Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bytesize KTÓRY NAPIS NIE PASUJE DO POZOSTAŁYCH?

 

polska polska polska polska technika polska polska polska

 

Polscy technicy są do bani w takich sprawach! Teraz np. zmagają się z logiem na MTV, bo na ekranie nadal pojawia się stare .. masakra! nic nie umieją dobrze zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tyle reklam ... że powoli muzyka staję się przerywnikiem dla nich ... a co to będzie jak będą w NTC !!!

 

Wolicie tonę reklam czy "Kocham nie kocham" na pół ekranu < na 4 fan jest mniej reklam zauważyłem > ... ale z czegoś muszą się utrzymywać

 

A i jeszcze jedno w tym roku nie ma koncertów ' hity na czasie" jak bywały rok rocznie co 2 tygodnie w innym mieście ... tylko raz we Władysławowie ... i to bez rewelacji... czyżby grupę radiową TIME dopadł kryzys ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Esce i na 4funie są tak samo długie reklamy prawie 4 min i najbardziej mnie wkurza, że te reklamy na obu stacjach są w tym samym czasie. Do tego jeszcze na Vivie są też w tym samym czasie (w ok połowie każdej godz.) i wtedy to już nic nie ma do oglądania. I prawda, że na Esce jest ich coraz więcej, ale niestety z czegoś muszą się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku zmiany grafiki pojawiają się po 5 sek. (nie jak poprzednie po 2-3 sek.) Początkowa belka tak jak końcowa jest 5sek, w poprzedniej grafice początkowa byla 3 sek., a tylko końcowa 5sek. Za chwilę jest dłużej (też 5 sek).

Beka bo Eska czasem puszcza jeszcze stare czołówki programów np. dziś tak było z Impreską, a w tyg leciała już nowa:) i starsze klipy mają jeszcze "nie drukowaną czcionkę" np. Tim Berg "Seek Bromance" lub Clokx "Catch My (zamiast Your) Fall" :) i czasem puszczają swój spot (chyba tak to sie nazywa) jak na sygnalizacji świetlnej z zielonego ludzika zmienia się na czerwoną Eska TV:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jeszcze jedna rzecz która mi się nie podoba a mianowicie prezenterzy a dokładnie Yoanka. Co prawda jest ładna i seksowna zwłaszcza jak pokazuje się w bikini. Ale nie podoba mi się jej wymowa. Coś za bardzo szybko mówi i nie można jej zrozumieć. Nie wiem jak dokładnie to opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zauważyłem że na Eska TV znowu wprowadzili zmiany :-) Logo zmniejszyli trochę i pod logiem opis pasma zmienia się na zmiane z "TERAZ GRAMY". dodatkowo logo coraz połyskuje.

Logo troszkę zmniejszyli i przesunęli lekko w prawo. Wcześniej widziałem całe logo a teraz mam troszkę uciętą literkę V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej reklam... dzisiaj około godziny 12.00 puścili Dwa razy blok reklamowy po 4 minuty ... gdy Viva w tym czasie tylko Jeden . Rozumiem musza z czegoś funkcjonować no ale bez przesady ...

 

Jest to bardzo uciążliwe dla stacji muzycznej ... już jestem ciekaw jak to będzie jak będą w NTC to będzie 10 minut reklam jak na TVN-ie ? PORAŻKA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma co sie dziwic, o tej porze jest mniejsza ogladalnosc niz po 16 bo pewna czesc ludzi siedzi w pracy a druga czesc ludzi (mlodziezy) lata gdzies po miescie i spotyka sie z przyjaciolmi, wiec wola teraz puszczac wiecej reklam niz po takiej 16. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...