Skocz do zawartości

TVC i TVC Super


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek79 podaj przykład takiego kanału, bo jakoś nie kojarzę takiej stacji.

Kiedyś już był taki niszowy kanał nadający kino retro. Nazywał się Super 1. Jak wiadomo kanał nie zrobił furory i dzisiaj nie istnieje albo inaczej zmienił się w Tele 5. Naprawdę jest w Polsce zapotrzebowanie na takie kanały ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

@Marek79 podaj przykład takiego kanału, bo jakoś nie kojarzę takiej stacji.

Kiedyś już był taki niszowy kanał nadający kino retro. Nazywał się Super 1. Jak wiadomo kanał nie zrobił furory i dzisiaj nie istnieje albo inaczej zmienił się w Tele 5. Naprawdę jest w Polsce zapotrzebowanie na takie kanały ?

Zoom TV jest niszowa -W Sylwestra od 6 rano będzie seria z Gangiem Olsena .

Super 1  chyba było w kablówkach i na satelicie a nie na ogólnopolskiej przestrzeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam śląskie szlagiery tylko szkoda że lecą o pierwszej w nocy 

I nawet niespodzianka bo liczyłem, że nocne szlagiery będą te same które lecą w liście Śląskich Szlagierów a tu nawet są klipy od innych Śląskich wydawców jak eska czy projektomania. A propo s eski to jeszcze nie widziałem klipu teresy werner ani razu mimo, że z tej samej firmy leciał już nowy klip Szołtyska i Dominiki i Janusza żyłkow. 

Z innych obserwacji to widzę że na tvc nie działa usługa replay w upc mimo, że power tv i top Kids mają tę usługę. Zna ktoś tajemnice dlaczego nadal nie ma Gold w horizonie? Tajemnica dekady. 

A co do info tvc to interesujaco zrobiony serwis bo składa się z samych setek. Aha i pociesznie wyglada jak msza się kończy po 11 30 a do 12 leci obraz pustego kościoła bo nikt tego nie rozłącza. A te kabarety to są od new abra która ma je na swoim YouTube. 

I nie podoba mi się że reklamy są co 4 piosenki czyli co 12 minut bo polskie prawo przewiduję co 20. Jestem obserwator to widzę. 

Jak zapytacie skąd to wiem to jest fajna usługa ze Słowacji która ma wszystkie kanały Pana W i tam można sobie przewijać do tyłu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marek79 napisał:

Zoom TV jest niszowa -W Sylwestra od 6 rano będzie seria z Gangiem Olsena .

Super 1  chyba było w kablówkach i na satelicie a nie na ogólnopolskiej przestrzeni

Gdyby nie fakt, że Gang Olsena jest męczony przez tą stację od dawien dawna to rzeczywiście mógłbym to uznać za ciekawą alternatywę.

A z którego ogólnopolskiego muxa ma nadawać Filmamx ?

@Tomo21 myślisz, ze ten warunek który podałeś spełni MWE ?Bo osobiście patrząc na całokształt działalności tej firmy mam wątpliwości. Prawdziwe klasyki w dobrej jakości i MWE to mi nie pasuje :D

Za kilka dni się przekonamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marek79 napisał:

@PawełJest mnóstwo niepokazywanych filmów w Polsce  z całego świata.

Ludzie woleliby obejrzeć jakiś mało znany film z Turcji, Portugalii czy Brazylii niż  papkę z USA.

Ja to wszystko rozumiem tylko takiego kina nie będzie w stacji Filmax. A dlaczego ?Bo nie ma to uzasadnienia biznesowego jak powtarza w kółko przedstawiciel MWE. Kupią tanie prawa do jakichś staroci czy filmów klasy C i powstanie w ten sposób klon stacji Tele 5. A w międzyczasie te hity filmowe zapełnią przy okazji ramówkę innych kanałów z portfolio typu TVC czy Home.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol masz racje - ten CANAL+ w sumie takiej złej ceny nie ma. Pełna oferta C+ (sport i film) w platformie CANAL+ można mieć za 44,99zł, a samą ofertę filmową za 50zł - ale za to z treściami HBO i Filmbox w ofercie CANAL+ TPI. Więc chyba nie jest tak źle :). Netflix to koszt 43zł w HD. No chyba, że ktoś współdzieli konto no to wtedy na czterech wychodzi po 13zł xD. 

 

A co do filmów na TVC no to chyba nikt nie myślał, że tam będą premiery prosto z kina.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Karol napisał:

No i dobrze. Starocie i filmy klasy C też muszą mieć swoje miejsce ? Nie podoba się, to włączcie sobie za[beep]iście ciekawy i przede wszystkim tani Canal+ ?

TV Puls miało kiedyś pasmo Niesamowite poniedziałki śmigały tam mocno badziewne filmy jak Obcy przybywaja do Colorado ,Kosmiczna gorączka,Raptor Ranch czy Sharknado.

Ten ostatni film doczekał się jeszcze 4 części  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam spis filmów fabularnych po raz pierwszy emitowane na antenie TVC (do tej pory). Nie liczę powtórek ani filmów dokumentalnych, ale czasami w paśmie filmowym są emitowane różne dokumenty.
2020.12.01: Dwa oblicza zemsty (1961)(lektor)
2020.12.02: McLintock! (1963)(napisy)
2020.12.03: Interes na kółkach (1984)(lektor)
2020.12.04: Powrót Sabaty (1971)(napisy)
2020.12.08: Śmierć jeździ konno (1967)(lektor)
2020.12.09: Obywatel John Doe (1941)(lektor)
2020.12.15: W poszukiwaniu zemsty (1966)(lektor)
2020.12.18: Bezdroże (1945)(napisy)
2020.12.22: Gorączka złota (1925/1942)(napisy)
2020.12.24: Plan dziewięć z kosmosu (1953)(lektor) + Noc żywych trupów (1968)(lektor)
2020.12.25: Podróże Guliwera (1939)(lektor) + The Hitch-Hiker (1953)(napisy)
2020.12.28: Oddaj forsę, draniu (1943)(lektor)
2020.12.29: Upiór w operze (1911)(napisy)

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielowi kanału wydaje się że przez brak EPG będziemy oglądali TVC non-stop. ? 

A choćby tutaj mógłby wrzucić rozpiskę filmów na tydzień, to tylko 5 tytułów na 5 dni, więc dużo czasu nie zajmie ?.

Edytowane przez maks27
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmiana nazwy czyli rebranding i zmiana ramówki na obecną była po to, aby odciąć się od starej nazwy NTL.

Transmisja mszy świętej to pozostałość NTL, a to ojczym wspomina @Misiek7 to kwestia pewnie czysto techniczna, zaplanowany czas transmisji do danej godziny i nikt nie koryguje tego jeśli nastąpi wczesniej koniec mszy świętej. Uroki emisji z systemu zdalnego. 

Jest tyle kościołów/parafii udostępniających sygnał w YouTube i tu też można by zmieniać żródlo sygnału, a na pewno znajdą się osoby chętne  do obejrzenia takiej transmisji.

Edytowane przez maks27
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 22 oglądałem film (nie wiem jaki, bo nie ma EPG dokładnego :D) i oczywiście były napisy. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że jak mówili po hiszpańsku to już to nie było przetłumaczone. Także jakieś dialogi przez minutę czy 2 leciały i nie wiesz o co chodzi w filmie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...