Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam więc tak wymienili mi na dekoder z odzysku ale ma wady przycina kanały HD, jakość kolorów jest taka sobie. Kończy mi się umowa i na stanie mają dekodery 7000 i 5500s. Poza opcją nagrywania w 7000 jest jeszcze jakaś przewaga nad 5500s? Nie wiem na który wymienić bo z samsunga który mi dali to irytuje oglądanie z tym zawieszaniem się obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder rodziców 6000 odbiera bez problemów i obraz lepszy . Pasek jakości sygnału na zielono iświeci i jest ponad 2/3 podświetlone. Więc wątpie czy to problem ustawienia anteny. Ale jakość kolorów jest znacząca między jednym a drugim dekoderem, na samsungu blade od czas du czasu pikseloza na hanałach hd i te zawieszki obrazu co jakiś czas na poprzednim samsungu tego również nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam od paru dni na moim Samsungu DSB-H370G mam dziwny objaw mianowicie, gdy oglądam dany kanał i chcę przełączyć na kolejny pokazuje się brak sygnału. Pomaga jedynie powrót do wcześniejszego kanału i ponowne przełączenie. Czyżby kondesatory w dekoderze "siadały"? Dodam, że mam go już z 7 lat, pod tą instalację antenową mam podłączony inny dekoder, który nie wykazuje takich niesprawności. Miał ktoś tak kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam więc tak wymienili mi na dekoder z odzysku ale ma wady przycina kanały HD, jakość kolorów jest taka sobie. Kończy mi się umowa i na stanie mają dekodery 7000 i 5500s. Poza opcją nagrywania w 7000 jest jeszcze jakaś przewaga nad 5500s? Nie wiem na który wymienić bo z samsunga który mi dali to irytuje oglądanie z tym zawieszaniem się obrazu.

Miałem to samo, dekoder do wymiany jak przycina kanały Hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

jako że dekoder ma problemy z EPG (każdorazowa aktualizacja po naciśnięciu przycisku "Guide" i jedynie wybiórcza informacja o nadawanych programach),  chciałbym wymienić go na jakiś inny. Czy w APSie nie będą robić problemów? Czy jest jakieś "oficjalne" stanowisko CP na które mógłbym się powołać (że nie będzie więcej aktualizacji softu tego dekodera, więc problem nie będzie naprawiony)? No i na jaki model najlepiej go wymienić (oczywiście produkcji CP, aby móc w przyszłości liczyć na wsparcie)?

Pozdrawiam

Hagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktywować można, ale nie wiem, czy Ci będzie chodził z tym softem. Dodatkowo, jeśli karta ma rewizję G01 (a prawie na pewno ma), to czeka Cię wymiana, bo z tą kartą NA PEWNO nie pooglądasz. Ja robiłem najpierw aktywację, a po paru dniach prosiłem o wysyłkę nowej karty (przez ICOK) w miejsce uszkodzonej (konsule nie są w stanie zrozumieć, że karta wymaga aktualizacji i nie wiedzą jak to zrobić). Grożą obciążeniem za nową kartę (49zł) i wysyłkę (chyba 8,50), ale jak na razie się nie upominali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz na infolinię, podajesz numer dekodera i karty i aktywujesz. Pewnie powinieneś dostać Familijny + Relax Mix na miesiąc. No i albo robisz rejestrację na siebie (podajesz swoje dane) i masz ICOK, albo rejestrujesz anonimowo - aktywujesz wybrany pakiet na wieki wieków amen (albo do czasu rejestracji na określoną osobę, podobno można to zrobić później).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z dekoderem SAMSUNG H370G przeleżał wiele lat i ma stare oprogramowanie czyli wersje 210. Jak go zaktualizować do nowszej wersji.

Napisał, że ma wersję 210 a obecnie obowiązująca dla Samsungów DSB-H370G jest wersja 261.

 

Można jeszcze ręcznie próbować aktualizacji oprogramowania, które znajduje się na satelicie Hot Bird parametry: 12188V, DVB-S2,8PSK,FEC 27500 S/R 3/4.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...