Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę nowoczesność,poprzednie logo było tez dobre bo dynamiczne, obecne tez jest dobre bo najważnejsza sprawa bezpieczne dla sprzętu.Logo powinno w minimalnym stopniu przeszkadzać w oglądaniu programu.

Tu sobie przeczytaj jak powinno wyglądać logo. Na pewno nie tak jak logo axn albo tvp.

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/1-3021

albo tutaj

viewtopic.php?f=11&t=18220

albo tutaj

Logo to jakas porazka, nie wiem co za technicy tam pracuja, na kazdym innym kanale loga sa naturalne podczas emisji 16/9 a w TVP powiekszaja nie wiem po co, przez to nie mozna skupic sie na ogladaniu bo ciagle rzuca sie to pikselowate logo haha

 

jak nie ten temat, logo tvp 1 i 2 jest strasznie duze, pływa i mnie to denerwuje, gdybyscie mogli prosiłbym o jego zmniejszenie, do rozmiarów discovery hd showcase. To straszne

 

czy naprawdę jest tak trudną stworzyć mniejsze, przezroczyste logo, czym to jest podyktowane, czy szpece z tvp są niedowidzący, czy robią to nam specjalnie. Tyle głosów co się pojawiło w necie na temat logo tvp, powinni dać przynajmniej jakieś uzasadnienie z ich strony

 

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=23204&page=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś średnio mi się to podoba ... logo powinno nie być przezroczyste tylko takie jak na Vivie De < przenikające> ... Za mała czcionka do podpisu klipów - jakaś byle jaka jakby z Worda.

 

Kolory belki .... zerżnięte z logotypu Vivy ;/ Mogli również uzupełnić belki < tak jak na Trace TV kto jest kompozytorem - jaki rok >

 

Najgorsza oprawa z Polskich stacji muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie te kolory zerżnięte jak Vivy, logo jak zobaczyłem pierwszy raz myślałem, że żałoba. Te kolory są straszne, zwłaszcza "za chwilę. Czcionka mniejsza już nie mogła być. I też myślałem, że może pomyślą w końcu po dwóch latach, żeby wprowadzić w belkach płytę, rok też by się przydał. Zgadzam się, że grafika najgorsza, już MTV ma lepszą. Wstawki między klipami rzeczywiście jak się przyjrzeć to jak viva de, do tego te figury (czy trójkąty czy jak) latające wyglądają identycznie jak z Vivy PL Top 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na plus dla osób które nie lubią jaskrawych logotypów takich jak axn lub tvp.

Logo jest półprzezroczyste czyli bardzo dobre. Trudno każdemu dogodzić. Podobny przykład z początku tego roku gdy na kanałach tvn pojawiły się mniej widoczne ograniczenia wiekowe , bardziej estetyczne ale ktoś miał inne zdanie.

Bardzo dobry pomysł z forum c+

Jestem za tym, aby calkowicie usunac loga z obrazu, dla mnie to sa tylko smieci Jak chcecie aby

wyswietlana byla nazwa programu, to miejscem do tego powinien byc wyswietlacz dekodera (wystarczy

go powiekszyc). Poza tym, aby zobaczyc nazwe kanalu wystarczy wcisnac przycisk pilot.

 

 

forum N

przy okazji jak usuną te "problemy techniczne" niech dodadza odpowiednie logo, mam gdzies jakie ono bedzie hd czy test w hd, wazne aby nie bylo tak pierunsko ogromniaste bo tego nie da sie ogladac,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafał6549: nowa pojawiła się tak po 1:30 w nocy. Pierwsza belka z klipem była tylko z literkami, ale potem już śmigało normalnie. Jeszcze w nocy nie było na belce napisane jaki to program i pod logo nie było też nazwy programu - rano to wprowadzili.

No nic, trzeba się przyzwyczaić, mio, że nie pasi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba się przyzwyczaić...

Nadal uważam że kolory belek są zbyt jaskrawe, w dzień jak się to ogląda to jeszcze ujdzie ale jak wieczorem albo w nocy to tak razi po oczach że nie da się na to patrzeć.

I czcionka jest zbyt mała. Jedyny plus to ten że zmienili logo na przezroczyste i mimo ze nadal animowane to już tak nie rozprasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te belki do klipów ... naprawdę Eska się nie postarała Viva ma takie uwaga .... od 7 Lat ... a eska wprowadziła sobie niemalże identyczne kolory . Naprawdę spodziewałem się czegoś Świerzego , nowego . Widać ze mają " zeza" na Astrę i widzieli oprawę Vivy De Pomieszali z Viva Polską i jeszcze te trójkąty w reklamie przecież to od 17 lat znak rozpoznawczy Vivy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...