Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie reklamy pojawiły się dużo wcześniej. Na pewno w 2007 roku już były. Zaś wśród teledysków emitowanych na przełomie lat 7/8 znalazły się m.in.:

Krzysztof Krawczyk - Życie jak wino

Natalia Kukulska - Sexi Flexi

Jeden Osiem L - Wierzyłem tak

Kukiz & Yugopolis - Miasto budzi się

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od 20 lutego Gliniarze pon - piątek 19:00 

 

Szczerze myślałem ze zastąpi 2 z 3 odcinków Malanowskiego i będzie o 18:00 o 19:00 Idealnie by pasowało dać Pielęgniarki i odcinki równoczesne do tych na Polsacie to samo z Dlaczego ja? i Trudne sprawy. A tak wogóle to mogliby dac w P2 popularne paradokumenty z TV4 własnie wieczorem od 20:45 a najlepiej od 20:00 dac sobie spokój z Wydarzeniami jesli juz dac je na Super Polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Homer Simpson

Mnie ciekawi, co jeszcze robią powtórkowe "Wydarzenia" w Polsacie 2. Przecież ten kanał jest od 1,5 roku tylko w Polsce, więc nie będzie żadnego problemu, jak się go połączy z ATM Rozrywką i przyjmie się ramówkę a'la TVN 7, a może jeszcze trochę lepszą. Takie AoK, paraśmieci czy dawne seriale można dawać rano, później seriale zagraniczne i produkcje własne, a późnym wieczorem filmy.

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, co jeszcze robią powtórkowe "Wydarzenia" w Polsacie 2. Przecież ten kanał jest od 1,5 roku tylko w Polsce, więc nie będzie żadnego problemu, jak się go połączy z ATM Rozrywką i przyjmie się ramówkę a'la TVN 7.

Można tylko pomarzyć o takim połączeniu, a szkoda. Polsat 2 z mniejszą ilością powtórek, serialami i filmami zagranicznymi byłby dużo lepszy niż to coś co mamy teraz.

 

Zawsze można zmienić nazwę kanału na Polsat Seriale i puszczać tylko seriale, z TV4 zrobić Polsat 2, a z TV6 Polsat 3, ale to tylko luźne propozycje.

To nie wypali. Za dużo kombinowania. Co najwyżej można Super Polsat zmienić w kanał typu Puls 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Polsat 2 ma potencjał. Z tym połączeniem wzorowałem się na wizjach @dustmana. Mogliby wtedy powalczyć o widzów Pulsu 2 lub TVN 7. Obecny stan P2 to anomalia stacji a nie prawdziwą telewizja.

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma kilkanaście kanałów. Polsat 2 jest drugim tylko z nazwy. Ciekawszym kanalem jest Super Polsat, gdzie są atrakcyjne treści jakiekolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...