Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tomala75 ma rację. Przecież te zmiany ramówki to horrendum. Jak można sobie zaplanować obejrzenie czegoś na Polsat Sport skoro to co emitują nie zgadza się z programem podanym na EPG ,w telegazecie i na stronie internetowej. I jak już zapowiadają transmisję jakiegoś meczu to powinni ją przeprowadzić,bo ja też z chęcią chciałem obejrzeć mecz Rosja-Słowacja. Co do meczu żużlowego to dobrze transmisja jest,ale czy wszystko w porządku?? Moim zdaniem nie.To,że ten mecz będzie na Polsacie Sport czy gdziekolwiek indziej powinno być wiadomo już dużo wcześniej ,a nie na ostatnią chwilę. Czy tak trudno jest ułożyć ramówkę na 2-3 tygodnie do przodu?? TVP Sport to potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tuż to prawdziwy HIT piłki nożnej. Prawdziwa gratka dla polsatowiczów. :lol2: Zazdroszcze. Gdy ja bede oglądał odwieczną wojnę Legia-Widzew na Canal+ użytkownicy CP będą oglądać Anżi Machaczkała...

Jeżeli odnosiłeś się do mojego postu, to CP, a zarazem i kanałów sportowych Polsatów nie posiadam, ale ten mecz chętnie bym obejrzał. Nie rozumiem także za bardzo Twojej ironii, bo ten mecz nie będzie myślę znacząco odstawał od meczu Legii, o ile nawet nie będzie lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A dla mnie szokujące jest to,że CP transmituje mecze naszych siatlkarzy w Pucharze Świata w Japoni w rozdzielczości SD,a mecze innych reprezentacji w HD!!To jest totalny skandal,to jest brak szacunku do abonentów i zawodników!Panie Libicki,nie wstyd panu za ten przekręt?Uważam to za totalny absurd i ktoś,kto odpowiada w CP za te sprawy,powinien wylecieć na zbity pysk z roboty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy wygrali z Włochami, sporo emocji, dobry mecz. Tylko szkoda, że jak na końcu zaczęły się przepychanki pod siatką, to zamiast pokazać je do końca, to jak zwykle polsat załadował reklamy. Nie żebym był "rządny krwi", ale jest to w siatce sytuacja rzadko spotykana, w dodatku z udziałem Polaków i powinni chwile wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w trakcie transmisji meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów Polsat Sport miał problemy z odbiorem przekazu z tego meczu. Obraz zrywał, zacinał się i pikselizował. Wszystko to miało miejsce głównie w trakcie pierwszego seta. Po przerwie na drugim secie było już prawie wszystko w porządku. Zastanawiam się czy to przypadek, że problemy zniknęły tak nagle po przerwie skoro w trakcie prawie całego pierwszego seta występowały. Ciekawe na ile swoją rolę odegrał w tej sytuacji padający nad Warszawą mokry śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie siatkarskim Polsat transmitował naprawdę bardzo dużo meczy Plus Ligi zarówno kobiet jak i mężczyzn,a w tym sezonie nawet 1/3 meczy nie transmituje.Ponadto dlaczego te mecze nie są transmitowane w jakości HD,choć w tym czasie na HD "lecą" zawsze jakieś powtórki nic nie znaczących wydarzeń.CP transmitowało mecze polskich siatkarzy z Pucharu Świata w Japoni w jakości SD,a ich rywali w HD.To jest paranoja nad paranojami!Kto za to odpowiada i czy poniósł jakieś konsekwencje.Ta sytuacja przypomina trochę troskę pana premiera Tuska o emerytów greckich,portugalskich,włoskich,czy hiszpańskich,a nie o potrzeby swoich rodaków-emerytów.Czy w Polsce nic nie może być normalne?Kiedy nasz interes będzie ważniejszy od interesów obcych nacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...