Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja śledzę 1 ligę i to dobra nowina, choć to się jeszcze okaże, bo Solorz stworzy jeszcze jakiś kanał Polsat 1 liga i kicha :) Kto miał kupić 1 ligę po Orange jak nie Polsat? TVP nie ma co wspominać, NC+ niezainteresowane, a ktoś musiał. Ciekawe ile będzie to meczy, czy podobnie jak na Orange tj. 1 w sobotę i 1 w niedziele o 12 30.

 

A tak swoją drogą wiadomo już coś na temat F1? bo chyba kupili na rok i teraz muszą negocjować albo przedłużyć (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam w ciemno, że będzie to Liga Europejska i jakiś mały pakiecik na mecze Ekstraklasy, który będzie uzupełnieniem meczów 1. ligi, Pucharu Polski i jak zakładam Superpucharu Polski również.

Nie chciałbyś Serie A? Mają już Puchar Włoch, więc czemu nie? Tyle, że trzeba by było głębiej sięgnąć do kieszeni, a to już jest problem. Ja chciałbym zobaczyć jak by pokazywali tą ligę- nowy kanał, ppv :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą wiadomo już coś na temat F1? bo chyba kupili na rok i teraz muszą negocjować albo przedłużyć (?)

 

Jeszcze nic nie wiadomo. Obstawiam, że podobnie jak w zeszłym roku, dowiemy się o wszystkim na ostatnią chwilę, jeśli to Polsat wykupił prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat kupił już Puchar Polski ma teraz, 1 ligę to wątpię ze powalczą o ekstraklase bo jest tam spora konkurencja myślę że zakupienie właśnie 1 ligi jest jakaś rekompensatą jeśli nie udało by się pozyskać praw do ekstraklasy

Cóż jeszcze liga Europy jest wolna.

Żadna stacja też nie pokazuje ligi kobiet, przydałby się chociaż jeden mecz w kolejce, tym bardziej, że nasz zespół grał przecież w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że stacja chce, żebyś wiedział jaki kanał oglądasz. C+ dawał przezroczyste, mało widoczne i potem wielu ludzi nie pamięta na jakim kanale oglądało transmisję. Mnie w ogóle nie przeszkadzają kolorowe loga. Bardziej mnie drażnią loga daleko od rogu ekranu i wyniki meczów w safe area zamiast w lewym narożniku. Tu akurat Polsat w przeciwieństwie do TVP się poprawił z rok temu i teraz oba elementy umieszcza właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce im się pracować? Wstawać rano? Ktoś zaspał? Są leniwi? Dziś od 5:30 miały być półfinały turnieju tenisowego w Sydney. Jeszcze wczoraj późnym wieczorem na stronie internetowej z programem TV tak właśnie było wpisane i nadal tak jest wpisane w wykaz transmisji i komentatorów na dziś. Włączam telewizor o 6:30 i jest tylko plansza. Pomyślałem, że może pada deszcz. Odpaliłem komputer i widzę na live scorze, że grają w najlepsze. Odpalam ramówkę na stronie internetowej a tam już zmienione, że będzie tylko 2. półfinał na żywo a 1. z odtworzenia. Kpina. Na dodatek nie ma podpisu premiera a na Polsacie Sport News w relacji tenisowej z Hobart już jest podpis premiera więc to niekonsekwencja wprowadzająca w błąd. Z resztą turnieju w Hobart też im się nie chciało pokazywać w nocy na żywo ale przynajmniej już wcześniej zapowiedzieli, że im się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...