Jump to content

Recommended Posts

Wpisałem niedawno ten kanał do tunera i nie wiem gdzie wam sypie pikselami oraz gdzie macie jakość mp3 96 Kbps.

Albo macie jakieś dziadowskie satki, albo coś wtedy było nie tak.

Jedynie na 10 sek była jakaś awaria, że się spikselizowało i wywaliło "No Signal".

Na mojej "dziadowskiej satce" wali pikselami a dźwięk nie jest najlepszej jakości. Mimo czterech dioptrii widzę jak marny jest przekaz, Tobie wady nie zazdroszczę.

Ja tam nie widzę, żeby jakość obrazu była jakoś szczególnie zła. A na pewno jest lepsza niż np. na Rebel TV

jeśli chodzi o jakość obrazu to oceniam średnio ten kanał

wzorem jakości obrazu jest dla mnie muzyczny nrj hits,kiedyś ten kanał był fta na pewno każdy pamięta

@Dawid1992

Sie nie pytaj tylko oglądaj (w miarę możliwości) puki FTA :lol2:

Zazdroszczę Wam tak niskiego poczucia estetyki jakości kanału. Przynajmniej nie tracicie nerwów przez ciągłe piksele i marnej jakości dźwięk.

Guest Anonymous

Jakosc obrazu nie jest az taka zla, dzwiek to tragedia. ;)

Obraz jest na pewno lepszy niż np. na Polonii 1, bo na Trace podczas dynamicznych scen jest w miarę czysto, natomiast na P1 się właśnie robi pikseloza.

I nie, nie mam wady wzroku.

Jak chcecie, to nagram filmik, jak odbiera.

Ok, dobra, niech wam będzie.

Może akurat leciały mało dynamiczne teledyski, więc nie było widać tej "pikselozy".

Jednak jak ma pozostać FTA to nie jest źle.

Gorzej, jak zakodują.

Czy u was też dźwięk harczy? U mnie dzisiaj od południa jest problem z dźwiękiem na tym kanale na pozostałych kanałach muzycznych wszystko jest ok

Fajny ... ale paranoją jest że jest on kodowany ;/ mamy w Polsce i na Astrze taki wybór stacji muzycznych dla każdego i jakość też nie zła i to za darmo . Rozumiem dla C+ że to tylko stacja dla nich ale ... nie kodują TVP Kultura ( to chyba jest ich przekaz na HB?) to po co kodują Trace ???

Muzyczne stacje kodowane - to jakaś pomyłka.

Działa Wam Trace.tv, bo u mnie przynajmniej od godziny na Cyfrze+ jest czarny obraz...

@Marek1991, ty się ciesz że przynajmniej nie nadają na nim reklam, np. na kodowanej paczce MTV lecącej z Astry 19.2E reklama jest co kilku utworów i trwa parę minut. Sama C+ nic nie ma do gadania w sprawie kodowania, ponieważ kanał jest również szyfrowany na innych satelitach.

A co do pikselozy to trzeba było kupić sobie plazmę to wtedy niedoskonałości obrazu by nie były tak widoczne ;]

-edit-

Dobra już działa ;]

To było krótkie okienko, bo kanal już zakodowany.

Jestem zawiedziony ta stacją mam ją od pół roku i zobaczyłem że głównie skupia się na muzyce z USA ,muzyki europejskiej tam się nie zobaczy ,lub bardzo rzadko ,dancu wogóle i nie rozumiem dlaczego w cyfrze nie ma tego kanału w HD bo ponąć nadaje ,plus to ,to że nie ma reklam. (Obraz nie jest idealny ale dzwięk to tragedia.)

Bo teraz ta stacja to TRACE URBAN, a "urban" to taki "czarny rap z USA", więc muzyki "dance" tam nie uświadczysz.