Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nominowani byli z myślą o takich abonentach, którzy oglądają te podstawowe kanały. Myślicie, że gdyby zostali nominowani Rafal Wolski, Leszek Orłowski, Adam Marchlinski, Tomasz Włodarczyk czy Tomasz Lach to oni by ich znali? Wątpię.

 

Dokładnie. Zresztą jedna osoba na Twitterze napisała "bezsens dla mnie, czym Babiarz zasłużył? panowie @AdamBadziak @MickFialkowski @Grzegorz_GP trzymają wielki poziom kupując coraz to nowszych kibiców, do tego gdzie nominacje dla ludzi z @Kol_w_Eurosport panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego ? tak samo zasłużyli."

 

PS: To jest pisownia oryginalna, dlatego jest z nazwami kont Twitterowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominowani byli z myślą o takich abonentach, którzy oglądają te podstawowe kanały. Myślicie, że gdyby zostali nominowani Rafal Wolski, Leszek Orłowski, Adam Marchlinski, Tomasz Włodarczyk czy Tomasz Lach to oni by ich znali? Wątpię.

"Przemysław Babiarz, zapraszam na informacje sportowe w TVP" - mówi samo za siebie. Ludzie głosujący kojarzą go ze sportu o 20, pomiędzy Wiadomościami a Pogodą. Albo ze studia mundialu :P

 

Ten post chyba wyczerpał temat. 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu nie traktowałbym plebiscytu Telekamer zbyt poważnie. Szczególnie jeśli chodzi o kategorie: 'najlepszy komentator', 'najlepszy kanał sportowy'. Szkoda czasu na wasze spory i utarczki. Ten plebiscyt nie jest tego wart :) Jego wyniki trzeba przyjąć jako ciekawostkę i... zapomnieć.

 

 

Chociaż akurat Przemek to fajny dziennikarz

Zawsze miałem do niego słabość.

 

Osobiście to jeden z moich ulubionych komentatorów/dziennikarzy od... zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze wisłok, że dla równowagi nie zgadzasz się z tym co z kolei ja piszę, bo mogę pisać spokojnie, nie jestem Twoją kopią na forum. Moje pisanie ma większy sens, niż tylko powielanie i propagowanie Twoich myśli, jak robią inni. Bardzo to mnie cieszy. Pisałem o Podkarpaciu i Podlasiu, bo tam jest najbardziej tradycyjny, konserwatywny podział ról. Facet pracuje, kobieta w domu, więc z tego wnioskuję, że może być najwięcej gospodyń - a jeśli tak to nie [beep]gi, bo ich tam nie ma prawie wcale. To że Kurzajewski był na liście nie znaczy, że należało na niego głosować. Wina była po obu stronach. A przyznanie PS nagrody po tym, jak zakodował MŚ w siatkówce też wygląda niesmacznie.

Po pierwsze nie rozumiem kompletnie twego wywodu.Nie wymagam by ktokolwiek powielał moje posty, po co mi tak marne kopie :lol2: Jednak jedno trzeba sprostować. Ten kto wygrywa daną kategorię trzy razy razy dostaje w kolejnym roku złotą telekamerę. Polsat Sport wygrał w poprzedniej edycji po raz trzeci telekamerę, więc z automatu otrzymał złotą telekamerę. Polsat Sport nie dostał nagrody w wyniku głosowania widzów w tym roku.

Przemysław Babiarza miałem z kolei okazję spotkać osobiście- przesympatyczny, inteligentny gość, choć niestety ostatnio biegi narciarskie komentuje słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest,ale wszystko co napiszesz to po prostu trafione w "10"...

Tak pisałeś do innego forumowicza. Na szczęście do mnie nigdy pewnie tak nie napiszesz. Co do Babiarze, to też nie miałem zastrzeżeń jako do komentatora, do człowieka bardziej. Potrafi słuchać, nie przerywa rozmówcy. Sam się dziwię, że się tak nieraz gubi w biegach - czyżby wirus pt. Jóźwik tam się wiecznie unosił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli użytkownik napisał wszystko co sam chciałem napisać to tak napisałem. Nie widzę w tym nic złego. Na szczęście?? To twoja sprawa, nie wiem co masz do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Czytatałem, ale napiszę w tym wątku bo po części pasuje do tego wątku. :wink:

 

Kurzajewski może nie komentuje zawoodów z dziupli, ale prowadzi studia skoków, lekkoatletyki, czy kolarstwa, a tam też w pewien sposób komentują.

 

panowie @AdamBadziak @MickFialkowski @Grzegorz_GP trzymają wielki poziom kupując coraz to nowszych kibiców tak samo zasłużyli.

 

PS: To jest pisownia oryginalna, dlatego jest z nazwami kont Twitterowych :)

 

No właśnie, zwłaszcza Grzegorz Jędrzejewski i Michał Fiałkowski komentują z wielką pasją, i gigantycznymi emocjami, zwlaszcza przy MotoGP i im właśnie należała sie nominacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z otwartym Polsatem na żywo nie ma szans, ciężko też pewnie z transmisjami live w Polsacie Sport News, choć i tak chicałbym, że chciaż Polsat Sport/Polsat Sport Extra to pokazywał bo mają najlepszych komentatorów i są chociaż szanse na retransmisje w Polsacie lub Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co będzie z moją ukochaną Formułą 1 ? Tylko PS jak ostatnio, czy też otwarty Polsat? Pytam gdyż już zbliża się marzec i chciałbym wiedzieć jak to będzie wyglądało.

 

Najpewniej zostanie w Polsacie Sport, bowiem innych stacji bądź nie stać, bądź nie są zainteresowane prawami. Natomiast powrót F1 do otwartego Polsatu jest wątpliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co będzie z moją ukochaną Formułą 1 ? Tylko PS jak ostatnio, czy też otwarty Polsat? Pytam gdyż już zbliża się marzec i chciałbym wiedzieć jak to będzie wyglądało.

 

Najpewniej zostanie w Polsacie Sport, bowiem innych stacji bądź nie stać, bądź nie są zainteresowane prawami. Natomiast powrót F1 do otwartego Polsatu jest wątpliwy.

Nie bądź taki pewien, nc+ już rok temu było zainteresowane prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co będzie z moją ukochaną Formułą 1 ? Tylko PS jak ostatnio, czy też otwarty Polsat? Pytam gdyż już zbliża się marzec i chciałbym wiedzieć jak to będzie wyglądało.

 

Najpewniej zostanie w Polsacie Sport, bowiem innych stacji bądź nie stać, bądź nie są zainteresowane prawami. Natomiast powrót F1 do otwartego Polsatu jest wątpliwy.

Nie bądź taki pewien, nc+ już rok temu było zainteresowane prawami.

 

Tak byli zainteresowani, że Małkowski nie kupił praw do F1 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...