Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doczekać się nie mogę kiedy zobaczę i usłyszę Roberta z kamerą w samochodzie i jego pilota :)

Jeżeli Polsat WRC potraktuje tak jak F1 to mogę być spokojny.

WRC zyska również "sezonowców", F1 zyskała "sezonowców" i gdy odszedł Robert "sezonowcy" odeszli razem z nim.

 

PS. dla Canal+ liga francuska jest zdecydowanie ważniejsza niż włoska. chociaż dla mnie włoska bardziej atrakcyjniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska zdecydowanie jest atrakcyjniejsza niż francuska. To bez dwóch zdań.

W czym francuska liga jest atrakcyjna? Tak nie ma nawet emocji, tej atmosfery, tylu szlagierów co we włoskiej lidze :)

W każdym tygodniu we włoskiej są ciekawe mecze, we francuskiej grają ogórki z PSG. Monaco już pokazało gdzie jej miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby nie ten temat, ale totalnie się z tym nie zgadzam. Wystarczy zresztą zobaczyć ile drużyn z Francji i Włoch gra dalej w Lidze Mistrzów. Dlatego ze względu na sympatię do @Projekt Alf jestem w stanie pogodzić się z utratą praw do Serie A na rzecz Polsatu Sport, tym bardziej, że tej jakże "atrakcyjnej" ligi nie mogę oglądać- drażni mój poziom estetyzmu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów nie jest wyznacznikiem silnej ligi. Popatrz kolego na ligę angielską. Tam dostają wszyscy baty od początku poza Chelsea. Tylko Chelsea dochodzi do półfinałów ale tam i tak dostaje od drużyn z hiszpanii.

LM i LE, popatrz ile drużyn hiszpańskich tam jest i jak większość z nich bez problemu dociera do finałów. I to ma być wyznacznik silnej ligi? Nie. Bo w warunkach domowych Anglicy grają kapitalnie między sobą, zaś w Pucharach mają na nich patent i koniec.

Tak samo liga francuska, w warunkach domowych grają beznadziejnie, nie podoba mi się ich styl, zaś włosi w warunkach domowych grają ładnie, śmiem twierdzić, że ładniej od Hiszpanów.

 

Ale przy LM każdy gra inaczej, wtedy to już jest zupełnie inna gra. Angielskie zespoły zbierają baty, francuskich w ogóle już nie ma poza PSG, które i tak dostaje lanie od hiszpanów czy Niemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas_k

Co do ligi francuskiej zainteresowanie będzie to jest liga Smokowskiego, i także sam ta liga jest bardzo ważna dla Canal+ jeśli katarczycy nie będą robić problemów zakupem praw.

Smokowski już nie jest szefem, więc ma mało do powiedzenia w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Again - mi futbol hiszpański też nigdy nie przypadał do gustu. Prawdziwa definicja nudy. Jeszcze teraz w dobie tiki[beep]i.

 

//

 

Prawami do WRC jestem zachwycony. Natomiast ciekawi mnie ile meczów 1. ligi będzie pokazywanych na polsatowkich antenach i jakie to będą anteny. Przydałby się ten Polsat Weekend, eh.

 

A co z tymi obiecanymi przez Borka prawami do poważnej piłki? Mam rozumieć, że Mati miał na myśli to ti mobajlowe zaplecze? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słowa dotyczące przetasowania na rynku w związku z ekstraklasą wynikają z faktu że koncern posiadający prawa do ekstraklasy w swoich zapowiedziach sprzedawać chce konkretne pakiety meczów dostosowane do wykładanej kasy przez operatorów :brawo: - oczywiście nc+ może kupić full, ale z całą pewnością nie uczynia tego tak jak w latach 2011/2015 - kiedy to prawa ma nc+ i ochłapy odstrzedali do CP na lata 2011/2014 Zwyczajnie z zapowiedzi wynika że prawa zostaną podzielone a nie sprzedane na wyłaczność do jednego dystrybutora medialnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słowa dotyczące przetasowania na rynku w związku z ekstraklasą wynikają z faktu że koncern posiadający prawa do ekstraklasy w swoich zapowiedziach sprzedawać chce konkretne pakiety meczów dostosowane do wykładanej kasy przez operatorów :brawo: - Carlo oczywiście nc+ może kupić full, ale z całą pewnością nie uczynia tego tak jak w latach 2011/2015 - kiedy to prawa ma nc+ i ochłapy odstrzedali do CP na lata 2011/2014 Zwyczajnie z zapowiedzi wynika że prawa zostaną podzielone a nie sprzedane na wyłaczność do jednego dystrybutora medialnego

A,kto miał by niby wejść i przetasować nasz rynek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt rynku nie przetasuje. Ta firma, która sprzedaje teraz prawa to korporacja. A dla nich największa jest kasa. I nie liczy się gdzie pójdą prawa, tylko liczy się kto da najwięcej. Nawet jak TV Trwam dawałaby zdecydowanie więcej od Canal+ to tam prawa pójdą.

Na obecną chwilę do Polski nikt nie wejdzie, największą ilością kasy dysponuje nc+, więc ani Eurosport, ani Polsat nie zagrozi im.

 

Co do rajdów WRC po wczorajszym komunikacie na forach różnych odbyła się niezła dyskusja. Ludzie jak w amoku dowiadują się co to w ogóle jest z czym to się je, bo usłyszeli, że Kubica tam będzie jeździł.

Tak więc 80% oglądających WRC przybędzie i będą to sezonowcy tylko dlatego, że jeździ Kubica. Z tej garstki ludzi wykształci się garstka która pokocha WRC, ale większość z nich gdy Robert odejdzie ona odejdzie z nim. Z F1 tak było. Dzięki Robertowi w F1 zakochała się garstka ludzi, ale wiele odeszło co pokazują statystyki ile to sezonowców miało F1 gdy jeździł Robert a ilu odeszło.

 

Moim zdaniem WRC jeżeli będzie miało niezłą oglądalność to rajd pokażą w otwartym Polsacie dla promocji. Rajd Polski mogliby dać w otwartym dla promocji kraju i tej dyscypliny. Jeżeli Robert będzie odnosił sukcesy wtedy Polsat zarobi na tym WRC, kibiców przybędzie i biznes będzie się kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największą ilością kasy dysponuje nc+, więc ani Eurosport, ani Polsat nie zagrozi im.

 

A kto mówi o jakimkolwiek zagrożeniu nc+? To, że ekstraklasa zostanie w Canal+ jest pewne jak to, że słońce wstaje rano. Pozostaje pytanie GDZIE JESZCZE wyląduje ekstraklasa, bo to, że nie będzie wyłączności również jest praktycznie przesądzone. Będzie ok. 6 pakietów. Od wszystkich meczów w kolejce, aż do tych 4 na sezon. W grę wchodzi na pewno Eurosport, TVP i solorze. Wątpię, aby do gry weszły jakiekolwiek FOXy, Araby czy jakieś Sportkluby. Canal+ na pewno zaoszczędzi na prawach ekstraklasy, gdyż zakończyła się wyłączność, czyli cena praw spadła. Tym lepiej - większa szansa, że przedłużą pozostałe ligi.

 

P.S. Najważniejsze, aby zlikwidowali mecz w poniedziałek, bo to najgłupszy pomysł ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC oglądało się super :) Kosmiczny comeback króla WRC - Sebastiana Loeba. Czekam na kolejne transmisje.

 

//

 

Jestem w stanie zrozumieć, że mecz Napoli - Udinese rozpoczął się kilka minut po pierwszym gwizdku, ale kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć baaaaardzo słabego przygotowania merytorycznego komentatorów do tego jak i pozostałych spotkań Coppa Italia. Cytuję klasyka ze strony 816 tegoż tematu:

I to ma być profesjonalizm?! :roll: Ci ludzie są u mnie skończeni po dzień ostateczny.

jw.

 

Wprawdzie TimesSquare odniósł się do innej kwestii i ja jego zdanie wyrwałem niejako z kontekstu' date=' ale jak ulał pasuje ono do tego co w ostatnich dniach wyprawiali komentatorzy Polsatu przy okazji meczów 1/8 finału Pucharu Włoch.

 

Dyletanctwo, fuszera, amatorszczyzna, partanina, ignorancja, improwizacja i tym podobne słowa cisną mi się na usta.

 

Co za totalne dno. Naprawdę dziwię się Marianowi Kmicie, że on przechodzi nad takim komentarzem swoich pracowników do porządku dziennego. Fatalnie to o nim świadczy. Z każdą kolejną transmisją tracę do niego jak i do jego pseudo redakcji sportowej resztki szacunku.

 

Nie chcę mi się już powtarzać tych wszystkich bzdur jakie usłyszałem z ust polsatowskich amatorów i tylko zacytuję jeden z ostatnich, a zarazem licznych lapsusów Pana Cezarego Kowalskiego jaki wczoraj usłyszałem: "Stadion São Paulo" (w odniesieniu do nazwy stadionu Napoli) i tym podobne chochliki słowne, opinie prosto z d... :censored: , poprzekręcane-błędne informacje nt. drużyn, transferów + Kowalczyk z przepitym głosem a'la komentarz prosto z jakiegoś pubu... Wojtuś nie zdążył wyleczyć kaca?

 

Przedwczoraj jeszcze Piotr Przybysz, który kolejny raz nie dał mi absolutnie żadnego powodu bym sądził, że on do tej transmisji się przygotował - że przeczytał choć jednego newsa (jakiegokolwiek). Komentarz prawie całkowicie lakoniczny, zdawkowy, ospały, wręcz nudny. Facet sprawia wrażenie kogoś kto absolutnie nie przejąłby się nawet meczem pokroju tego z 2005 roku (Liverpool - Milan) gdyby spotkał go ten zaszczyt jego skomentowania. Taka paplanina sztuka dla sztuki, ot tak żeby zabić czas, żeby zleciał jak najbezboleśniej i można było udać się na bezpieczny spoczynek w domowym zaciszu.

 

A na dokładkę zabójcza konfiguracja: Lepa - Łapiński, Kołtoń - Łapiński. Czyżby moje pesymistyczne wizje się spełniły i Tomuś (ciepłe kluchy) dorwał jakiś etat? Niech nas, telewidzów ręka pańska przed nim broni. Toż to jakieś nieporozumienie zupełne. Chociaż w sumie byłoby to nawet logiczne - przeciętny ekspert i współkomentator wzmacnia przeciętną redakcję... sportową to za dużo powiedziane więc może zostańmy przy przeciętnej redakcji piłkarskiej żeby nie urazić Pana Pindery i innych wysokiej klasy komentatorów. Tak czy siak scyzoryk w kieszeni się otwiera gdy widzi się i słyszy Łapińskiego na antenie Polsatu. Tylu zdolnych młodych ludzi się marnuje, eh...

 

Idziemy dalej. Kołtoń... przecież każdy jego występ komentatorski to jedna wielka kalka. Lustrzane odbicie jego poprzednich "wyczynów" komentatorskich. Statystyki Poldiego w reprezentacji Niemiec (bo oczywiście nie mogło zabraknąć wątków Bundesligowych, Kickera i innych fanaberii naszego naczelnego "miłośnika włoskiego futbolu") to ja już znam na pamięć. Serio.

 

Poldiego Pan Roman zna, ale ekscentrycznego właściciela Samdporii (którego każdy kibic calcio znać powinien) Pan Roman już nie zna. Przedwczoraj kamera (nieprzypadkowo) pokazywała szalonego Massimo Ferrero chyba z milion razy, ale RoKo za każdym razem celowo zmieniał temat. Nie raczył nawet podpytać w przerwie kim jest ten facet...

 

Lepa? Wypadł najlepiej. Tylko co to za zaszczyt... być jednookim królem w królestwie ślepców... eh :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze WRC cud malina :)

Idealnie połączenie 3 komentatorów na raz, świetnie się słuchało tych Panów, relację również świetnie się oglądało, dużo emocji już na starcie :)

Dla mnie było więcej emocji niż w F1 i nie ze względu na Kubicę, ale ze względu że wparło mnie w fotel chętnie będę oglądał następne transmisje :)

 

WRC ma kibica więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, najdłuższy dzień zmagań, to trzy nowe oesy w Alpach Wysokich i północnym regionie Isere. Każdy z nich będzie pokonywany dwukrotnie.

 

Col de Turini – kluczowy punkt ostatniego dnia

 

Po dwóch porannych, sobotnich oesach w okolicy Gap, w tym liczącej 51,7 kilometra próbie z Lardier et Valenca do Faye, załogi wrócą do Monako przez kultową trasę z Sisteron do Thoard.

 

Niedzielny, ostatni etap, tradycyjnie prowadzi przez Alpy Nadmorskie nad Monako, w tym legendarną przełęcz Col de Turini. To jedno z najsłynniejszych miejsc w kalendarzu WRC, które każdego roku przyciąga na trasę tłumy kibiców.

 

Poza dwoma przejazdami przez Turini, na niedzielę zaplanowano także dwa przejazdy przez próbę Col St Jean – St Laurent. Drugi z nich odbędzie się jako transmitowany na żywo Power Stage z dodatkowymi punktami do klasyfikacji generalnej dla najszybszej trójki.

 

Po minięciu linii mety załogi wrócą do Monako, gdzie popołudniu, na Placu Pałacowym, książę Albert wręczy trofea zwycięzcom i zdobywcom podium.

 

Mam nadzieję, że Polsat zacznie każdy dzień na żywo pokazywać ;) Bo dzisiaj piątek i kolejne Oesy. Sobota również ciekawa, niedziela również.

Rozumiem, że komentatorzy codziennie nie mogą komentować, ale jeżeli okaże się, że do WRC przybyło dużo kibiców i oglądalność zadowala to liczę na soboty i niedziele na żywo :)

Dziś piątek wszyscy w pracy, więc komentowanie na żywo jest nieopłacalne chyba. Dobrze, że chociaż podsumowanie zrobią, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało :)

 

PS. Możliwe jest, że WRC nie transmituje na żywo w piątki i soboty oesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC oglądało się super :) Kosmiczny comeback króla WRC - Sebastiana Loeba. Czekam na kolejne transmisje.

 

//

 

Jestem w stanie zrozumieć, że mecz Napoli - Udinese rozpoczął się kilka minut po pierwszym gwizdku, ale kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć baaaaardzo słabego przygotowania merytorycznego komentatorów do tego jak i pozostałych spotkań Coppa Italia.

 

 

 

 

Przedwczoraj jeszcze Piotr Przybysz, który kolejny raz nie dał mi absolutnie żadnego powodu bym sądził, że on do tej transmisji się przygotował - że przeczytał choć jednego newsa (jakiegokolwiek). Komentarz prawie całkowicie lakoniczny, zdawkowy, ospały, wręcz nudny. Facet sprawia wrażenie kogoś kto absolutnie nie przejąłby się nawet meczem pokroju tego z 2005 roku (Liverpool - Milan) gdyby spotkał go ten zaszczyt jego skomentowania. Taka paplanina sztuka dla sztuki, ot tak żeby zabić czas, żeby zleciał jak najbezboleśniej i można było udać się na bezpieczny spoczynek w domowym zaciszu.

 

A na dokładkę zabójcza konfiguracja: Lepa - Łapiński, Kołtoń - Łapiński. Czyżby moje pesymistyczne wizje się spełniły i Tomuś (ciepłe kluchy) dorwał jakiś etat? Niech nas, telewidzów ręka pańska przed nim broni. Toż to jakieś nieporozumienie zupełne. Chociaż w sumie byłoby to nawet logiczne - przeciętny ekspert i współkomentator wzmacnia przeciętną redakcję... sportową to za dużo powiedziane więc może zostańmy przy przeciętnej redakcji piłkarskiej żeby nie urazić Pana Pindery i innych wysokiej klasy komentatorów. Tak czy siak scyzoryk w kieszeni się otwiera gdy widzi się i słyszy Łapińskiego na antenie Polsatu. Tylu zdolnych młodych ludzi się marnuje, eh...

 

 

Nic dodac nic ująć. Jak zwykle się zgadzamy. Przybysz to była katastrofa. Ale już tydzień temu podczas meczu Juve - Hellas mnie wkurzył, nie mial nic do powiedzenia a zagłuszał wspaniały hymn Juventusu przy którym zawsze mam ciary jak go śpiewają, ale przez jego "bla bla bla" nie dało się go w spokoju wysłuchać, bo musiał jakies statystyki, miejsca w tabeli i inne nikomu nie potrzebne rzeczy przytaczać...

Przy meczu Fiorentiny tak jak mówisz przechodził ludzkie pojęcie, kończył mecz już w 10min, nie dało się go słuchać, za karę dali mu ten mecz czy co ?Traktował to jak najgorsze zło nie dając widzowi żadnej satysfakcji, że ktoś przytozcy jakąś dygresje, ciekawostke, oni tylko liczby liczby przekazują, a nie jestem na tyle głupi żeby nie wejśc sobie w tabelę i poanalizowąc kto gdzie się znajduje.. a co mnie też zreszta obchodzi że przez 56 lat jedni nie wygrali z drugimi ?

 

Łapiński to o wloskiej piłce nie ma żadnego pojęcia ! Oni go tam wzięli tylko by jakies niuanse taktyczne mówił, i wytyka błędy obrońcom, że ten źle sie ustawił, ten złamał linie spalonego, ten o metr za daleko i jak tak mógł w ogole się ustawić, brzmi to strasznie karykaturalnie, że nagle ktoś taki jak Łapiński ocenia sobie najlepsych z Serie A, a pierwszy raz ich na oczy widzi...

Kołtoń też nic ciekawego nie mówi, kiedys myślałem, że on jest jakimś sympatykiem Milanu i calcio ogólnie, tak wynikało z jakiegoś studia przed LM gdy Milan grał z Bayernem albo z Manchesterem Utd. Pamietam jak Borek mu dogryzał, a tu nagle on przyndudza...

 

Lepa dorbze gra na emocjach, fajnie komentuje, ale też pewne braki były zauważalne (teraz już nie pamiętam wszystkiego bo tyle tych meczów przez ostatni czas się obejrzało, że wytknąc wsystko nie sposób, ale przy nim najlepsze wrażenie zostało ;) )

 

Co do Kowalskiego i Kowalczyka, to na temat Kowalskiego zdanie już wiele razy wyrażałem, wg mnie najgorszy komentator tej stacji i tyle, a dostaje te co ciekawsze mecze co chwila...

 

 

//

 

WRC jak najbardziej na plus, fajna relacja, fajny komentarz, rzeczowy, fachowy. Fjanie się słuchało, realizator z WRC fajne materiały też przygotował, te zajawki na zwolnieniu są mega !!

Oby tylko Kubica jeździł tak jak dziś od rana gdy szaleje i wygrywa kolejne OS ! 8)

Oby jak najmniej takich epizodów jak wczoraj....

 

No, ale czekam teraz kiedy potwierdzą wreszcie zakup Formuły 1, która jest dla mnie świętem a WRC jedynie dodatkiem ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...