Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder wymieniony. Vod śmiga bez problemu. W punkcie zapytalem sie ile by mnie kosztowala wymiana na 4k bez dysku. Odpowiedz mnie troche zszokowala. Pani stwierdzila ze po wymianie wifiboxa na 4k bez dysku moja oplata wynosilaby 20zl mc... Teraz za multiroom place 0. Wymiana na wifipremium box nadal przy multiroomie nie jest mozliwa chyba ze dekoder matka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stonka

Demonem prędkości to on nie jest, jest przymulony. Ale wielkiej tragedii nie ma, jeśli ma on służyć do zwyczajnego oglądania kanałów to daje radę. O funkcji PVR raczej zapomnij, niektórym działa ale to nieliczni szczęśliwcy. Co do sterowania pilotem od telewizora Philips to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stonka napisał:

Mocno się tnie ten dekoder? Chcę kupić TNK komuś kto stracił dostęp do DVB-T... Telewizor Philips z Androidem będzie potrafił sterować swoim pilotem tym dekoderem?

A nie lepiej moduł?  Jak tv ma tuner sat oczywiście. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogladania tv oraz vod jest ok ale nic poza tym. Nawet EPG nie trzyma bo nie ma wystarczajaco pamieci...

Dekoder jest bardzo awaryjny i wielu uzytkownikow doswiadcza przeroznych problemow. Jesli trafisz na dobry egzemplarz to powinien posluzyc do ogladania TV.

Edytowane przez maciekmm
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to nie jest po aktualizacji.

bylo o tym na forum w temacie kazdego modelu dekodera.

na umowie kazdy przy podpisywaniu ma parafke ze moze dostac chyba 5 zl znizki na miesiac jesli zgodzi sie na reklamy

oczywiscie sie zgadzacie

no to macie reklamy, ale taniej.

reklamy sa nieregularnie i nie wszyscy na raz je widza

czasami bywa ze nie ma pare tygodni

mozna wylaczyc, jeden telefon na partyline operatora, ale skoczy rachunek, bo wylaczysz znizke za reklamy.

te reklamy leca na dekodery tak gdzies od 5 lat, moze dluzej :) poszukajcie po forum sa wpisu o tym sprzed wielu lat.

niektorzy sobie wlaczaja przy okazji zmian na umowach.

Edytowane przez catnip
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam zagwozdkę. W ustawieniach jest nieaktywny szybki start. Pomimo tego wifibox tylko wygasza się zamiast całkowicie wyłączyć. Czy jest jakiś sposób żeby wyłączał się normalnie (tak aby uruchomienie trochę trwało z napisem init i boot)? Czy to jest może kwestia multiroom'u standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...