Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prestige

Bez przedłużania umowy z reguły jest oferta 129 zł jednorazowej aktywacji :-) Czasami są inne oferty ale musisz sprawdzić w APS co tam masz przypisane do Twojego numeru abonenta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

To d...a :-) Trzeba zrezygnować na koniec umowy z MR, a następnie dobrać jeszcze raz MR z WiFiboxem za 99 zł aktywacji :-)

Edytowane przez Prestige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prestige

Może zbić ewentualnie opłatę miesięczną za MR ale w chwili obecnej nie ma możliwości wydania Wifi do MR za mniej niż 99 zł bo nie ma takiej oferty w systemie a mam podgląd na oferty dla APS i to co mogą dać konsultanci. Kilka miesięcy temu to było możliwe teraz już nie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość piotr77sat

Kanały odbiera. Lecz tansza opcja to drugi konwerter , przełącznik diseq i uchwyt. Sam osobiscie tak mam. Odnośnie monoblokòw do tuneròw nc+ muszą mieć na porcie a Hotbird na porcie b astre. Nie kazdy monoblok nada się.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pożyczyłem monoblock od kumpla (Opticum LMTP-04H) dla sprawdzenia, bo ten w miere tani i dobrze mu się sprawdza. Podłączam i nic, 0% sygnału na Astrze niezależnie od podłączenia kabli. Na dekoderze Ferguson wszystko gra więc o wina dekoderów\. Czy taki problem dać w ustawieniach wybór portów? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Odnośnie monoblokòw do tuneròw nc+ muszą mieć na porcie a Hotbird na porcie b astre. Nie kazdy monoblok nada się.

Witam.

 

Ale ta uwaga nie dotyczy wszystkich dekoderów nc+. W dekoderach wyprodukowanych przez ADB, w menu są ustawienia sygnałów przełączających Hot Bird/Astra. Dekodery te mogą one współpracować  z różnymi konwerterami monoblok czy instalacjami antenowymi z DISEqC.

 

Pozdrawiam.

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosze o informacje czy ten dekoder działa tak jak WifiPremiumBox+ pod katem szybkosci, wygladu menu etc ?

 

posiadam aktualnie SAGEMCOM DSI83(S), roznica w predkosci dzialania pomiedzy nim a WPB+ jest ogromna, pytanie ja sie sprawuje sagemcom DSI83 w porownaniu z WifiBox+ ?

 

PS czy HBO GO (a nie tylko HBO OD)  jest dostepne na tym dekoderze ?

 

dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Menu wygląda tak samo. Szybkość działania jest porównywalna, ale HBO Go nie ma. Jest tylko HBO OD.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem małe porównanie wskazań dekoderów Sagemcom oferowanych przez nc+ - DSI87 i DSIW74.

Pomiary zostały przeprowadzone na kilkuletnim zestawie: antena Corab 900 + konwerter Opticum Single Premium + przewód Triset 113 (ok. 25m). Do pomiaru użyłem miernika Deviser S-30.

Poniżej w kolejności:

częstotliwość / siła sygnału / MER / wskazania siła / jakość dsi87 / wskazania siła / jakość dsiw74

 

10 719V / 76.1 dBuV / 14.7 dB / 82% / 100% / 76% / 100%

10 892H / 75.6 dBuV / 14.4 dB / 82% / 100% / 76% / 100%

11 278V / 73.5 dBuV / 15.0 dB / 80% / 100% / 75% / 100%

11 411H / 70.6 dBuV / 14.5 dB / 77% / 100% / 71% /   88%

11 449H / 70.5 dBuV / 15.1 dB / 77% / 100% / 71% /   89%

11 508V / 71.6 dBuV / 15.0 dB / 77% / 100% / 71% /   94%

12 188V / 72.1 dBuV / 14.8 dB / 77% / 100% / 72% /   90%

12 264V / 70.4 dBuV / 14.3 dB / 77% /   97% / 71% /   85%

12 475H / 68.5 dBuV / 12.7 dB / 75% /   81% / 68% /   66%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...