Skocz do zawartości

Trace Urban


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ładnie się TRACE rozwija. 1 września wystartowały kolejne kanały muzyczne - TRACE Naija i TRACE Mziki.

 

TRACE Naija prezentuje głównie muzykę afrobeat od artystów zachodnioafrykańskich.

 

Natomiast TRACE Mziki pokazuje muzykę wschodnioafrykańską.

 

Oba kanały są dostępne u operatora DStv.

 

Natomiast operator Zuku dołączył do swojej oferty TRACE Mziki oraz TRACE Gospel.

 

Jakby tak podsumować, to TRACE tworzy całkiem sporą i atrakcyjną grupę kanałów muzycznych i jeden sportowy:

- TRACE URBAN

- TRACE TROPICAL

- TRACE AFRICA

- TRACE SPORT STARS

- TRACE TOCA

- TRACE GOSPEL

- TRACE MZIKI

- TRACE NAIJA

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Zauważyłem, że kanał TRACE URBAN otrzymał nową grafikę ekranową podczas teledysków, poprzednia  jak i nowa są bardzo ładne, polskie stacje powinny się uczyć jak to się robi.

-Nowa planasza z nazwa utworu (z animacją zmiany planszy z nazwa utworu na "odsyłacz" to strony www.trace.tv

-nowa plansza przy logo z lewej strony,

-animcja znaku PLAY/PAUSE w napis np. PLAYLIST z lewej strony

-zmniejszenie logotypu ekranowego i przeniesienie go bardziej do krawędzi ekranu,

 

Krótko mówiąc-bardzo ładnie to wygląda! :hello:  :brawo:

112682c3b0e71.png

 

sorki za jakość, zdj robione kalkulatorem :D

 

Zapewne inne kanały TRACE też dostały nową oprawę, ale nie mam do nich dostępu. Teraz było fajnie gdyby wersja HD pojawiła się na HB 13E

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@nieczęstygość99, to jedyna stacja muzyczna którą oglądam. Moje klimaty :cool: Faktycznie ładnie to teraz wygląda.
Czekam już od dłuższego czasu na wersję HD , kto wie może kiedyś będzie.

Żałuję , że nie ma u nas MTV Base , ileś tam lat wstecz się oglądało , ale to były dawne czasy :(

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów CYFRY+ na krótko był FTA w HD z HB13E teraz HD jest w europie  chyba tylko na:

EUROBIRD 9A (9°E) / ASTRA 3B (23,5°E)...a szkoda :/

(poprawcie mnie jeśli się mylę)

 

MTV MUSIC POLSKA to powinno być MTV BASE POLSKA, to by było coś, a nie kolejny kanał grający to samo :/
 

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zapewne już każdy wie, że szykują się przenosiny: https://satkurier.pl/news/172957/trace-urban-zmieni-transponder-na-13e.html oraz że kanał też zmienił pozycję na liście na 210.

Niestety mam też inną niezbyt budującą wiadomość - nie wiem na razie, czy to tylko niedopatrzenie, czy tak zostanie, ale audio poszło w dół z już nietęgich jak na stację muzyczną 160 kbit/s (choć AC3) na starym tp. do 128 kbit/s (też AC3) na nowym tp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się lepiej martw, aby przy następnej przebudowie listy ten kanał całkowicie nie wyleciał z oferty nc+, bo [...] go z sekcji stacji muzycznych może to właśnie sugerować w niedalekiej przyszłości.

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było stwierdzenie. Teraz to może jest pytanie.

 

To samo robią ze Starsem, przenieśli na 170, a teraz mają znowu przenieść na 179.

To nie jest to samo, bo STARS.TV wciąż będzie obok kanałów muzycznych, a WP wraca na poz. 170, bo najwidoczniej taką mieli zagwarantowaną wcześniej pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się lepiej martw, aby przy następnej przebudowie listy ten kanał całkowicie nie wyleciał z oferty nc+, bo wy[beep]e go z sekcji stacji muzycznych może to właśnie sugerować w niedalekiej przyszłości.

Może wylądować co najwyżej w zagranicznych, wśród Włochów i tych takich... No... śmieci FTA. Był od początku z cyfrą+ jako Trace, musi być dalej

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musi, jeżeli zainteresowanie tym kanałem wśród abonentów nc+ jest lub będzie znikome, to nc+ może z nadawcą nie przedłużyć umowy i kanał wyleci z oferty.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, na początku jeśli chodzi o francuskie kanały muzyczne to w ofercie C+ był MCM, do dziś pamiętam ten taki charakterystyczny przesterowany sopranami dźwięk ;).

Trace TV ma kiepską jakość, ale ogólnie to dobry kanał. Gra inaczej niż Eski i tym podobne i przy braku w ofercie MTV Hits/Dance itp w NC+, jest to zawsze jakaś alternatywa. Niestety kanał jest niegwarantowany, więc mogą z nim zrobić co chcą, a przesunięcie go na taką wysoką pozycję właśnie wygląda na wygaszanie go z oferty.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nic nie musi, jeżeli zainteresowanie tym kanałem wśród abonentów nc+ jest lub będzie znikome, to nc+ może z nadawcą nie przedłużyć umowy i kanał wyleci z oferty.

I najprawdopodobniej tak się stanie.. Jak było by zainteresowanie to by się kanał już dawno pojawił w HD ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...