Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniało mi się, co w lipcu napisał użytkownik @lucius (a zawsze przekazywał na forum sprawdzone, 100% pewne informacje) o kartach do WiFibox+:

 

Dekoder póki co będzie wydawany z nieparowanymi kartami Cameleon (NAGRA), z dawnej Cyfry+.

 

Myślę, że "póki co" jest tutaj bardzo ważne. Już wtedy zwróciłem uwagę na to "póki co" i pomyślałem, że karty Cameleon będą rozwiązaniem przejściowym, tylko nie domyślałem się, co będzie docelowe. Dzisiaj wydaje mi się, że WifiBox+ wkrótce też będzie wydawany już tylko z nowymi kartami Cayman pracującymi tylko w Nagrze (i jeśli wierzyć @Cyfrze.tv, niedziałającymi w czytnikach uniwersalnych popularnych tunerów niezależnych). To samo zresztą może być w przypadku Sagemcomów DSI83/DSI87... Zatem wkrótce może się już na zawsze skończyć możliwość zdobycia karty Cameleon przez NOWEGO abonenta. :( To tylko moje przypuszczenia, ale obawiam się, że bardzo prawdopodobne. Przekonamy się niedługo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek kart jeszcze nie ma oraz podstawowego czyli odczyt jak całość się prezentuje no i ta nazwa szkoda że nie dali Caveman :jupi:

 

Z tego co wygląda na teraz to karty będą wydawane tylko NOWYM abonentom? Którzy będą podpisywać umowy? Czy także tym co będą wymieniać boxy?

 

Jak to się ma do tych co mają umowy 15/24msc podpisane dopiero co ale na własnym sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe karty będą wymienione do końca roku 2015, wszystkim abonentom Sagemcom, zgodnie z nową polityką francuskiej grupy CANAL+.

Karty Cameleon będą wydawane do końca września 2015, później tylko i wyłącznie karty Cayman.

Czyli wydadzą komuś kartę Camela 30 września i zaraz mu ją wymienią..... trochę to dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około miesiąca mam wifibox +; miałem swoją listę ulubionych kanałów i teraz przy okazji dodania H2 i tego drugiego dodałem je też do listy ulubionych ale nijak nie mogę teraz wrócić na listę ulubionych; wcześniej była taka stronka w menu z wymienionymi kategoriami (w tym z ulubionymi) i przez nią wchodziłem w ulubione; teraz nie mogę tego znaleźć; i jest klapa mogę dodawać programy do listy ulubionych a nie mogę z niej korzystać; nie wiem czy coś źle robię czy coś pomajstrowali w oprogramowaniu; jak ktoś może mi to wyjaśnić to bardzo proszę bo ta ich lista WSZYSTKIE KANAŁY przyprawia o mdłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kartę Nagra nie parowaną z dekoderem?

Premiere/Sky miało Nagrę bez parowania.

Dopiero teraz wprowadzają parowanie w NDS.

 

Ale tam coś z tunelem Betacrypt było, więc to mogła nie być czysta Nagra tylko coś takiego jak Cameleon.

 

Z tą różnicą że była to karta tunelowana Betacrypt /Nagra MA jednak i tak nie działała na takiej zasadzie jak obecne karty dawnej cyfry+ że sobie ją wkładałeś do czytnika i tyle.Z tego co jest ustalone 2015 jest ostatnim rokiem tych kart

 

Karty Tivusat włoskie to freesat parowane ale i tak wszyscy jadą na oscamie. To samo TV GLOBO najdroższa karta na rynku .

 

Teraz w tym wypadku to chyba w lepszej sytuacji są ci co maja umowe na 24msc na karty niezależne? Nie ma jakiegoś terminu wyłączenia 0100/1813 i całkowite przejście na 1884

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty Cameleon mają dwa systemy kodowania - Seca Mediaguard i Nagra MA. Pierwsze jest używane w pejsach, philipsach, starych dekoderach SD i w większości własnego sprzętu (nie licząc Digyboxxa), drugie m.in. w sagemach właśnie. Sprzęt działający w Nagrze nie działa ze spliitterami i może być bez większych problemów sparowany z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...