klubowe kawałki można zobaczyć w Kapsule Czasu. ?

 

Klubowe klasyki lecą w ''Kapsule Czasu'' (zazwyczaj w piątki (najwięcej), ale i w soboty i niedziele również) i ''Viva Planet'' - tam leci więcej Trance/ Eurodance z końca lat 90/ 00s. ''Viva Planet'' leci rzadziej, bo tylko w weekendy o 9 rano przez godzinkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kanał Music Box Polska wrócił na sat. i wyniki oglądalności poszły w górę. Jak jeszcze wrócą do oferty C+Polska przynajmniej to będzie dużo lepiej i wyniki jeszcze pójdą w górę bardziej. :-)

"Z ostatniego na 10. miejsce awansował kanał Music Box Polska (stacja zanotowała kilkukrotny wzrost oglądalności z poniżej 0,01 proc. do 0,04 proc.). Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu."

"W tym ujęciu najwięcej też zyskała stacja Music Box Polska (600 proc. do 0,07 proc.). Na czele spadków znalazł się kanał Nuta Gold (66,67 proc. do 0,01 proc.)."
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polo-tv-liderem-kanalow-muzycznych-w-lutym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Cię bardzo proszę żebyś mnie nie uczył czytać artykułów 🤣 Tak, wiem, że są też wyniki w 4+. Stwierdziłem jedynie fakt, że podają 16-49 a formalnie taka grupa na rynku już nie istnieje :) A dlaczego tak podają? Ano dlatego, że ten kto im udostępnia wyniki (w dodatku tylko udział procentowy, bez AMR) tak ma ustawioną Ariannę :)

W obecnie najszerszej grupie komercyjnej 16-59 MBP w lutym na miejscu 9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, pablo21 napisał(a):

Jak jeszcze wrócą do oferty C+Polska przynajmniej to będzie dużo lepiej i wyniki jeszcze pójdą w górę bardziej. :-)

Chyba nie wrócą. Jakby mieli wrócić, to by już wrócili na listę Canal+, a od czasu wznowienia nadawania na sat już trochę czasu minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Cię bardzo proszę żebyś mnie nie uczył czytać artykułów  Tak, wiem, że są też wyniki w 4+. Stwierdziłem jedynie fakt, że podają 16-49 a formalnie taka grupa na rynku już nie istnieje  A dlaczego tak podają? Ano dlatego, że ten kto im udostępnia wyniki (w dodatku tylko udział procentowy, bez AMR) tak ma ustawioną Ariannę
W obecnie najszerszej grupie komercyjnej 16-59 MBP w lutym na miejscu 9
Czy ktoś im nie nabija tych wyników bo FTA z Sat się chyba nie liczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę zacytować nowy email od Music Box Polska.

Cytat

MUSIC BOX Z NAJWIĘKSZYM WZROSTEM WŚRÓD MUZYCZNYCH STACJI TV

Zgodnie z najnowszym raportem opublikowanym przez portal „Wirtualne Media” (na podstawie danych AGB Nielsen), telewizja Music Box odnotowała największy wzrost oglądalności wśród kanałów muzycznych, zwiększając swój udział w rynku do 0,07% – co stanowi wzrost o 600% w porównaniu z poprzednim rokiem.

 

Dziękujemy naszym widzom za lojalność i zaufanie! To właśnie z myślą o Was przygotowujemy kolejne nowości na naszej antenie.

A oto nowości na wiosnę. 

Cytat

Co nowego w telewizji Music Box?

 

Nasza wiosenna ramówka obfituje w nowości, a pierwsze zmiany są już widoczne:

 

„Halo Warszawo!”: nowy poranny program, w którym prowadzący, Adam Turski, wyrusza na ulice stolicy, by zadawać przechodniom zaskakujące pytania.

 

„Movie Box”: Paweł Tworek powraca z najświeższymi informacjami o filmach i serialach oraz relacjami z premier.

 

“Trends”: nowy program o modzie już niebawem na antenie.

 

Program o muzyce K-Pop: nowy program z nowym prezenterem, który przedstawi największe południowokoreańskie hity i ciekawostki o nich.

Jest także mowa o nowych pasmach muzycznych.

Cytat

Soul i R&B nocą: idealne muzyczne tło dla tych, którzy nie śpią w nocy.

 

Chill-out z balladami: późnymi wieczorami zabierzemy Was w świat najpiękniejszych ballad z ostatnich 30 lat.

 

Gorące hity i nowości muzyczne: dodatkowe dzienne pasma z najlepszymi superhitami i nowościami muzycznymi.  

 

Muzyka elektroniczna: miłośników elektroniki zapewniamy, że nie zapomnimy o Was!

A 15 marca odbędzie się "Justin Timberlake Day".

Cytat

JUSTIN TIMBERLAKE DAY W MUSIC BOX

Już w najbliższy piątek 15 marca na antenie telewizji Music Box akcja specjalna z Justinem Timbarlake w roli głównej.

Premiera nowego albumu: Everything I Thought It Was

15 marca odbędzie się premiera nowego albumu Justina Timbarlake “Everythig I thought it was”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkową akcję Justin Timbarlake Day.

 

Najlepsze teledyski Justina i konkurs na antenie

W tym dniu zaprezentujemy najgorętsze klipy Justina Timbarlake, a także jego najnowszy teledysk. Twoje ulubione klipy Justina, przez cały dzień, a do tego możliwość wzięcia udziału w konkursie! Włącz telewizję Music Box i złap teledyski oznaczone kodem QR oraz pytaniem konkursowym. Odpowiedz prawidłowo na pytanie i wygraj album CD lub płytę winylową artysty.

 

Edytowane przez Michu_97
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2024 o 21:12, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Ich sam sobie wyszukał na dekoderze abonent Cyfrowego Polsatu. 

Jak nie wejdą na listę w Canal+ (a chyba coś niezbyt im idzie porozumienie się z Canal+), to myślę, że niebawem znikną z przekazu na satelicie, bo dla kilku, co sobie ten kanał wyszukali będą nadawać i to w dodatku w HD?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...