Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten dekoder już jakiś czas.Jak kogoś nie interesują wszelkiego typu dodatki,tylko rzeczy podstawowe,to jest to zupełnie niezły sprzęcik.Sprawnie przełącza programy,pilot lepszy niż w innych sagemcomach,obraz generuje ładny,jak dotychczas nie miałem żadnych zwiech dekodera.......powtarzam,mam na myśli podstawowe funkcje!!!!!,które dla mnie są wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie clone jest taka informacja

 

"Program aktualizacyjny Clone+ Update v4.5.0.0 Data publikacji: 12.05.2014r.

 

Zmiany:

• usprawniono współpracę z systemami Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess,

• usprawniono współpracę z tunerami Sagemcom DSI87, DiGYBOXX HD C+ (wersja BETA v6.0).

 

Oprogramowanie dedykowane dla platform: nc+ (tylko dla kart abonenckich Cyfra+ oraz kompatybilnych z nimi dekoderów), nc+ SMART HD+, Cyfra+, Orange TV, Telewizja na kartę (TNK), Telewizja n Smart HD, SCT, Free-X, Dorcel, X-Dream TV, TK Chopin, PetrusDtv, Elart i wielu innych."

 

Stąd moje pytanie ...

Szukam dekodera z vod i dzwiekiem 5.1 po hdmi bo zwątpiłem co do aktualizacji oprogramowania do PVRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie nie bardzo wiem o co chodzi z tym parowaniem. mam więc pytanie, noszę się z zamiarem podpisania umowy z NC+ i uważam, że dekoder Multibox jest lepszy, gdyż ma dwie głowice sat czyli rozumiem, że mogę nagrywać i oglądać w tym samum czasie, ma również głowicę telewizji naziemnej. Jednak jak go wybiore to doliczą mi 5 zł. mięsięcznie do rachunku czyli 30 m-cy po 5 zł. wychodzi 150 zł. tymczasem na portalach aukcyjnych MEDIABOX ITI-3740SX można go kupić za ok. 200 zł. i jest na własność :D i tu moje pytanie, czy jak wezmę kartę z darmowym Wifiboxem to czy po przełożeniu do zakupionego Mltoboxa będzie działać? A może jakaś inna propozycja co do dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz Mediabox+ na portalu aukcyjnym to zostaniesz z podstawką pod kwiatek a nie działającym dekoderem :? Wszystkie mediaboxy sprzedawane w necie to sprzęt wyłudzony od operatora i nie jest na własność :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sagemcom DSI83 to pobór mocy na poziomie 8W (sprawdzone miernikiem). Z kolei według danych technicznych Wifiboxa to max do 17W. W sumie różnica niezauważalna, ale jeśli wymiana na Wifiboxa nic nie zmienia pod względem funkcjonalności, to chyba nie warto robić takiej zamiany? Może wypowie sie ktoś, kto właśnie robił dokladnie takiej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem mediasata sd dlatego mi wymienili,wrecz na mnie wymusili wymiane,nic nie płaciłem,za darmo babka przez telefon mowila, Na allegro kupilem sagecoma DSI 87.Wifibox+włącza sie szybciej jezeli jest właczony szybki start z tym cos tam pobiera wiecej pradu,jesli szybki start jest wyłaczony to strasznie długo trwa uruchomienie dekodera.Wrazenia normalne sagecom dsi 87 a wifibox+ to prawie to samo,tylko menu dekodera inne,wifibox na nowe funkcje,pilot jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tego czy jest jakiś dek z WiFi routerem a do czego to WiFi w tym boxie to nie wiadomo bo nie dają go do multi roomu a z zasięgiem też słabo sobie radzi

 

U mnie wi-fi działa bardzo dobrze (wielka płyta, dekoder w innym pokoju niż router), a służy to przede wszystkim do VOD (zakładka net VOD+w menu)! Korzystam z tego od dwóch tygodni (teraz mam wifibox+, wcześniej miałem DSI83) i okazuje się, że więcej oglądam filmów z VOD niż z normalnych kanałów! Jakość jest naprawdę bardzo dobra, nic się nie zacina itp (mam neostradę).

Nie wiem jak z multiroom - nie korzystam.

Co do samego dekodera, to na pewno nie jest to DSI w nowej obudowie, jak pisał ktoś wyżej. Działa dużo lepiej, nie zawiesza się itp. Z tego co wyczytałem w necie, ten dekoder ma nowy procesor STiH237, a nie ST7111 jak DSI.

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...