Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla każdego prawdziwego kibica piłki nożnej jest to zła informacja, bo:

1. Rozdrobnienie praw powoduje większy drenaż kieszeni

2. Po Polsacie nie wiadomo czego się spodziewać w odróżnieniu od C+ czy Eleven

3. Tu już bardziej subiektywny powód, a mianowicie "eksperci" tej stacji typu Hajto, Tuzimek czy Terlecki. Masakra dla uszu i inteligencji słuchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Tuzimek jest ekspertem Polsatu?

Bo Terleckiego spotykam tylko w Eurosporcie.

Sorry miałem na myśli Kołtonia. Za rzadko oglądam sport na Polsacie. Ale Terleckiego na pewno słyszałem podczas Pucharu Polski.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic związany z postem przeniesionym do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasy raczej CP nie kupi. Tak sądzę, że NC+ nie wypuści naszej rodzimej ligi bo to byłby ich koniec, to samo uważam o Premier League.

Już NC+ miało nie odpuścić LM jako ich perełki. Kto wygrał przetarg? Mam nadzieję, że szybko się dowiemy na jakich zasadach CP pokaże LM bo już mam dość gadki o PPV itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę, że w końcu wystartował nowy sezon MotoGP i ponownie można posłuchać znakomitego komentarza Grzegorza Jędrzejewskiego z Adamem Badziakiem. I jeszcze dorzucili teraz studio transmitowane na Twitterze z budki komentatorskiej. To mój ulubiony duet komentatorów ogólnie. A kiedyś było nawet trio z Michałem Fiałkowskim, ale tak szczerze jego słuchało mi się z tej trójki najgorzej. Może niektórzy pamiętają, że Grzegorz Jędrzejewski jakoś w marcu 2013, gdy zaczął komentować F1 z Andrzejem Borowczykiem pojawił się tutaj na forum SK. Pamiętam wtedy zupełnie nie podchodził mi jego komentarz, ale z czasem się to całkowicie zmieniło. Szkoda, że nie ma już F1 w Polsacie, ale jednak MotoGP to o wiele większe emocje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne :lol2: Albo się coś oglada albo nie i nie patrzy na renome kanału.Reklama produktu i dostępność.PS za 20zł w CP a Extreme  to już z tego co wiem Sport HD.W kablówkach też raczej PS jest w tanich pakietach choć z drugiej strony ubyli abonenci NC+.Ale tam raczej nie ma wielu wielbicieli MMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...