Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Jest pseudo własna lista. Czyli dodajesz sobie kanały do listy ulubionych, ale numeracja i tak pozostaje operatora.

Tak jest chyba na ADB, ale na Sagemcom-ach można. Nie wiem tylko czy na wszystkich.

 

W Sagemcomie moja babcia ma na jedynce TVP1

Na DSI87 można utworzyć listę ULUBIONE z własną numeracją. Jedyny problem to że nie można jej zmienić - jedynie dodać lub usunąć program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Powiedzcie mi czy tez tak macie z tym dekoderem ze po właczeniu go, musicie dobrą minute odczekac (tak jest w moim przypadku) nie przełaczajac go pilotem gdyz uzycie jakiegokolwiek przycisku powoduje wylaczeniem go i tak jest kazdorazowo przy uruchomieniu a po uplywie tego czasu dziala powiedzmy ze dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To napisz jak to zrobiła, albo ktoś. Wielu skorzysta. A może przed jedynką nie ma żadnego kanału i jest zapisany jako pierwszy z nuperacją 11.

 

Nie mam dekodera przed oczami, ale u teściowej zrobiłem to tak, że jak wszedłem w tworzenie listy ulubionych to jako pierwszy kanał dodałem TVP 1 itd. Wtedy TVP1 jest na 1 miejscu, TVP 2 na drugim itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Od dziś mam dekoder WifiBox+. Na dekoderach od CP HDxxxx jak wcisnę i przytrzymam czerwony przycisk to dekoder pokazuje silę i jakość odbioru konkretnego kanału.

Czy jest podobny sposób aby w jakiś sposób sprawdzić siłę i jakość sygnału w dekoderze WifiBox+ i Sagemcom Box+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Już jestem w nc+. Mam tak: dekoder Wifibox+ i pakiet Extra+ plus Man Pack oraz Eleven HD.

Moje pytanie brzmi: czy można zrobić swoją listę kanałów na tym dekoderze i na niej działać, czy ona jest, ale jest zamrożona i jestem zdatny na listę operatora? :( Pozdrawiam, nowy abonent nc+, ksiaze351.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można zbudować własną listę.
Menu-> ustawienia-> wybierz swoje kanały
Potem trzeba wyjść z menu do oglądania TV, kliknąć OK (wyświetli się lista kanałów) potem + (zmień kategorię) i wybrać ulubione - od tej pory poruszasz się tylko po liście ulubionych z własną numeracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedź


Witam

 

Mam pytanie co do wifibox+ czy nc+ma jakieś ograniczenia przy nagrywaniu, w nagrywarce zewnętrznej bo mam taką co ma 250 gb i przy każdym nagraniu, z ncplus mam kwadracik niebieski z białym tłem w środku i w czasie, odtwarzania mam łamanie obrazu lub przerywany dźwięk czyżby ncplus ma blokowanie nagranych kanałów w taki sposób.

 

Dzięki za odpowiedź ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do dekodera mam podłączonego niemarkowego pendrive'a 32 GB i nie spotykam się z przycięciem. Zatrzymywanie, pauzowanie też działa. Myślę, że przy dysku gorzej nie będzie.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak w chwili obecnej działa nagrywanie w tym dekoderze, planowo czy są jakieś przycięcia itp. Mam twardy dysk 500 WD bez własnego zasilania. Dziękuje!

I Jak podłączyłeś dysk bo ja dwa już podłączyłem jeden samsung 640 gb  a drugi wd 1gb oba nie wykrywa a tylko mam zasilanie przez usb :).

Działają dyski tylko trzeba je sformatować to szykuje się zakup 1 tb na nagrywanie z dekodera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując wcześniejsze posty : 

 

- Czy w tym dekoderze lub innym w ncplus można mieć własną listę kanałów czy jestem zdatny na listę operatora.

- Nie ma takiej możliwości. Jest pseudo własna lista. Czyli dodajesz sobie kanały do listy ulubionych, ale numeracja i tak pozostaje operatora. Czyli jak byś chciał np. TVN na pozycji 10 to i tak zawsze będzie na 1. 

 

A później :

Moje pytanie brzmi: czy można zrobić swoją listę kanałów na tym dekoderze i na niej działać, czy ona jest, ale jest zamrożona i jestem zdatny na listę operatora?  :( Pozdrawiam, nowy abonent nc+, ksiaze351.

Jak najbardziej można zbudować własną listę.

Menu-> ustawienia-> wybierz swoje kanały
Potem trzeba wyjść z menu do oglądania TV, kliknąć OK (wyświetli się lista kanałów) potem + (zmień kategorię) i wybrać ulubione - od tej pory poruszasz się tylko po liście ulubionych z własną numeracją.

 

To w końcu jak?

 

Czy mogę ustalić sobie własną listę kanałów z TVP 1 na pozycji pierwszej, TVP 2 na drugiej, Polsat na trzeciej itd, czy jest to niemożliwe ? A może mógłbym ustawić TVP 1, TVP 2, Polsat po sobie jeden za drugim, ale numery kanałów byłyby przypisane z listy głównej, przykładowo TVP 1 12, TVP 2 12, Polsat 34 ? Proszę o pomoc.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia tekstu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie ustawić jak chces,z np. pozycja 1 to TVP 1 HD, pozycja 2 to TVP 2 HD pozycja 3 to TVP Info, tylko jak chcesz dodać coś nowego w połowie listy to musisz usunąć stare miejsca i dodać nową pozycje, tam gdzie chcesz i od początku układanie listy cię czeka.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...