Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Burito. To nie jest wina oprogramowania karty. W moim Echostarze HDS 400E też mam taką samą wersję oprogramowania na karcie i przed chwilą podłączyłem tego echostara, bo był "Błąd 09" i w ICOK ponowiłem uprawnienia. Cała operacja trwała niecałe 10 minut.

 

Tak jak wspomniałem na początku mojego posta to nie wina wersji oprogramowania karty. Spróbuj przetrzeć czip karty niewielką ilością płynu do elektroniki. Jak nie pomoże to idź do APS wymienić kartę. Ja rok temu wymieniałem samą kartę w APS. Nie ma sensu wysyłka karty pocztą i strata kasy na znaczek pocztowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge pisać pw.ja tam nie pracuje.jak nie poskutkuje ponowne nadania to wymiana samej karty,oni tam nie wiedza co to jest rev karty,emm zmieniajace rev karty nadawali jak zmieniali caid,jak 2 i 9 nie pomoże to wymiana karty,przyślą Ci nową.a dcc2 to wewnetrzna nazwa dzialu

 

 

Widać, że słabo poinformowany jesteś, bo koment 2 i 9 już dawno nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten dekoder nie był używany przez od kilku lat po przejście na 3 lata n-ki a teraz 2 lata TNK hd a CP przeszedłem na FREE.po włączeniu go wyskakiwał błąd 09 zadzwonilem do aps-u ponowili sygnał i działa(na kanale 59 Dla abon.)po kilku miesiącach po uruchomieniu go znów zablokowany ,zostawiłem na 59 kanał na noc ,rano działa i do tej pory .mam tez sagema z 2002 roku CP i też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge pisać pw.ja tam nie pracuje.jak nie poskutkuje ponowne nadania to wymiana samej karty,oni tam nie wiedza co to jest rev karty,emm zmieniajace rev karty nadawali jak zmieniali caid,jak 2 i 9 nie pomoże to wymiana karty,przyślą Ci nową.a dcc2 to wewnetrzna nazwa dzialu

 

 

Widać, że słabo poinformowany jesteś, bo koment 2 i 9 już dawno nie ma.

 

Ty jesteś niedoinformowany bo każdy może potwierdzić to co napisałem

jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj

samej karty w APS nie wymieniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tych komend już od dawna, w CRMie nie ma już dodatkowych przycisków. Jest jeden, ale wiesz lepiej przecież.

ja takich uprawnień nie mam,ja tylko widze że zostalo to zrobione,tydzień temu 2 i 9 jeszcze widziałem

nie ma co sie spierać,jak dla mnie nie łapie emm bo albo stare rev karty albo stare nieaktywne tiery a karta pewnie caid 1803,te nowe 1861 nie zapychaja sie smieciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odbiorem kanałów na dopiero co aktywowanym Samsungiem DSB-H370G, wszystko zostało zarejestrowane, dekoder pojawił się na koncie w ICOK, nadany został pakiet Familijny +Relax Mix na 1 miesiąc a już drugi dzień kanały nie chcą się uruchomić.

Sam ponawiałem uprawnienia, dzwoniłem na infolinię, dział nadawania uprawnień rozparowywał i od nowa parował dekoder z kartą i nic już drugi dzień dekoder jest włączony na kanale 13 Polsat Sport News i nadal napis "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

 

Zastanawiam się czy to jest powód (screen z zakładki "Wbudowany nagravision/informacja o systemie):

 

Nowy aktywowany dekoder:

a8e7cf799a8b.jpg

 

Taki sam dekoder już działający:

5d74b3f547e3.jpg

 

Zastanawiam się czemu się one różnią wersją oprogramowania karty:

Nie działający posiada: DNASP142 RevGO1,

działający posiada: DNASP142 RevGO2.

 

Myślicie, że tu tkwi problem?

 

edit:

 

Widzę, że ktoś kiedyś miał ten sam problem.

 

Szkoda go wymieniać, bo jest nowy czy uprawnienia można jeszcze pobrać z innego TP?

 

Niestety nie udało się zaktualizować oprogramowania na karcie i wymieniłem go na HD5000, najdziwniejsze jest to, że w jednym APS-ie wyskoczyła informacja, że dekoder w pre-paid i nie można wymienić a jak siostra podpisała umowę, która wchodzi w życie 07.11.2014 r. dekoder w innym APS-ie wymieniono bez problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...