Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przytaszczyłem ten dekoder dzisiaj i się zawiodłem. Nie mam HBO GO tylko HBO OD - dramat. Z powrotem podłączyłem lapka. Kolekcje net vod - ładowanie dramat. Cała reszta fula. Oprogramowanie wizualnie sympatyczne. Przełożyłem cameleona z powrotem do Fredka.

 

A jak jakość obrazu i dźwięku na tym dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:) Obecnie posiadam sagemcom dsi87. Jestem w trakcie negocjacji o nowej umowy i mam takie pytanie: czy jest sens wymieniać go na wifiBOX+ bądź też inny dekoder: wifi Premiumbox+ czy media box czy turbo box? Posiadanie dysku w dekoderze nie jest dla mnie istotne. Choć może powinno? Jak dla mnie dokładam dysk na usb i działa. A może się mylę? czy do vod - wystarczy zewnętrzny dysk? ? Od nowego dekodera oczekuję - by się nie zawieszał, płynnie śmigał. Z tym dsi87 nie miałem problemu - jedynie - długi czas włączania.

Co do tego wifibox+ mam jeszcze jedno pytanie: "Funkcja Media Player pozwala na odtwarzanie plików wideo i audio z urządzeń przenośnych" - nigdzie nie mogę odnaleźć jakie obsługuje formaty plików video - pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
Witam serdecznie:) Obecnie posiadam sagemcom dsi87. Jestem w trakcie negocjacji o nowej umowy i mam takie pytanie: czy jest sens wymieniać go na wifiBOX+ bądź też inny dekoder: wifi Premiumbox+ czy media box czy turbo box? Posiadanie dysku w dekoderze nie jest dla mnie istotne. Choć może powinno? Jak dla mnie dokładam dysk na usb i działa. A może się mylę? czy do vod - wystarczy zewnętrzny dysk? ? Od nowego dekodera oczekuję - by się nie zawieszał, płynnie śmigał. Z tym dsi87 nie miałem problemu - jedynie - długi czas włączania.

Co do tego wifibox+ mam jeszcze jedno pytanie: "Funkcja Media Player pozwala na odtwarzanie plików wideo i audio z urządzeń przenośnych" - nigdzie nie mogę odnaleźć jakie obsługuje formaty plików video - pomocy.

I czy ktos z uzytkownikow tego dekodera testowal jakie formaty plikow odtwarza Media Player ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytaszczyłem ten dekoder dzisiaj i się zawiodłem. Nie mam HBO GO tylko HBO OD - dramat. Z powrotem podłączyłem lapka. Kolekcje net vod - ładowanie dramat.

Czy ktoś może to potwierdzić, bądź zaprzeczyć? Interesuje mnie dostęp do kolekcji netVOD. Czy dostępne są wszystkie kolekcje tak jak na mediaboxie, czy są jakieś opcje niedostępne. Jak ogólnie się sprawuje dostęp do kolekcji netVod.

 

I pytanie dodatkowe. Czy netVOD będzie działało, jeśli nie podłącze kabla satelitarnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NetVOD działa u mnie super. O ile mi wiadomo, to HBO GO jest na tablety i smartfony. Mając kiedyś turboboxa w dawnej N i potem w nc+ miałem takie same kolekcje jak mam teraz na WiFiBox. To w takim razie ja mam pytanko. Czy u was też dzieje się coś takiego, że niekiedy pilot działa inaczej niż się zamierza? Mianowicie wciskam nieraz zmianę kanału a tu podgłasza, albo wciskam Play to cofa w menu lub jak chcę przewinąć nagranie to czasem nie reaguje. I druga sprawa to, że przy oglądaniu z dysku czasem ma małe przeskoki w odtwarzaniu. Poza tym to działa o wiele lepiej niż Sagemcom DSI-83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym dekoderze działa multirroom po wi fi??
Nie inaczej.....

Może mnie ktoś oświecić? Przeleciałem pobieżnie cały temat i nie nadążam. Jak multiroom przez wi-fi?

 

Przecież do tych sprzętów obecnie są dawane karty Cameleon. MR po wi-fi czy sieci przewodowej to w ADB dekoderach. Nie ogarniam.

 

Pytam bo podobno taki sprzęt ma mi być wysłany w niedalekiej bliżej nieokreślonej przyszłości ale jak poczytałem ten temat to chyba trzeba zadzwonić do COA i odwołać tą wysyłkę.

Jednego kuriera już przed świętami spławiłem bo wydzwaniał, że ma dla mnie jakąś przesyłkę i umowę do podpisania a ja niczego nie zamawiałem i nikt mnie o takim "prezencie" z nc+ nie informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowało mnie to co piszesz. Muszę poczytać w prasie branżowej testy tego dekodera. Na jakiej podstawie piszesz, że dekodery muszą być w tej samej sieci? Piszesz o dwóch wifibox-ach i jednej karcie czy jak?

Jak mam PACE i bym wziął tego wifibox'a to bez połączenia w ramach sieci lokalnej MR nie będzie działał? :shock:

Mam dwie karty więc dostałbym ten sprzęt bez karty w ramach akcji wciskania abonentom dekoderów, które obsługują DVB-S2. A jeszcze jak wyczytałem tutaj jakieś teorie o wymianie w pierwszej kolejności kart abonentom posiadającym tego Sagecom'a to już w ogóle robi się ciekawie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że kiedyś nie będzie się już dało korzystać z karty nc+ we własnym sprzęcie to Waszym zdaniem lepiej mieć parę Premiumbox i wifibox czy Mediaboxa z innym sprzętem ADB?

Mam wątpliwości czy jest sens się ładować w tego wifiboxa jako drugi tuner (mając PACE) bo jednak na dzień dzisiejszy bardziej mnie przekonuje sprzęt ADB. Byłem kiedyś w "n" a wi-fi w dekoderze to dla mnie żadne "wow". Wymiana PACE na Premiumbox'a też raczej nie wchodzi w grę bo za darmo to na pewno by go nie udostępnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...