Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Homer Simpson

Nie zapomniałem. Ale.. TV 4 i TV 6? TV 4 nie ma nic ciekawego w ramówce (oprócz Galieo, fajne są tam też kultowe bajki), ten ich "hitowy" serial, też nie powala. A TV 6? Niby odgrzewane Miodowe Lata mają walczyć z takim Housem na 7? Dla mnie mogliby spokojnie 6 zlikwidować, a Polsat 2, ATM i 4 połączyć. Czwórka i Szóstka od czasu przejęcia przez Polsat, stały się powtórkowym ochłapem a' la Polsat 2.

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, co jest w tym takiego śmiesznego. Te paradokumenty nigdy nie wnosiły żadnej wartości a także nie odwierciedlały prawdziwych, ludzkich problemów. Ciągła emisja tych syfów na Polsacie dobitnie pokazuje, że Solorz nie ma pomysłu na te dwadzieścia parę kanałów. Ich oglądanie to tylko strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Polsat 2 wyemitował o 15:30 i właśnie emituje słynny odcinek "Trudnych spraw" z Darkiem :D Niedługo też pojawi się pewnie inny znany z wygraną w Lotto. Tych odcinków nie ma na Ipli.

Wielu odcinków nie ma w IPLA, bo tam zamiast udostępnić wszystko od 1., to dali od którejś setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest w tym takiego śmiesznego. Te paradokumenty nigdy nie wnosiły żadnej wartości a także nie odwierciedlały prawdziwych, ludzkich problemów. Ciągła emisja tych syfów na Polsacie dobitnie pokazuje, że Solorz nie ma pomysłu na te dwadzieścia parę kanałów. Ich oglądanie to tylko strata czasu.

Może i nic śmiesznego, ale nie da się ukryć że swego czasu wątek Dariusza adorującego kobietę za pomocą - jak by tu ująć - niekonwencjonalnych metod (:lol2:) był w Internecie bardzo popularny.

 

Co do wartości paradokumentów - a czy one mają mieć jakąkolwiek wartość? Typowy polski widz z braku laku włączy to co wpisuje się w koncepcję kontentu "lekkiego, łatwego i przyjemnego". Ponadto Polsat i TVN które tak namiętnie katują paradokumentami są stacjami komercyjnymi i zarabiają na tym, na co jest największy popyt. Jakość jest na rynku telewizyjnym, szczególnie nastawionym na pieniądze z reklam, sprawą drugorzędną.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i zastanawia mnie właśnie z jakiego powodu tak jest. Podobnie np. też na VOD TVP nie ma wszystkich odcinków "Barw szczęścia" czy "M jak miłość", a dopiero od któregoś tam. Może jest to związane jakoś z licencją.

Jak to? Przecież M jak miłość oglądałem jeszcze niedawno od 1. odcinka i zatrzymałem się na 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz patrzę, to rzeczywiście "M jak miłość" zostało uzupełnione, ale nie w całości, brakuje niektórych odcinków. Jest 26 stron, a na każdej po 50 odcinków (na ostatniej stronie jest 48), co daje 1298, a wszystkich jest 1347. Także trochę brakuje. Tyle w temacie, żeby nie robić off-topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Nowe logo zmienić tą nazwę a nie nowe logo. Zrobić z tego kanał premium to jakiś bezsens by drugi kanał z nazwy był kodowany. Polsat 2 do NTC jako uzupełnienie Polsatu. Zamienić Super Polsat z Polsat 2 pierwszy premium drugi ogólny a kanał. Dać w NTC kanał który będzie nadawał programy z kanałów tematycznych. 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...