Skocz do zawartości

Zmiany na Forum


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ppacura,

 

Czemu nie ustawiliście przynajmniej dobę przed migracją TTLi na wpisy A forum.satkurier.pl np. na 300 sekund? Wpisy szybko by wygasły i nie byłoby problemów. Stare forum mogłoby sobie świecić tekstem jak wczoraj, a nowe działać normalnie dla prawie całego internetu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppacura,

Czemu nie ustawiliście przynajmniej dobę przed migracją TTLi na wpisy A forum.satkurier.pl np. na 300 sekund? Wpisy szybko by wygasły i nie byłoby problemów. Stare forum mogłoby sobie świecić tekstem jak wczoraj, a nowe działać normalnie dla prawie całego internetu :>

Bo po pierwsze sprawa z wszelkimi ustawieniami dns jest chwilowo totalnie skomplikowana, a po drugie dobę przed przenosinami nie wiedziałem o przenosinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z @GieKa. Wg mnie, podpisy powinny być ograniczone do jednego wiersza a dodawanie obrazków - not available!

Niektórzy naprawdę przesadzają z tymi podpisami... g***o mnie obchodzi jaki masz telefon albo Internet, interesuje mnie co masz do powiedzenia na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed stacjami telewizyjnymi znajdują się prefiksy, np. [CP n]. Według mnie są zbędne bo dlaczego mają być tylko platformy cyfrowe. Walnijmy też od razu wszystkie sieci kablowe, które są w naszym kraju. Ale nie o tym chciałem pisać. Jeśli przyjmiemy, że w prefiksach znajdują się tylko platformy cyfrowe to dlaczego brakuje w prefiksach TNK? Można się też zastanowić nad TP, chociaż dla mnie z platformą cyfrową to ma niewiele wspólnego. Co to za platforma, której dekoder trzeba podłączać do internetu (Bóg jeden raczy wiedzieć po co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy powstał pomysł prefiksów, przyjęliśmy taką zasadę, że kablówki pomijamy, chyba wiadomo z jakich względów ;) Nie dość, że jest ich całe mnóstwo, to praktycznie każdy kanał dostępny jest w kablówce (istnieją tylko drobne wyjątki). Zatem ograniczyliśmy się do platform satelitarnych by w jakiś sposób oddzielić te kanały od siebie. Racja, w między czasie ruszyła TnK, Orange i zrobił się bałagan... Myślę, że nie ma sensu rezygnować z prefiksów, choć jeśli Waszym zdaniem byłby to najlepszy pomysł, to zastanowimy się nad tym. W ramach tej nieścisłości, usługi TnK i Orange zostaną usunięte, w sumie nie muszą być, gdy przyjmujemy zasadę, że prefiksujemy tylko konkretne platformy satelitarne w Polsce. Ale mimo to czekamy na jakieś pomysły, bo nie ma to jak "burza mózgów" - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prefiksów przy nazwach stacji, to jak dla mnie mogą zniknąć, bo jak ktoś nie wie w jakiej platformie jest dany kanał, to niech wejdzie na stronę danej platformy i sprawdzi czy kanał jest w jej ofercie - w czasach internetu to chyba żaden problem, a tak to "czemu nie ma tego, a jest to" itp. :|

Można się też zastanowić nad TP, chociaż dla mnie z platformą cyfrową to ma niewiele wspólnego. Co to za platforma, której dekoder trzeba podłączać do internetu (Bóg jeden raczy wiedzieć po co).

Czyli co, n też nie jest platformą, bo żeby słuchać stacji radiowych na dekoderze n-ki, też trzeba podłączyć dekoder do internetu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP nie jest platformą satelitarną, więc olać ich, natomiast Orange jest, chociaż są dziwni bo dublują prawie wszystkie kanały zamiast je kulturalnie wziąć od kogoś. Poza tym w ogóle się nie reklamują i są w głębokim cieniu i dalekim tyle w stosunku do reszty bo nie mają tak naprawdę kompletnie nic do zaoferowania. Żadnych kanałów na wyłączność, żadnych kanałów HD, nic z tych rzeczy - jedynym kanałem który jest u nich a nie ma go nigdzie indziej jest MTV Dance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do prefiksów przy nazwach stacji, to jak dla mnie mogą zniknąć, bo jak ktoś nie wie w jakiej platformie jest dany kanał, to niech wejdzie na stronę danej platformy i sprawdzi czy kanał jest w jej ofercie - w czasach internetu to chyba żaden problem, a tak to "czemu nie ma tego, a jest to" itp. :|
Można się też zastanowić nad TP, chociaż dla mnie z platformą cyfrową to ma niewiele wspólnego. Co to za platforma, której dekoder trzeba podłączać do internetu (Bóg jeden raczy wiedzieć po co).

Czyli co, n też nie jest platformą, bo żeby słuchać stacji radiowych na dekoderze n-ki, też trzeba podłączyć dekoder do internetu :]

n i tak pójdzie na dno.

Orange nie można nazwać platformą satelitarną, skoro do korzystania z jej oferty niezbędne jest podłączenie do internetu. TnK też nie jest platformą, ale zwykłą ofertą prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo dodawać...

Dobrze by było dodać TNK, Orange, a nawet MTV czy cokolwiek innego co można nabyć w formie abonamentu czy pre-paid, jednak prefix byłby nieprzyzwoicie obszerny, nazwa kanału weźmie się jeszcze nie zmieści. ;)

MTV to w sumie "zagraniczne" ale były kiedyś zamysły aby wprowadzić prefixy i w innych działach, nie koniecznie o znaczeniu i przeznaczeniu o jakim tutaj mówimy.

Kablówki są także uwzględniane, jest [K] ale tylko przy tych stacjach, które są dostępne wyłącznie w kablówkach (aby zakomunikować, że jednak gdzieś są).

 

Jestem przeciwny likwidacji, jednak jakieś tam zadanie spełniają, a i pewnie wiele osób się do nich przyzwyczaiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TNK powinna znaleźć się w prefiksach. Co do Orange nie mam wyrobionego zdania bo dla mnie to nie platforma.

Czyli co, n też nie jest platformą, bo żeby słuchać stacji radiowych na dekoderze n-ki, też trzeba podłączyć dekoder do internetu

Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem

jeśli program jest na wyłączność w jednej z platform taki prefiks jest przydatny,

natomiast jeśli program jest w ofercie kilku platform lub co gorsza we wszystkich - taki prefiks jest bez sensu.

 

Platforma TP/Orange reklamuje się we własnych "mediach".

Wystarczy mieć telefon lub internet z tepsy. Razem z rachunkiem przychodzą ulotki, oraz telefony z propozycjami tv co jakiś czas się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety forum mimo zmiany serwera pech nie opuszcza. Już po raz kolejny po tym jak wcisnąłem WYŚLIJ gdy chciałem dodać swój post pojawiło się: Fatal error: Out of memory (allocated 4718592) (tried to allocate 122880 bytes) in /home/admin/domains/forum.satkurier.pl/public_html/includes/utf/utf_tools.php on line 831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...