Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Ósemka zostawiłaby (najlepiej) programy rozrywkowe z Eski i przejęła wszystkich prowadzących, a Eska nadawała tylko muzykę (jak obecnie 4Fun) to absolutnie w porządku. #Najlepszyprogram, Osiem na osiem, Osiem przed ósmą, Polska lista, Gorąca 20 - Podsumowanie tygodnia, Miejska Lista mogłyby w tej Ósemce być, może jeszcze jakiś talk show dać, jakiś program o gwiazdach. Byle się tylko to utrzymało w miarę długo na antenie a nie, że po pół roku wszystko spada z powodu braku oglądalności jak u innych "cyferkowych" telewizji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o mocy, jaką daje zasięg naziemny. Kanały w NTC zazwyczaj są w czołówce. Jestem przekonany, że Ósemka będzie miała wyższą oglądalność od "nowej" Eski.

 

I nie zgadzam się, że ZPR zmienia plany z powodu "widzimisię". Jest tylko dyktat oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wyższą oglądalność nietrudno, bo w zestawieniach kanałów naziemnych Eska nie była w czołówce. A zasięg naziemny może być zarówno przekleństwem jak i błogosławieństwem. Nic bym jeszcze nie wyrokował - oprócz tego,  że w dalszym ciągu ZPR będzie mógł działać bardziej elastycznie. Tylko i aż tyle.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ósemka zostawiłaby (najlepiej) programy rozrywkowe z Eski i przejęła wszystkich prowadzących, a Eska nadawała tylko muzykę (jak obecnie 4Fun) to absolutnie w porządku. #Najlepszyprogram, Osiem na osiem, Osiem przed ósmą, Polska lista, Gorąca 20 - Podsumowanie tygodnia, Miejska Lista mogłyby w tej Ósemce być, może jeszcze jakiś talk show dać, jakiś program o gwiazdach. Byle się tylko to utrzymało w miarę długo na antenie a nie, że po pół roku wszystko spada z powodu braku oglądalności jak u innych "cyferkowych" telewizji. :P

Polskiej listy już nie ma. Chociaż mogę się z twoim zdaniem się zgodzę @dustman - #Najlepszyprogram niech zostanie, zostawić też Osiem na osiem oraz Osiem przed ósmą (te nazwy kojarzą mi się właśnie z Ósemką :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stałoby na przeszkodzie, żeby jakaś lista (niekoniecznie "Polska lista") tam się nie pojawiła. No chyba, że najlepszą oglądalność miałby paradokument, to wtedy poprosimy ich jak najwięcej, bo to takie budujące markę, sprytne, przenikliwe działanie utrzymujące pozycję kanału na rynku, czyż nie @Mr. Chiquita? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman

Eska to nie MTV. Ludzie nie odejdą, bo kochali logo. Tym bardziej, jeśli część programów zostanie. O oglądalność byłbym więc spokojny. I ZPR dopiero teraz będzie działał elastycznie. Tak jak mówiłem, "rozrywka" to szerokie pojęcie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od @kacper130700

 

ESKA Music Awards 2016 - wręczający



NAJLEPSZY DEBIUT RADIOWY
Angelika Mucha (Littlemooonster96) i Michał Hanczak

NAJLEPSZA ARTYSTKA
Agnieszka Kaczorowska i Michał Sobkowski

NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI
Krzysztof Golonka i Filip Rudanacja

NAJLEPSZY ARTYSTA
Mamiko i Rafał Adamczak

NAJLEPSZE VIDEO
Sylwester Wardęga i Ola Kot

NAJLEPSZY ZESPÓŁ
Macademian Girl i Puoteck

NAJLEPSZY HIT
Emilia Fijałka (laureatka konkursu) i Janek Pirowski i Anna Karna

SPECIAL AWARD - Nagroda specjalna
Paulina Chylewska i Jankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak samo jak w ubiegłym roku ;)

 

Co do osób wręczających - rozumiem, że Eska jest nastawiona praktycznie na tą samą grupę wiekową, która ogląda youtuberów, ale zapraszanie tzw. "rak-kontentu" na ważne muzyczne wydarzenie roku to już przesada. Jakoś nie wyobrażam sobie takiej Littlemooonster, która z tworzenia filmów o np. "ulubieńcach miesiąca" nagle staje na scenie i rozdaje statuetkę na Eska Music Awards. :/

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przesadzają z jutuberami wręczającymi statuetki na takiej gali jak Eska Music Awards. Ludzie ze świata blogerskiego i jutubowego - masakra! Nie spodziewałem się, że tak się stanie xD W poprzednich latach tego nigdy nie było! Widać, że nowa moda na to dopada...(chodzi mi o ludzi/dzieci z YT, którzy dziś wieczorem wręczą te statuetki podczas EMA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtuberzy to ludzie głównie młodzi, ich widzowie są często w przybliżonym wieku, czasem nawet młodsi. Nadawcy telewizyjni powinni korzystać z nich ile wlezie. Ja wiem, to inna profesja trochę, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zatrudniać ich w telewizji. Do programów rozrywkowych nadają się idealnie. Dziwne, że Eska tak naprawdę jedynie przy #NajlepszymProgramie z nich korzystała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...