Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i prawidłowo. Serial został wyprodukowany w formacie 4:3 i tak go należy oglądać, a nie rozciągać obraz.

Jemu chyba chodziło o umieszczenie logotypu na polu audycji, a nie pasach.

 

Poza tym, ja to rozumiem, bo kanał HD to rozdzielczość 1080i, więc 16:9, a nie 4:3, więc w takiej nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było i powinno w sumie być że kanały SD idą w zmiennym formacie, a HD w sztywnym. (nie ma co, leci rozciągnięty Krawczyk w Miodowych Latach a na logo HD :rofl: ). U mnie w kablówce jeszcze nowości w HD nie ma. Jak dla mnie, stacja w porządku, powinni jednak nieco urozmaicić ramówkę. Teraz gdy stacja nie będzie już polonijna to będą mogli zrezygnować z powtórek np. Wydarzeń na rzecz jakichś seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kolejna zmiana w ramówce Polsatu 2! W miejscu Trudnych spraw od przedwczoraj bodajże po 1:25 są Pielęgniarki. Program telewizyjny, jak i EPG, jednak pozostały bez zmian, a w blokach reklamowych niczego nie zapowiadano. Jedynie Nieprawdopodobne, a jednak z 19:00 często reklamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

O, proszę. Polsat 2 stawia na filmy wieczorami. W miarę ich decyzja jest do zaakceptowania. Bo ileż powtórek seriali czy programów serwować nam będą :P

A co do filmowego repertuaru, to powinno się sugerować, że to będą filmy nadawane na Polsacie Film lub ATM Rozrywce, a może filmy puszczane w TV 4 albo TV 6? Cóż, zobaczymy co z filmów będzie miał Polsat 2 do zaoferowania ;)

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradokumenty tylko nudzą, tak samo seriale typu Kiepscy czy Miodowe lata... Ale filmy na Polsat 2 wolę jak najbardziej :) Ale powtórki ''staroci'', np. Miodowych lata albo starsze odcinki paradokumentów wkurzają mnie trochę. Powinien się trochę Polsat 2 ''uatrakcyjnić'', i dzięki emisji filmów wieczorami, ale również z czymś innym, np. audycjami/transmisjami sportowymi, ewentualnie jakieś programy z anten tematycznych(nie mam na myśli programów/seriali puszczanych na tzw. ''klonach'' P2 typu ATM czy TV 4 albo TV 6, już prędzej te z Polsat Cafe lub Polsat Play)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą te same filmy, które miały już swoją premierę na głównym Polsacie. Tak, czy inaczej w końcu Polsat 2 staje się mniej polonijny.

Przecież ten kanał już nie jest polonijny, odkąd wystartował Polsat One.

 

A zmiany nie będą jakieś wielkie, bo tylko dwa filmy, po 21:00 i po 23:00. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bo za mało syfu jest w Polsacie 2, jeszcze z Czwórki by mieli dać... niee, myślę że jednak aż tak wielkich zmian nie będzie. A skoro Wydarzenia kończą się tam o 20:40, to albo te filmy będą się zaczynać tuż po programie, albo te 20 minut będzie wypełnione np. skeczami z Kabaretonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest praktycznie normalne. Tyle tylko że nie zawsze te odcinki są nadawane po kolei, a z tego co widzę w programie, to tak też nie będzie i tym razem, bo jutro będzie odcinek 10. Przy czym niektóre strony z programem podają w ogóle inne numery (dzisiaj na przykład był 182 wpisany w ramówce, ale tytuł był z pierwszego odcinka). I takie puszczanie nie po kolei może już być dziwne. Ostatni raz emitowano odcinki w odpowiedniej kolejności gdzieś od marca 2015 w paśmie popołudniowym, potem jak doszli do tych realizowanych w 16:9, to chyba ze 4 razy zaczynali dopiero od "Tryptyku Dolnośląskiego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...