Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie z tymi domysłami dobrego Polsatu. Po pierwsze ustawa jak wspominał @kunkore, a po drugie to KSW 34 nie ma w rozpisce kogoś kto zachęciłyby ludzi do wykupienia PPV. Nie strzelą sobie w stopę robiąc PPV bo tak rozpowiedział Kmita, właściciele KSW lepiej to przeliczyli. Ostatnią galę KSW widziałem w 2014r. i była to powtórka Materla vs. Silva III :D Trzeba sobie przypomnieć jak wygląda KSW po prawie 2 latach, więc mnie jako widza właśnie zdobyli, a pewnie i nie tylko ja włączę w tym czasie Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak karta walk jest niezbyt atrakcyjna to dają na otwartej antenie. W ostatnim czasie było trochę tych gal KSW- taki Khalidov, Pudzian nie będą walczyć na każdej, Jak będzie gala z ich udziałem będzie PPV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe co zrobią ja Pudzian i Khalidow zakończą karierę? "Wytransferują" z innego sportu jakiegoś podstarzałego sportowca-celebrytę? Jak tak, to już z niecierpliwością czekam na walkę Robert Lewandowski vs. Kamil Stoch w systemie Pay-Per-Viev za jedyne 39.90 ZŁ :lol2: #preczzppv

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak np. taki Błachowicz czy przede wszystkim Joanna Jędrzejczyk dzięki KSW rozwinęli się i teraz są zawodnikami UFC. KSW i Polsat co by nie mówić przyczynili się do rozwoju MMA w Polsce. Można patrzeć na KSW tylko przez pryzmat Pudziana,ale myślę,ze to trochę krzywdzący obraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko! Asia w KSW? Kiedy? Gdzie? Bo nie kojarzę :roll:  Rozwój Janka to widać, szczególnie jak przegrywa z coraz słabszymi zawodnikami, więc do KSW wróci jako weteran UFC :lol2: Jeśli nie macie choć grama pojęcia o MMA to może odpuścicie sobie komentarze. Wiecie dlaczego mam 0 postów w wątku o MiniMini+, czy Republika TV? Bo mnie to nie interesuje i nie zamierzam tam wtrącać swojej opinii. 

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadane kanały sportowe Polsatu mają transmitować wydarzenia (Dotyczy to głównie piłki nożnej), dla których nie ma miejsca w obecnych kanałach. Oczywiście na początku może być więcej transmisji, w celu ułatwienia dystrybucji nowych kanałów w sieciach kablowych. Z tego samego powodu niektórzy oczekują kolejnego kanału od Eleven, czy może nawet Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te programy są typowo stworzone na UEFA Euro 2016. Dlatego od dawna ich nie uruchamiają, bo by rzeczywiście nie mieli co pokazać. Będzie impreza to się chwilę wcześniej je uaktywni. Oczywiście dotychczasowe wystarczają, więc te programy po kilku miesiącach po Euro się wygasi - tak jak Polsat Futbol. Przecież wystarczy PSN HD i już wszystkie transmisje dublowane w PS i PSE przestają być potrzebne. Polsat miałby 3 niezależne w transmisjach kanały sportowe. Nie wyobrażam sobie, żeby Polsat miał ich regularnie 5 przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz priorytetów Polsatu?? Tam mecz polskiej drużyny w cymbergaja będzie ważniejszy niż mecz bez udziału Polaków. Jak jest to jeszcze mecz siatkówki to dla Polsatu świętość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie oglądam AMBER CUP 2016 na Polsacie Sport Extra i w Słupsku była ciekawsza ta impreza.

Tak na sekundkę jeszcze wrócę do Twojego postu, bo gdzieś mi umknął. 

 

Jak rozbierałem choinkę to też zdarzyło mi się zerknąć na kilka spotkań z tego turnieju i moje wrażenia co by nie mówić są negatywne.

 

Piłkarze występujący w polskiej ekstraklasie nie potrafią grać w futsal - i tak jak miałem o nich złe zdanie widząc ich poczynania na zielonej murawie tak teraz to złe wrażenie jest jeszcze gorsze - i tak się zastanawiam czy nie lepiej było zrobić turniej w stylu dawnych zimowych turniejów halowych pokazywanych na DSF, gdzie zaproszenia dostawały m.in. polskie kluby jak np. Widzew Łódź. Raz, że te mecze były atrakcyjniejsze, bo mieliśmy z każdej strony metrowe bandy dzięki czemu piłka była prawie cały czas w grze to jeszcze piłkarze biegający na co dzień na zielonej murawie najzwyczajniej w świecie lepiej czuli się grając w takich warunkach, na podłożu przypominającym dobrze skoszoną trawę. Chyba nawet piłka była ta sama jaką grało się wtedy w Bundeslidze. Nie odbijała się tak dziwnie jak ta stricte przeznaczona do gry w futsal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w PS/PSE 29-31.01

 

29.01 15.50 PS Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz o 7. miejsce: Polska - Szwecja
29.01 18:20 PS Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz półfinałowy: Norwegia - Niemcy
29.01 18:20 PSE Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz o 5. miejsce: Francja - Dania
29.01 20:30 PSE  Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
29.01 20:50 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz półfinałowy: Hiszpania - Chorwacja
30.01 08.50 PS  Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów w Cheile Gradistei - bieg sprinterski juniorek
30.01 12.20 PSE  Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów w Cheile Gradistei - bieg sprinterski juniorów
30.01 14.45 PS  Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław
30.01 17.30 PS Magazyn Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn
30.01 20.00 PS Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30.01 20.00 PSE  Boks: World Series of Boxing - mecz fazy grupowej: Rafako Hussars Poland - Russian Boxing Team
30.01 22,30 PS  Boks: Gala w Londynie - waga superśrednia: George Groves - Andrea Di Luisa; waga średnia: John Ryder - Siergiej Chomicki
30.01 03.00 PS  Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF World, WBA Super World i WBO World w Montrealu - waga półciężka: Siergiej Kowaliow - Jean Pascal
31.01 08.50 PSE  Biatlon: Mistrzostwa Świata juniorów w Cheile Gradistei - bieg na dochodzenie juniorek młodszych
31.01 12:30 PSE  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - Ajax Amsterdam
31.01 14.45 PSE  Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Budowlani Łódź - PTPS Piła
31.01 14.50 PS   Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz o 3. miejsce
31.01 17.00 PSE  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (premiera)
31.01 17.20 PS   Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz finałowy
31.01 20.00 PS Magazyn Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w PS/PSE 05-07.02

 

05.02 - piątek

 

Polsat Sport

13:00  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

15:30  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk
18:00  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
20:30  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: SMS PZPS Spała - PGE Skra Bełchatów
 
Polsat Sport Extra
19:05   Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore - bieg sprinterski kobiet
 
06.02 - sobota
 
Polsat Sport
14:45  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz półfinałowy
18:00  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz półfinałowy
20:30  Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: VIVE Tauron Kielce - Górnik Zabrze
22:20  Tenis: Puchar Federacji - mecz 1. rundy 2. Grupy Światowej: USA - Polska
 
Polsat Sport Extra
17:50  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore - bieg ze startu wspólnego mężczyzn
19:20  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore - bieg ze startu wspólnego kobiet
19:45  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Vitesse Arnhem
 
07.02 - niedziela
 
Polsat Sport
14:45  Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski - mecz finałowy
18:00  Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga - mecz: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin
20:00  Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna
22:00  Tenis: Puchar Federacji - mecz 1. rundy 2. Grupy Światowej: USA - Polska
 
Polsat Sport Extra
12:25  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam
16:40  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - PSV Eindhoven
21:00  Tenis: Puchar Federacji - mecz 1. rundy 2. Grupy Światowej: USA - Polska
21:55  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore - sztafeta mieszana
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...