Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A masz wersję softu AAC? Jeśli nie to spróbuj jednak odtworzyć to Moje Polskie Radio. Być może z jakiegoś powodu Radio+ nie wymusza softu AAC (choć wydaje mi się, że tak było u mnie - już nie pamiętam, czy najpierw korzystałem z R+, czy MPR).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - nad ranen (o 5.00) nie znalazło aktualizacji. Ale zaraz po, 9 ni z gruchy ni z pietruchy, wyskoczyło info o aktualizacji i się samo zaktualizowało. Zaznaczam przy tym że Moje Polskie Radio nie było uruchamiane.Przynajmniej taką dostałem informacje od rodziców. Problem (ze skalowaniem na kineskopie 4:3) oczywiście wrócił :D. Trzeba będzie rodzicom zakupić nowy telewizor mimo ich niechęci :)

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja przychodzi też na wifiboxy niepodłączone do neta. U klienta, który ma tylko wifibox jako główny, nie posiada internetu, dziś rano dostał aktualizację. Po aktualizacji niestety wyskoczył brak sygnału, dopiero pomogło wyjęcie zasilacza. Co za szrot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dziś znów wyszła aktualizacja  :mrgreen:

 

Warszawa, 18.05.2017 Szanowni Państwo, Informujemy, że została udostępniona nowa wersja oprogramowania do dekoderów Wifibox+ (DSIW74). Nowa wersja 1.2.1.05 wprowadza następujące funkcjonalności: - Aplikacja START (IWS). - Zmiany ekranów diagnostyki + nowa zdalna diagnostyka.
Nowa opcja w menu – MIERNIK SYGNAŁU – umożliwia pomiar sygnału na wielu transponderach, co pozwala na łatwiejszą identyfikację ewentualnych problemów z anteną satelitarną.
Na ekranie INFORMACJE TECHNICZNE umieszczono przycisk pozwalający na przesłanie danych diagnostycznych na serwer nc+ (do tej pory przycisk był ukryty). - Drobne zmiany graficzne w TV Rachunku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie!

 

PS. Z tak badziewnym dekoderem dawno nie miałem do czynienia. To już pierwsze egzemplarze dekoderów SD Cyfrowego Polsatu Technology były bardziej funkcjonalne i responsywne.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dekoder wifibox+ zawieszał conajmniej raz dziennie (był tylko dźwięk, bez obrazu, a po przełączeniu na inny kanał był reboot i dalej to samo), pomagało wyjęcie z gniazdka. Parę dni temu zresetowałem dekoder do ustawień fabrycznych (w międzyczasie poprawiłem wtyczkę anteny satelitarnej, bo czasami nie stykało, ale nie wiem czy to miało wpływ). Zostawiłem wszystko na domyślnych, tylko włączyłem Szybki start i wyłączyłem Automatyczne wyłączanie. Od paru dni się nie zawiesił ani razu. Na razie chodzi stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po jakimś czasie wróciło mu zawieszanie się, więc zaniosłem go do punktu i wymieniłem na nowszy (taki sam). Teraz chodzi idealnie. Nie zawiesza się, szybko przełącza kanały, o wiele lepiej niż poprzedni egzemplarz (widocznie był mocno uszkodzony). Jeśli chodzi o pilot, to dostałem też nowy i to jest inny pilot niż był w starym, dłuższy. Pilot działa o wiele sprawniej niż stary wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam właśnie przy wymianie dostałem tą nową wersję z serii ESCA017. Działa o wiele sprawniej niż stara wersja. Jakbym innego sprzętu używał (pomijając fakt, że stary był uszkodzony). W połączeniu z nowym pilotem, który emituje silniejszy sygnał, odczucia bardzo pozytywne. Bardzo dobra też jakość obrazu. Ale ekran jest jak już powiedzieli poprzednicy pomarańczowy. Zdjęcie było prawdopodobnie zrobione z jakiegoś egzemplarza beta czy coś takiego. W każdym bądź razie jak komuś się wiesza, zachęcam do wymiany. Ten nowy przy używaniu słabej jakości pendrive dla testu nagrywania mi się co prawda raz zawiesił (nie mam dysku by sprawdzić) przy wychodzeniu z nagrania, ale przy odłączonym pendrive'ie nie zawiesza się wcale i też szybciej reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...